Nieruchomości

238 364 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 334 500 zł161 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Przestronny apartament 161 m w sercu Krakowa - ul. Grabowskiego Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł108,70 m² 73,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atuty: * Prestiżowa lokalizacja; * 2 minut pieszo do Gdańskiej starówki; * W pobliżu nieruchomości pełna infrastruktura; * Dostęp do basenu sauny i siłowni wyłącznie dla mieszkańców; *.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł50,10 m² 11 277,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 50,10 m , zlokalizowana na tzw. poznańskim łazarzu dokładnie przy ul. Romana Dmowskiego w Poznaniu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

731 760 zł30,49 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Nowe 30 metrowe z balkonem stare miasto ulica krowoderska Atrakcyjne mieszkanie typu Studio położone na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy przy ulicy Krowoderskiej. Kamienica ta została.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł3 889 m² 55,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna, kształtna działka budowlana w Uściążu! Tylko 6,5 km od centrum Kazimierza Dolnego , w malowniczej otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Powierzchnia 3889m2,.

Szczegóły ogłoszenia

211 000 zł3 021 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 3021m2! Ofertą sprzedaży jest działka rolno-budowlana o pow. 3021 m2 z możliwością podziału. Działka w kształcie prostokąta przy drodze utwardzonej - kostka.

Szczegóły ogłoszenia

240 160 zł3 002 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 3000 m2 o wymiarach 100 x 30 m , położona w Centrum Baranowa powiat Grodziski, dojazd drogą wewnętrzną 200 m, z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł116 m² 4 267,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej położonego w Częstochowie przy ulicy Rezerwistów 16. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł39,13 m² 13 493,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Kawalerka w doskonałej lokalizacji - ul. Bolesławiecka, kilka minut od centrum Wrocławia, idealna na start lub pod inwestycję. Opiekun oferty: aleksandra Anyszko tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł140 m² 5 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Ofertą sprzedaży jest komfortowo wykończony, bardzo słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej położony 10 min od centrum Goleniowa. Praktycznie urządzony, w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł27 m² 37 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament inwestycyjny o powierzchni 27,00 m2 , w najbardziej pożądanej lokalizacji w Gdańsku Wyjątkowa inwestycja w Gdańsku Śródmieście, na.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł166 m² 5 240,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż: wyjątkowo wygodny i nietuzinkowy dom, usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce 700 m2., wybudowany w 1972 r. , następnie gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł108 m² 27 685,19 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy luksusowy smart apartament o powierzchni 108 m z widokiem na morze, położony w zacisznej dzielnicy Gdańska Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł89 m² 21 292,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż! Apartament 3 pokojowy o powierzchni ok.89 m2 z tarasem i widokiem na rzekę na renomowanym osiedlu Olimpia Port! Wyłącznie w naszym biurze! Zalety nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł9 367 m² 4,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do wynajęcia działkę z zabudowaniami. Przeznaczenie: wynajem, działka przemysłowa na działalność usługową, magazynową, warsztatową. Nieruchomość jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 000 zł15 601 m² 149,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15601 m2, stanowiąca odrębną własność. Teren jest płaski, nieogrodzony. Działka tworzy kształt ustawnego trapezu (prawie prostokąta).

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł37 469 m² 346,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość inwestycyjna 3,75 ha | 2 domy | 3 stawy | granica lasu | Bydgoszcz Cena: 13 000 000 zł rezerwacja do 31 marca 2026 R Na sprzedaż nieruchomość o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł40 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bardzo polecam! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po remoncie o pow. 40 m2 w Mieszkowicach, w centralnej części miasta przy ul. 11 Listopada. Nieruchomość położona w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65,96 m² 9 839,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokal mieszkalny na parterze, ponad 60M2 na jednym poziomie: - duży salon z aneksem kuchennym, - łazienka - korytarz - 2 oddzielne pokoje z możliwością połączenia i uzyskania większej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł57,90 m² 6 027,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, 57,9 m z balkonem Twardogóra, ul. Henryka Dąbrowskiego 10/3 Przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 57,9 m , położone przy ul. Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 844 zł35,58 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł24 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us 518x090x074 for more information Do wynajęcia przytulna kawalerka z dużą antresolą o powierzchni 24 m (+8 m2 antresola), położona na parterze kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł33,22 m² 16 827,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 33,22 m , położone na 4. piętrze w zadbanym budynku w samym sercu Wrocławia tylko kilka minut spacerem od Rynku. Atuty nieruchomości 2.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 356 m² 106,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lachowice - działka w górach przylegająca do lasu Przysiółek Sobalówka. Działka dla ludzi szukających lokalizacji w odosobnieniu. Przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 120 zł49,20 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

291 700 zł885 m² 329,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 885 m2 , położoną w urokliwej miejscowości Wierzbice, w bliskim sąsiedztwie Kobierzyc i Wrocławia. To świetna propozycja inwestycyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł53,84 m² 50,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz wyjątkowego mieszkania w zielonej części Warszawy - ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 53,86 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł76,26 m² 52,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum miasta, a za oknem rzeka, zieleń I panorama katedry Takie połączenia w Poznaniu zdarzają się naprawdę rzadko. To mieszkanie znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od Starego.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 080 m² 138,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy - Gnojnica, powiat ropczycko-sędziszowski. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Gnojnica, powiat ropczycko-sędziszowski,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 847 zł34,10 m² 15 713,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przy Parku osiedle z klasą dla tych, którzy cenią ponadczasowe piękno i komfort życia Tam, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, powstaje miejsce szczególne. Osiedle Przy Parku,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł91 m² 4 560,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Dwa mieszkania na jednej księdze wieczystej Wyobraź sobie miejsce, które łączy w sobie wygodę codziennego życia z potencjałem inwestycyjnym. Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł67,40 m² 4 451,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku położonego w Rejowcu Fabrycznym, przy ulicy Wschodniej - osiedle "wschód". Lokal przeznaczony jest do remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 111 m² 450,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 11,11 ara, położona w spokojnej okolicy w otoczeniu zabudowy domów jednorodzinnych, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej asfaltowej - ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł54,35 m² 58,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o wysokim standardzie, położone w Ustce na prestiżowym osiedlu Luxoro. Budynek z 2024 roku, piętro I. Lokalizacja: ustka,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Zabrze,śląskie

119 000 zł14,88 m² 7 997,31 zł/m²

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:2

 

Parking:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu handlowo-usługowego o świetnym rozkładzie oraz łącznej powierzchni użytkowej 14,88 m2 położonego w Zabrzu na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł15 200 m² 13,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Cała działka o powierzchni ok. 1,52 ha Powierzchnia budowlana ok. 20 ar, powierzchnia rolna ok. 1,32 ha Wszystkie media na działce lub w drodze kanalizacja , prąd, woda, światłowód Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Wzgórze Focha. Kameralna zabudowa w otoczeniu zieleni. Dogodna lokalizacja gwarantuje szybkie dotarcie do Śródmieścia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł2 386 m² 136,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna, pięknie położona działka budowlana w Karwieńskich Błotach Pierwszych. Działka położona jest w sąsiedztwie lasu. Oaza spokoju i ciszy. Tylko 2,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł90 m² 23,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Siedlisko z duszą w otoczeniu natury | Michałówka, podkarpacie | 96 arów | 215 000 zł Jeśli marzysz o ucieczce od miasta, ciszy, zieleni i prawdziwym kontakcie z naturą ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż dom nr 16 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie w cenie 599 000 zł netto + vat.