Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

260 000 zł63,73 m² 4 079,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 63,73 m2, położony na 2 piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Kilińskiego 246, łódź. Nieruchomość do remontu, co daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²71,98 m² 3 239 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2023 roku. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dobra,zachodniopomorskie

960 000 zł142 m² 6 760,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Dobra. Kluczowe informacje: typ nieruchomości: dom jednorodzinny dwulokalowy (bliźniak) Powierzchnia całkowita: 142.

Szczegóły ogłoszenia

512 000 zł25,62 m² 19 984,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki o powierzchni 25,62 m2 w stylowej, zrewitalizowanej kamienicy na Pradze-Północ. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ul.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł38 m² 18 131,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dzień dobry, do zaoferowania mam mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią w samym Centrum Gdańska. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze bloku z lat 70' przy ul. Długie Ogrody. Dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł63 m² 23 809,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Szlenkierów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Gryfice,zachodniopomorskie

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę pod zabudowę na obrzeżach Gryfic. Nieruchomość o powierzchni 1000 m2 leży w kompleksie 25 działek. Przed podziałem działek na powyższy teren została wydana.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł85 m² 17 647,06 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Płockiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 1998 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł115 m² 5 217,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Przestronne, 2 -poziomowe mieszkanie, 115 m2 , Mieszkanie w trakcie realizacji - termin odbioru, maj br, kameralne osiedle w spokojnej lokalizacji, stan deweloperski do samodzielnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²110 m² 3 666 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia: - powierzchnia biurowa o różnej powierzchni od 18 m, 36 m, 54 m, 110 m i więcej, - powierzchnia magazynowa o różnej powierzchni na poziomie -1. Budynek - wybrane.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł40 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest przytulne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Al. Wolności - dzielnica Trzech Wieszczów w Częstochowie Świetna lokalizacja zapewnia nam bliski dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł1 894 m² 1 214,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość położona w otulinie kpn,we wsi Hornówek ,w gminie Izabelin. Na niespełna 1900m2 działce posadowiony jest drewniany około 120m2 dom mieszkalny. Zgodnie z planem miejscowym jest.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²102,15 m² 7 661 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na wynajem położony w nowym osiedlu mieszkaniowym. Najemca nie płaci prowizji. Lokal znajduje się na parterze budynku, posiada duże witryny od strony ulicy i jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł48,98 m² 6 104,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 48,98 m , usytuowany na parterze budynku przy ul. Dobrej 6 w Łodzi, w popularnej dzielnicy Widzew. Lokal posiada osobne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł73,83 m² 7 178,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu zabudowy szeregowej w Tyczynie - ok 1 km od granicy z Rzeszowem. Dostępne mieszkania na parterze z ogrodem oraz na piętrze 73,83 m2 z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 858 zł40,07 m² 15 119,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w centrum Zielonej Góry - bez pcc i prowizji Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 40,07 m w Zielonej Górze. Lokal położony jest na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł487 m² 1 796,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o pow. 487m2 ,narożnikowa, kształt kwadratu, położóna w spokojnej ulicy w pobliżu Panoramy, doskonale skomunikowana, w pobliżu szkoły, markety, linia autobusowa, pętka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Dokerów

Chłopy,zachodniopomorskie

750 000 zł70 m² 10 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:505 m²

Idealna inwestycja lub miejsce do wypoczynku zaledwie 400 metrów od morza. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość mająca swoisty urok i charakter położona w nadmorskiej miejscowości Chłopy.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł740 m² 398,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną o powierzchni 740m2 w Księżynie Kolonia. Nieruchomość nie posiada miejscowego planu zagospodarowania terenu. Wymiary działki wynoszą 20m x 36m.

