Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

504 423 zł41,01 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania na nowo budowanym kameralnym osiedlu Apartamenty Stawowa w dzielnicy Szczepanowice. Budowa została zakończona. Inwestycja jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł7 950 m² 339,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działa usługowa z doskonałym dostępem do wjazdu na A1, przy węźle Rusocin. Działka przeznaczona jest na funkcję oznaczoną symbolem 1.U - teren zabudowy usługowej. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł47,44 m² 15 177,07 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Promyka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 16 piętrowym budynku Rok budowy: 1968 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł80,47 m² 6 201,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Jeśli marzysz o przestronnym mieszkaniu z ogrodem i po remoncie to dokładnie, czego szukasz. Zapraszam Cię na prezentację mieszkania położonego na parterze, po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł64,70 m² 10 355,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Grunwald,ul.Międzyborska , przytulne, trzypokojowe mieszkanie w niskim bloku wśród zieleni, nowa, b.dobra cen a. Na sprzedaż sympatyczne, świetnie utrzymane mieszkanie, bardzo dobrze doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł19,53 m² 9 933,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy położony w bardzo dobrej, widocznej lokalizacji w Lębork przy ul. Krzywoustego,.

Szczegóły ogłoszenia

104 160 zł1 302 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! piękna działka budowlana w Ochabach Małych. Zamieszkaj w Ochabach Małych, wybuduj własny dom i spełnij swoje marzenia. Mamy przyjemność zaprezentować działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł82 m² 10 609,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Związku Walki Młodych budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1979 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł40,94 m² 12 188,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nieruchomość dostępna tylko w naszym biurze. Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 41 m zlokalizowane na pierwszym piętrze w kameralnym budynku (gdańsk/kowale).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 637 zł51,88 m² 10 960,62 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

1 994 zł38,28 m² 52,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie z ogródkiem oraz z miejscem postojowym. Posiadamy do wynajęcia nowo oddane i komfortowo wykończone mieszkanie o wysokim standardzie. Lokal jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł250 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 359 m²

Oferta dotyczy sprzedaży dużego domu w Pabianicach. Dom o powierzchni użytkowej ok. 230 m , usytuowany na dużej działce o pow. 4400m. Budynek piętrowy ,wykończony w 2010r ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Maciejowice,małopolskie

415 000 zł1 300 m² 319,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mint Property prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1300 m , położoną w Maciejowicach zaledwie 10 km od Krakowa.Nieruchomość ma regularny, ustawny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 300 m² 27,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 4300 m2, położona w miejscowości Mazury, gmina Świętajno. Działka zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

216 500 zł1 140 m² 189,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1141m2, na nowym kameralnym osiedlu w miejscowości Sokule gmina Wiskitki. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł1 440 m² 219,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1440,00 m , położona w urokliwej okolicy Żabiej Woli, powiat grodziski. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²27,45 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Przedmiotem oferty jest: lokal o przeznaczeniu biurowym znajdujący się w budynku biurowym z 2015 roku w miejscowości Słomczyn. Budynek posadowiony przy drodze dk 50.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł90 m² 9 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż miejsce, które łączy wygodę domu z funkcjonalnością mieszkania - atrakcyjne 2-poziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z zaaranżowanym poddaszem, usytuowane na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł28 m² 7 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację lokali w Zgierzu- bardzo blisko Łodzi. Są to mieszkania bezczynszowe, wyodrębnione z dużego obiektu użytkowego. Obecnie znajduje się tam 6 mieszkań od 28 do 38 m/kw.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł288 m² 14 756,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

Dom wolnostojący z 1995 roku, położony w prestiżowej części Starego Wilanowa, na działce o powierzchni 766 m . Budynek przeszedł gruntowny remont w 2018 roku. Otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 400 zł34,90 m² 12 303,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń Nowa inwestycja znanego dewelopera - adaptacja poddasza w kamienicy z 1930 roku, w centrum miasta, oddanie w sierpniu 2026. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł63,83 m² 4 370,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Twoje miejsce na nowy start- 64 m2 z potencjałem Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie typu M-5 o powierzchni 64 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 999 999 zł330,80 m² 9 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przepiękna rezydencja dla wymagających, bardzo wysoki standard wykończenia. Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok.330 m, położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł18,11 m² 8 558,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Brunary powiat gorlicki o pow. 18,11 ar. Bliskie okolice Klimkówki ok 13km. Dla osób szukających ciszy i spokoju. Działka posiada Miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²26 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.26 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.

Szczegóły ogłoszenia

184,21 zł/m²76 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

[podstawowe parametry] adres: ul. Kolejowa 43 | Czyste | Wola rok budowy: 2021 powierzchnia: 76 m2 czynsz najmu: 14 000 pln netto / miesiąc przeznaczenie: usługowe | biurowe | handlowe | gastronomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 183 m² 219,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu 1 z 4 działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł144 m² 10 416,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny, przestronny Dom - 1/2 bliźniaka o metrażu ok. 144 m2, posadowiony na działce o powierzchni 312,5m2 zlokalizowany na na nowym osiedlu, cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²556 m² 33 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Otwarta powierzchnia biurowa/usługowa 556 m |wrocław - Stare Miasto Standard, funkcjonalność i design budynku Pasaż Pokoyhof to unikatowe połączenie historycznego charakteru.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł2 676 m² 429,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę nieopodal ulicy Śląskiej. Nieruchomość z dużym potencjałem, idealna dla dewelopera lub pod zabudowę rezydencjonalną. Kształt działki zbliżony do kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

2 940 000 zł173 m² 16 994,22 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowy apartament w budynku Meridian, położony na 7 piętrze - z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Według planów dewelopera mieszkanie zostało zaprojektowane: salon 58 mkw. -.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł101 m² 14 158,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:695 m²

Dom w zabudowie jednorodzinnej w bardzo kameralnej, spokojnej części Gdańska Osowy. Dom do remontu, jednopiętrowy, częściowo podpiwniczony. Działka w prostokącie o powierzchni 695.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł26,20 m² 106,87 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne mieszkanie dwupokojowe o pow. 26 m . Mieszkanie w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Bardzo funkcjonalny rozkład mieszkania. Lokal składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 998 400 zł33 600 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedajemy: dwie działki pod zabudowę mieszkaniową o łącznej powierzchni 33600 m2 w Sobikowie. Pod lupą Idealny teren pod inwestycję dla dewelopera, położony w Sobikowie.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł78 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie z dużym potencjałem - powierzchnia 78m2 + piwnica 7,5 m2 (w kw 85,3m2) obok Starego Miasta ul. Stolarska 4. Parter w bloku 2p. z lat 60-tych. Indywidualne wejście do klatki (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł292,60 m² 7 861 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 300 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej i malowniczej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł52 m² 10 942,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Klimatyczne mieszkanie 2 pok. na Łazarzu z balkonem, gotowe do zamieszkania lub wynajmu! Na sprzedaż funkcjonalne i pełne charakteru mieszkanie o pow. 52,3 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł100,38 m² 6 963,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny o pow. 100m/2, pow. działki 1300m/2.!Cena 699000złotych! Dziwiszów, gm. Jeżów Sudecki. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł55,90 m² 10 017,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie. Idealna dla inwestora - możliwość przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

75,63 zł/m²23,80 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem funkcjonalny, słoneczny lokal użytkowy o powierzchni 23,8m2 ul. Wesoła, osiedle Piaski, blisko centrum, pod działalność- usługi, handel, biuro, medyczne i inne. Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

569 500 zł33,50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, usytuowanego na 5 piętrze nowoczesnego budynku z windą, w sercu Prądnika Białego. To doskonała propozycja dla osób szukających.