Nieruchomości

238 338 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ładne i przytulne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze w bloku 4-piętrowym w samym centrum Dąbrowy Górniczej (ul. Paryska). Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł8 120 m² 6,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w województwie podkarpackim, powiecie kolbuszowskim, gminie Majdan Królewski, miejscowość Komorów, 36-110 Majdan Królewski. Dane ewidencyjne Numer.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł2 300 m² 869,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:12 900 m²

Zapraszamy inwestorów do inwestycji w zabytkową nieruchomość. Pałac w górach kaczawskich położony przy drodze krajowej nr. 5 w pobliżu węzła S3 w miejscowości Mysłów. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł62 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokoje z dużym balkonem | Rotmanka, ul. Bajki 8 | od maja Na wynajem funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w Rotmance przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł30 m² 6 663,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Oferuję do sprzedania mieszkanie o powierzchni 30 m2, zlokalizowane przy ul. Staropogońskiej w Sosnowcu. Mieszkanie znajduje się na2 piętrze w 10 piętrowym bloku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

196 707 zł493 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atuty: * media w granicy działki: woda, prąd, gaz, kanalizacja sanitarna * bardzo dobra lokalizacja- 2km do Centrum Zabrza * działka płaska, nieogrodzona, bez zadrzewień * w pobliżu teren nowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 979 900 zł161,20 m² 12 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 160 m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy, zaledwie kilka kilometrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł160 m² 3 062,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Nieruchomość z wyjątkową lokalizacją i potencjałem usługowo-mieszkaniowym Lokalizacja: * Województwo: małopolskie * Powiat: oświęcim *.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł9 483 m² 8,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka zagrodowa/inwestycyjna/rolna w Pawłowie, gmina Rejowiec Fabryczny - Idealna na Twój Wymarzony Projekt! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 9483 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł1 400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rekreacyjna 14 arów Buszkowiczki Zakącie , blisko Przemyśla. Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 14 arów, położona w miejscowości Buszkowiczki, w rejonie Zakącie,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 024 m² 96,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna z możliwością wystąpienia o warunki zabudowy położona przy ul. Asnyka w Nowogardzie. Działka posiada dostęp do drogi publicznej, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

338 400 zł940 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 940 m Łódź, okolica ul. Kolumny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 940 m , położona w Łodzi w okolicy ul Kolumny Dane działki:.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 376 m² 130,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży działkę w miejscowości góra, gmina miedźna, o powierzchni 1376 mkw oraz udział w drodze wewnętrznej. Działka pod zabudowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

206 160 zł1 718 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić ofertę działek różnej wielkości w uroczej wsi Radzimowice. Działki są w wielkości od około 17 do 40 arów, w różnych.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł354 m² 19,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:650 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia budynek pełniący wcześniej funkcję hali pomiarowej napraw wagonów, zlokalizowany w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł39,31 m² 11 320,27 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł144 m² 11 319,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom pod klucz 144 m | Łazy koło Magdalenki | Ogród | 20 minut do Warszawy Lokalizacja: łazy, gm. Lesznowola ul.Agatowa Cena: 1 630 000 zł Powierzchnia: 144,15 m + poddasze Liczba pokoi: 5 Typ.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł118,85 m² 5 384,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 82,38 m , położone na piętrze domu wielorodzinnego podzielonego na dwa niezależne lokale (parter i piętro). Do.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy przy metrze Plac Wilsona. Mieszkanie o powierzchni około 45m2 składa się z: przestronnego salonu, z którego jest przejście do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

806 093 zł80,35 m² 10 032,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Loft, który robi efekt wow zanim jeszcze wejdziesz do środka centrum Poznania, okolice Plac Wolności Zatrzymaj się na chwilę. Wyobraź sobie: światło wpadające przez ogromne okna, ponadprzeciętna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Brzeg,opolskie

599 896 zł68,17 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż lokal mieszkalny dwupoziomowy o łącznej powierzchni 68,17m2 usytuowanego na III piętrze wraz z antresolą! Szukasz mieszkania, które stanie się Twoją bezpieczną przystanią,.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 500 zł127,50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1994

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z dwoma balkonami położone w dzielnicy Cisowa. Atuty: - przestronne pomieszczenia - 6 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł4 993 m² 65,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka rolna - super położenie -bezpośrednio przy drodze nr 25 Prądocin gmina Nowa Wieś Wielka Powierzchnia-4993m2, kształt trójkąt-długim bokiem do drogi. Rola, możliwość wykorzystania na cele.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł1 016 m² 482 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Działki! Opiekun oferty: paweł Grzesik Tel.:   Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1016 m zlokalizowana w urokliwych Dobrzykowicach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł178 m² 13 988,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Budynek usługowy z zapleczem biurowym w znakomitej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż działkę z budynkiem usługowym z zapleczem biurowym i socjalnym w centrum Nowej Huty.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł125 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 683 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny z zabudowaniami gospodarczymi, zlokalizowany w spokojnej miejscowości Żółwia Błoć, położonej w gminie Goleniów. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł200 m² 1 650 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż budynek usługowy o powierzchni około 200 m , zlokalizowany w miejscowości Gozdowo, woj. mazowieckie, przy ul. Płockiej 24. Doskonała lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł10 255 m² 151,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży zestawu działek inwestycyjnych w Zawoi, przeznaczonych pod budownictwo jednorodzinne. Lokalizacja Działki o identyfikatorach:.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł37,10 m² 8 059,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Typ mieszkania: 2-pokojowe, pow. użytkowa - 37,10 m z dużym balkonem + piwnica Oferujemy Państwu mieszkanie do zamieszkania na ul. Tysiąclecia w Pobiedziskach. To 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49,44 m² 7 059,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż duże, ustawne mieszkanie 2 pokojowe położone w ścisłym centrum Szczecina, przy ul. Mazurskiej. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze czteropiętrowej, odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł1 335 m² 5 093,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Na sprzedaż: nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa zlokalizowana w strefie ekonomicznej - Pustków, gmina Dębica Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość komercyjną -.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł38,52 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna, przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 38,52 m , usytuowana na pierwszym piętrze w centrum miasta. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 885 000 zł13 571 m² 138,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 13571m2 Do zaoferowania atrakcyjna działka 13571m2 z bezpośrednim zjazdem z dk 92 działka jest oddalona od miejscowości Błonie o 8km, i 14km od zjazdu na A2 węzeł Grodzisk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 119 248 zł70,74 m² 15 822 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Komfortowy apartament 3-pokojowy z ogródkiem i strefą spa w Żernikach Wrocławskich przy ul. Parkowej. Rezydencja w kameralnej inwestycji z prywatną strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

17 423 075 zł30 301 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna produkcyjno-usługowa na sprzedaż Gdańsk, ul. Budowlanych | Bez prowizji Podana cena jest ceną netto i należy doliczyć 23% vat Przedstawiamy Państwu działkę inwestycyjną na.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 265 m² 114,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w miejscowości Wierzyce położonej przy ekspresowej drodze S5. Bardzo szybki dojazd m.in. do: - gniezna (ok 15min), - kostrzyna (ok 10min), - pobiedzisk (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Selwa

Selwa,warmińsko-mazurskie

499 000 zł105 m² 4 752,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 095 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Selwa, w gminie Olsztynek miejscu, które łączy ciszę natury z ogromnym potencjałem biznesowym. Dom świetnie.

Szczegóły ogłoszenia