Szczegóły ogłoszenia

759 999 zł73,92 m² 10 281,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł118 m² 5 076,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:599 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Dzień dobry, czy poszukujecie Państwo domu z warsztatem gotowym do prowadzenia działalności gospodarczej ? W dobrym stanie technicznym ? W cichej.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł18 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:18 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży garażu w Zgierzu na Placu Kilińskiego Garaż w centrum Zgierza o powierzchni 18m2. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł77,70 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie własnościowe znajdujące się w Wałbrzychu obok Dworca Miasto. Mieszkanie składa się z 3 dużych pokoi o różnej wielkości, dużej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 024 zł38,88 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie - Osiedle Lniane, leszno Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,88 m , zlokalizowane na nowoczesnym i cenionym Osiedlu Lnianym w Lesznie.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł72,38 m² 7 032,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? A może potrzebujesz przestrzeni do pracy i życia w świetnie skomunikowanym punkcie Białegostoku? To mieszkanie łączy w sobie ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 256 m² 78,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rekreacyjna z domkiem letniskowym oraz stawem w malowniczej miejscowości blisko miasta Wola Mała, gmina Biłgoraj Jeśli od zawsze Twoim marzeniem było posiadanie własnego domku.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł35,64 m² 11 503,93 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie 2 pokojowe z balkonem Spółdzielcze- własnościowe - Centrum! Oferta sprzedaży mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego w samym centrum miasta - przy wyremontowanej alei Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 045 zł25,22 m² 13 562,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne W sercu gdańska. Wnętrza apartamentów inwestycyjnych będą wykończone pod klucz, zgodnie ze specyfikacją dostępną w biurze sprzedaży inwestycji. Nabywcom pozwoli to.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł6 000 m² 39,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 6000 m , położoną w miejscowości Janów (gm. Bełchatów). Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy umożliwiające budowę.

Szczegóły ogłoszenia

59,26 zł/m²27 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Głogów, centrum, lokal, 27 m2, wynajem, 1600 zł brutto. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 27 m2 z pomieszczeniem socjalnym, usytuowany na II piętrze budynku, w części.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł165 m² 8 606,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, przestronnego domu jednorodzinnego położonego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Opola Czarnowąsach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

242 820 zł2 556 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka budowlana 2556m2 - blisko mosiny 95 zł/mkw! Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną położoną w miejscowości Sulejewo, w gminie Brodnica, powiat śremski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek

Lubartów,lubelskie

2 380 000 zł277,10 m² 8 588,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 521 m²

Oferujemy na sprzedaż dworek z okresu międzywojennego w centrum miasta, otoczony pięknym ogrodem. Powierzchnia 400 m2. Na 1 piętrze znajduje się 100 m2 powierzchni i na poddaszu 100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 030 zł61,20 m² 9 526,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Batorego Park I, łężyca M4 / 2.4 Dostępność i moment zakupu Batorego Park I jest już dostępny w sprzedaży, termin odbioru grudzień 2026 r. Inwestycja jest na początku ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

175 635 zł1 301 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 1301 m2 znajdującą się w Gorzelni, w Gminie Blachownia, w powiecie częstochowskim. Lokalizacja: blachownia,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł102 m² 48,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament 102 m z dużym balkonem - ul. 3 maja, centrum Do wynajęcia wyjątkowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 102 m , położone na 4. piętrze w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł44 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:3 500 zł

Centrum Wrocławia | Plac Jana Pawła II | 5 min do Rynku Uniwersytet Wrocławski 300 m Wynajem już od 1 miesiąca Plac Jana Pawła II - ścisłe centrum Wrocławia Szukasz mieszkania w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 323 zł27,17 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament 1-pokojowy typu kawalerka na pierwszym piętrze Z balkonem idealny dla singla lub pod inwestycję! nowa inwestycja - już W trakcie realizacji bardzo spokojna I zielona lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 009 701 zł101,99 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament typu penthouse z dużymi tarasami, położony na ostatnim piętrze inwestycji Tarasy Śląskie w Chorzowie. To propozycja dla osób, które szukają przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

334 187 zł27,60 m² 12 108,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka z balkonem + miejsce postojowe gratis! Gdańsk, ul. Borkowska Lokalizacja: gdańsk, ul. Borkowska Powierzchnia: 27,6 m2 Liczba pokoi: 1 Piętro: 1 Balkon: tak Stan: deweloperski Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

529 900 zł46,10 m² 11 494,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,3 m , położone w budynku z windą, na zamkniętym osiedlu, w lokalizacji blisko centrum miasta. Okolica zapewnia szybki dostęp.