Nieruchomości

239 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

234 328 zł1 723 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentowana działka zlokalizowana jest na skraju miejscowości. Działka o pow. 1723 m2 położona jest w kompleksie kilkunastu działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²240 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

W ofercie Biura Millenium Home Nieruchomości do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok. 240 m , zlokalizowany w samym sercu Rynku w Rzeszowie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł46,70 m² 10 471,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,7m2 zlokalizowane w samym centrum w Rzeszowa przy ul. Józefa Piłsudskiego. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł47 m² 8 914,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania blisko centrum Uzdrowiska Ciechocinek. Wejdź do środka. Kliknij video i zobacz film. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

45,16 zł/m²62 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal przy ul. Kupieckiej. Powierzchnia 62 mkw , nieruchomość może spełniać funkcję handlowo - usługową oraz biurową. Ogrzewanie gazowe , piec gazowy dwufunkcyjny. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 920 m² 286 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wymarzone miejsce na ziemi, blisko natury a zarazem z świetnym dojazdem do szkół, sklepów, urzędów i głównych dróg prowadzących do Warszawy, otwocka czy Józefowa, jest w naszej.

Szczegóły ogłoszenia

70,45 zł/m²220 m² 15 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 300 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka objęta planem miejscowym zagospodarowania przestrzennego # Teren objęty planem miejscowym - nie musisz przechodzić długotrwałego procesu występowania o warunki zabudowy - jesteś co.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł19 096 m² 4,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna położona w północno-wschodniej części Polski, w urokliwej miejscowości Makowlany, oddalonej o około 15 kilometrów od Sokółki. Nieruchomość obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł45,23 m² 13 906,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz komfortowego mieszkania z balkonem, w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum? Ta oferta jest dla Ciebie! Atuty: - szybki wyjazd na obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł28 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28 m z dużym balkonem, położone na ostatnim, 11. piętrze nowoczesnego budynku z 2026 roku w dzielnicy Piaski Wielkie w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł131,57 m² 4 940,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 34 m2 w bardzo bliskiej okolicy dworca metropolitalnego oraz poddasze o powierzchni 80 m2 z możliwością przekształcenia na lokale mieszkalne. Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł46,47 m² 22 380,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,47 m , położone w samym sercu Gdyni, przy ulicy Batorego 7. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 250 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki z udziałem w plaży i pięknym widokiem na jezioro. Z dostępem do Jeziora Białego Filipowskiego jednego z najczystszych jezior Suwalszczyzny! To oferta,.

Szczegóły ogłoszenia

101,38 zł/m²147,96 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Avenue Estate prezentuje luksusowy lokal biurowy w prestiżowej lokalizacji przy ul. Pięknej! Najważniejsze atuty: prestiżowa lokalizacja w samym centrum Warszawy Bardzo dobre naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

30 120 zł2 008 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeśli poszukujesz miejsca na wypoczynek z dala od ludzi ta oferta jest dla Ciebie! Przedmiotem sprzedaży jest las położony w Zabieżkach w gminie Celestynów w powiecie otwockim.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł70 m² 9 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie | 70 m | 4 piętro | gotowe do wprowadzenia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 70 m2, zlokalizowanego w Opolu przy ulicy Grota.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 680 m² 205,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tworóg Mały, ul. Nowowiejska Do sprzedaży działka budowlana położona w cichej i zielonej lokalizacji z widokiem na pola i las - dz. nr 345/169 Dostępne media - woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł80 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 719 m²

Stare gospodarstwo rolne - dom do rozbiórki. Działki w całości budowlanej 77 arów dojazd do działki z ulicy Augustyna Kośnego. Ofertę prowadzi: inż. Józef Susa, kom.   , e-mail:.

Szczegóły ogłoszenia

477 386 zł49,47 m² 9 650,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje z dużym balkonem | blisko Politechniki i Areny | świetna inwestycja na przyszłość W bezpośrednim sąsiedztwie budowany będzie szpital wielospecjalistyczny. 49,47 m | 3.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 492 m² 43,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w malowniczej Kościernicy, gmina Polanów Na sprzedaż: działka nr 82/19 o powierzchni 0,1492 ha w urokliwej miejscowości Kościernica - tylko 20 km od Koszalina, 13 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 700 zł238 m² 5 040,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:900 m²

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż funkcjonalny, trzykondygnacyjny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

499 990 zł53 m² 9 433,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szukasz gotowego mieszkania po kapitalnym remoncie - dzwoń   Tylko u Nas! Lokalizacja: bydgoszcz, ul. Bohaterów Kragujewca Piętro: drugie - najlepsze Budynek: blok z Wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 356 m² 84,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 124/6 o pow. 1356 m2, położonej w Nowej Wsi Kraśnickiej. Działka oddalona jest o ok. 10 km od Bolesławca. Zgodnie z miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł37,10 m² 45,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m2 , zlokalizowane na parterze bloku na osiedlu Szydłówek przy ul. Warszawskiej. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł229,10 m² 6 542,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 229,11 m, położony w miejscowości Michałówek (gmina Wiązowna), zaledwie 23 kilometry od centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 007 m² 124,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Znakomita okazja dla tych, którzy pragną stworzyć swoje miejsce w jednym z bardziej atrakcyjnych miejsc w Żędowicach. Działka o powierzchni 2007 m i wymiarach 26 X77.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł100 m² 4 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Całoroczny dom wolnostojący o pow. ok 100 m2 z działką ok 500 m2 w Jaromierzu niedaleko Kwidzyna W skład nieruchomości wchodzi: parter: korytarz/przedpokój pokój z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł63,20 m² 4 224,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania wystawione jest mieszkanie w centum Świdwina w kamienicy na drugim piętrze składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł14 800 m² 6,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 14 800 m2 (1,48 ha) zlokalizowana w Antonielowie, w gm. Łopuszno. Działka z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 258 000 zł60,77 m² 20 701 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

/ w kilku słowach: przestronne, jasne i bardzo ustawne trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Żupniczej. Blisko 61 m powierzchni zaprojektowanej tak, aby nie stracić ani centymetra.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| bardzo ładnie położona nieruchomość. Grunt do wydzielenia z większej powierzchni. Zgodnie z planem możliwe wybudowanie wolnostojącego domu jednorodzinnego.W najbliższym sąsiedztwie domy.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł740 m² 472,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka z klimatycznym domkiem na ogródka działkowych rod położona przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Działka składa się z dwóch połączonych działek co sprawia ja bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

4 850 000 zł213 m² 22 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Nowoczesna Rezydencja w lesie prywatność, design i natura. W sercu zielonej enklawy w Książenicach znajduje się wyjątkowa, parterowa rezydencja stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł1 800 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka jak najbardziej przeznaczona dla rodziny na wymarzony dom z ogrodem, lasem, lub dla inwestora. Bliskość terenów zielonych sprawia, że miejsce to jest niezwykle urokliwe, gdzie w pełnym.