Nieruchomości

238 821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

600 000 zł4 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 40 ar, położona przy ulicy Malinowej na osiedlu Brzostów. Częściowo zagospodarowana w krzewy i drzewa owocowe, działka posiada bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł50,02 m² 14 894 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przytulne trzypokojowe mieszkanie na pierwszym pietrze w jedenastopiętrowym bloku mieszkalnym w Krakowie przy ul. Odrzańskiej - dzielnica Łagiewniki. 9 minut pieszo do przystanku Borsucza:.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedania mieszkanie bezczynszowe po kapitalnym remoncie, cena 240000zł ok 60 m w dzielnicy Sobięcin w Wałbrzychu, bezczynszowe w zielonej, cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

199 650 zł1 210 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka przy lesie, w gminie Wiskitki, w powiecie żyrardowskim. Piękna, słoneczna, ustawna działka, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o powierzchni 1210 m2 i wymiarach ok.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł2 554 m² 23,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Jeśli szukasz miejsca, w którym połączysz spokój podmiejskiego życia z wygodnym dostępem do infrastruktury, ta działka może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Przestronna parcela.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

632 240 zł45,16 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska Kraków- bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 900 zł130,40 m² 6 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Nowy bliźniak ok.127m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy ulicy Miłej w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 37 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł36,80 m² 10 570,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m , położone przy ul. Niepodległości w Pruszczu Gdańskim. Mieszkanie znajduje się na piętrze 2 z 4 i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty Konrad Rakowiecki mieszkanie dostępne od zaraz Serdecznie polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m, zlokalizowane w prestiżowej Rezydencji Borek przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł130,53 m² 5 508,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:514 m²

Dom dwulokalowy z garażem i ogrodem Koszalin, jamno | blisko jeziora i przystani Oferta dotyczy jednego z dwóch lokali w budynku jednorodzinnym dwulokalowym prawego lub lewego.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 288 m² 124 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni około 1300 m2. Nieruchomość idealna dla osób szukających ciszy i bliskości natury, położona wsród lasów, kilka kilometrów od zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

92 450 zł1 849 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

5 działek/winduga/gmina Bobrowniki / Powiat Lipnowski Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 5 działek położonych w spokojnej Wsi Winduga (gmina Bobrowniki ) Szczegółowe informacje Działki.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł26,64 m² 21 396,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż lokal niemieszkalny (usługowy) - Zakopane, okolice kompleksu narciarskiego Nosal Oferujemy na sprzedaż w pełni wykończony i wyposażony lokal usługowy o powierzchni 26,64.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł900 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż działki budowlanej 900 m trzciany Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 900 m, położoną w malowniczej miejscowości Trzciany, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł56,20 m² 44,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu - dwa przestronne pokoje z garażem ( w cenie ) na zamkniętym zielonym osiedlu - okolice Jasnych Błoni. Lokalizacja - róg Wojska Polskiego i Piotra Skargi, spacerkiem na Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

110 000 zł612 m² 179,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę rolną w otoczeniu natury! Nieruchomość zlokalizowana w okolicach Dębówca - oddalonego około 10 km od Gniezna! Działka o powierzchni 612 m2. Media to prąd.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł90 m² 7 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej w Zieleniewie Oferujemy Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 90 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

146,15 zł/m²65 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Sprzedaż udziałów w Spółce z o.o. - szczegóły w opisie Prezentuję do odstąpienia lokal gastronomiczny o pow 65m2 z dużym ogródkiem gastronomicznym (8mx4m) usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł35,10 m² 13 960,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Powstańców budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 2014 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 654 915 zł64,33 m² 25 725,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 577 m² 285,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Dworakowski, firma działająca od 1991 roku. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zapewniamy najwyższe standardy współpracy. Działka budowlana w Magnicach gm.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł40,01 m² 3 374,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! 1795M Nowy Sącz- ul. Iszkowskiego-, mieszkanie z zasobów stbs, pow. 40,01 m2, balkon, piwnica. Cena: 135 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest cesja praw do mieszkania z zasobów stbs.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 500 zł44,55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja - Częstochowa, ul. Oleńki | Jasna Góra | Centrum Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej w jednej z najbardziej prestiżowych części.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42,82 m² 81,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Podstawowe informacje: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Bulwary Praskie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł303,52 m² 2 141,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 480 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowy dom wolnostojący w spokojnej wsi Świerzenko Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł140 m² 5 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa cena! Polecam do sprzedaży lokal użytkowy o charakterze mieszkalno-usługowym, o powierzchni 140 m , usytuowany na I piętrze w budynku zlokalizowanym w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł907 m² 4 079,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 459 m²

Wjeżdżając na posesję, w prawym skrzydle domu znajdują się pomieszczenia biurowe wraz z całym zapleczem sanitarnym o łącznej powierzchni 155 m2. W środkowej części budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

708 772 zł47,89 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

47,56 zł/m²79,90 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferujemy na wynajem przestronny lokal o powierzchni 79,90 m 2 , idealny pod działalność biurową lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 736 zł57,33 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Popularna 35 nowa inwestycja na Starych Włochach kupujący 0% prowizji pcc 0 zł Ruszyła sprzedaż mieszkań w kameralnym budynku przy ul. Popularnej. Obsługa sprzedaży mieszkań z inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł22,96 m² 113,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe studio w prestiżowej inwestycji na wynajem! lokalizacja I budynek: prestiż to słowo, które samo przychodzi na myśl w kontekście Angel Wawel. Jeśli dodać do niego komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł440 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 090 m²

Polecam na sprzedaż dom w bardzo dobrej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie parku ze starodrzewiem, w bliskiej odległości od centrum. Dom znajduje się na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł49,70 m² 13 380,28 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49.70 m2 z wyjątkowym atutem - prywatnym ogródkiem o powierzchni aż 70m2. Lokal idealny dla osób ceniących spokój, przestrzeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

9 300 zł96 m² 96,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia elegancki apartament w samym Centrum Poznania, przy ulicy Krysiewicza. Nieruchomość sąsiaduje z Starym Browarem oraz Parkiem z starodrzewiem. W pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 417 zł58,03 m² 13 172,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,03 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł72,28 m² 9 255,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wyobraź sobie, że przekraczasz próg szafy i trafiasz do miejsca, gdzie panuje wieczna wiosna. Twoje nowe terytorium to 72 metry wolności zawieszone wysoko nad zgiełkiem Widzewa. Z okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Mierzyn,zachodniopomorskie

5 500 000 zł1 400 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 100 m²

Na sprzedaż obiekt biurowo-warsztatowo-magazynowy posadowiony na działkach o łącznej powierzchni 9100m2. Obiekt składa się z : - 2 hal o pow. 490m2 i 389m2 ( dostęp przez metalowe.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł65,35 m² 11 308,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, mam na imię Monika i chciałabym Państwu zaprezentować dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65,35 m , które łączy wygodę z kameralnością. Mieszkanie łączy.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł2 100 m² 78,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 2100 m2 do wydzielenia z większej powierzchni, położona w miejscowości męcina , gmina Limanowa, powiat limanowski. Działka kształtna o średnich.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Jadwigi

Szczecin,zachodniopomorskie

71,43 zł/m²84 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11. Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od ulicy, witryna wystawowa. Na powierzchnię 84m2 składają się 3.