Nieruchomości

239 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

345 000 zł1 002 m² 344,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta: na sprzedaż działka o powierzchni 1002 m położona w Elblągu przy ul. Okólnik. To miejsce dla osób, które chcą stworzyć własny dom w spokojniejszej części miasta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł180 m² 3 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego domu zlokalizowanego w Baczynie czyli "sypialni" Gorzowa Wielkopolskiego. Przedmiotem sprzedaży jest pół bliźniaka o powierzchni po podłodze 196.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł58,85 m² 13 406,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Klimatyczne mieszkanie W centrum gdyni lokalizacja Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji- w centrum Gdyni, w związku z czym z łatwością można dojść.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 916 zł52,92 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 126 000 zł69,80 m² 16 131,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: *mieszkanie w stanie deweloperskim od renomowanego dewelopera dekpol; *świetna ekspozycja - słoneczne; *wysoki potencjał inwestycyjny; *możliwość zakupienia nieruchomości w module.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł54,50 m² 17 064,22 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

| przestronne trzy pokoje z oddzielną kuchnią. Układ pomieszczeń - trzy ustawne pokoje w amfiladzie. Wejście do dwóch z nich ze środkowego pokoju - oddzielna kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 052 m² 209,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Z przyjemnością przedstawiam do kupienia działkę budowlaną, położoną w miejscowości Ciepielowice, w gm. Dąbrowa. Atutami nieruchomości są: - atrakcyjna lokalizacja - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 032 458 zł46,63 m² 22 141,49 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępna także wieczorami i w weekendy Mieszkanie w pełni wykończone pod klucz - gotowe do wprowadzenia od pierwszego dnia. W cenie m.in. zabudowa kuchenna ze sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł33,30 m² 8 018,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług biura kontur nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie położone w bloku przy ulicy Ludwika Brożka w Cieszynie.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 000 zł1 640 m² 6 585,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:5 653 m²

W ofercie mamy urokliwy ośrodek wypoczynkowy, znajdujący się w Szklarskiej Porębie. Nieruchomość znajduje się na dwóch działkach o łącznej powierzchni 5653 m2: 1. Powierzchnia 1 działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna - Osiedle "nowa Pradolina", tarnów ul. Skrzyszowska Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji mieszkaniowej "nowa Pradolina" -.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł430 m² 3 718,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 856 m²

Mamy do zaoferowania nieruchomości znajdującą się w miejscowości Tanowo z pięknym widokiem na las. Działka o powierzchni 4856m2 jest oznaczona symbolem urm - usługi rzemieślnicze.

Szczegóły ogłoszenia

253 000 zł1 207 m² 209,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane w Rydzewie przy ul. Niegocińskiej W ofercie posiadamy dwie działki budowlane w popularnej miejscowości turystycznej na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł169 m² 9 763,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Dom z potencjałem: dwa osobne wejścia, 33 ary, fotowoltaika, blisko Krakowa Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży funkcjonalnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²343 m² 16 464 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o pow. netto 304,25m 2 i pow. brutto 343m 2 usytuowany na drugim w jednym z biurowców przy ul. Wadowickiej. Aktualnie lokal składa się :.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne 3 pokoje W sercu mielca gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , usytuowane na 3. piętrze w bloku w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 779 300 zł59,31 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej prestiżowych części Kraków zaledwie kilka kroków od Rynek Główny oraz Planty. To miejsce, gdzie historyczny klimat Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, śródmieście przy ulicy Wyszyńskiego. To centralna i bardzo dobrze skomunikowana część miasta, zapewniająca stały przepływ.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki niezabudowanej położonej w miejscowości Trębaczew, ul. Łąkowa. Działka nr ewid. 1873, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,60 m² 9 861,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż oferta tylko W naszym biurze nie szukaj dalej Biuro nieruchomości myhome z przyjemnością prezentuje Państwu spółdzielczo własnościowe mieszkanie w centrum Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł27,14 m² 11 016,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Apartament na sprzedaż Stegna | idealny pod wynajem lub dla siebie Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w nadmorskiej Stegnie idealna propozycja zarówno jako inwestycja pod wynajem (krótko-.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 500 m² 179,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 15 arów, położona w miejscowości Wysoka Głogowska w gminie Głogów Małoposki, w spokojnej i cichej okolicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł136,35 m² 3 520,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Szukasz miejsca, gdzie możesz stworzyć dom dokładnie taki, jak chcesz? Ten budynek w Starych Kupiskach przy ul. Dwornej to idealna propozycja dla osób, które marzą o własnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 950 m² 189,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka widokowa Polecam piękną działkę budowlaną w miejscowości Wojcieszyce. Działka z widokami na całą panoramę Karkonoszy i przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²470 m² 25 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy Gardeja, ul. Kwidzyńska 31 Lokalizacja: oferujemy lokal użytkowy o łącznej powierzchni 470 m , położony w miejscowości Gardeja (woj. pomorskie) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł41 800 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę leśną 4,18h w miejscowości Nowa Wieś Działka Leśna dojazd drogą lokalną leśną część działki 9.000m2 położona przy drodze głównej asfaltowej, na przeciw Tartaku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł72 m² 9 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł70 m² 10 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane na 3. piętrze w budynku przy ul. Krzywoustego we Wrocławiu. W cenie miejsce na parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł77,40 m² 17 183,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować bardzo ładne mieszkanie w dobrze skomunikowanej części Krakowa na oś. Mozarta- prądnik Biały. Na przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 600 m (wymiary 22 m x 27 m) położona w malowniczej miejscowości Stare Kiejkuty, bardzo blisko Jezioro Wałpusz. Zgodnie z miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 525 zł44,47 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł546 m² 1 190,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas działka budowlana 584 m - Sztutowo | 3,4 km od plaży | wszystkie media | mpzp Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 584 m , położona w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł25,50 m² 11 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Wysoki standard (300 cm) klimatyzacja balkon - Centrum przy Manufakturze Szukasz nieruchomości, która wyróżnia się na tle innych? Mam do zaoferowania piękną, przestronną kawalerkę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

334 999 zł46,13 m² 7 262,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | 46,13 m | Inowrocław, os. Piastowskie Biuro Anna Nieruchomości prezentuje funkcjonalne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane na spokojnym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł80 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż dom wolnostojący w Rzeszowie. Dom do kapitalnego remontu Nieruchomość usytuowana na zagospodarowanej działce 7 arowej - dzielnica Staromieście.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²400 m² 19 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

bardzo ladne powierzchnie biurowe w idealnej lokalizacji klasy A od zaraz parking, ochrona bardzo dobra cena 48zł/m2 możliwość biur mniejszych i większych okazja!, mniejsze powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł75 m² 1 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Super działka z domem do remontu - cena działki. Okazja! Posiadamy w ofercie do do całkowitego remontu dom na działce o pow. 2400 m 2 w w dobrej lokalizacji, na działce woda.

Szczegóły ogłoszenia

150 950 zł3 019 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży kilka działek budowlanych o powierzchniach ok 3000m.kw.(szerokość działek od ok.25m do ok.35m w cenie 50zł m.kw., położonych w miejscowości Latosówka,obręb Cegielnia (.

Szczegóły ogłoszenia

836 250 zł5 575 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 5575 m , położona w miejscowości Tryszczyn, gmina Koronowo, około 15 km od Bydgoszczy. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł63,08 m² 11 414,08 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż prestiżowy, w pełni wyposażony apartament w nowym budownictwie, zlokalizowany na kameralnym osiedlu przy ul. Granicznej w Dąbrowie Górniczej. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 477 zł63,07 m² 8 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowa inwestycja W sprzedaży 3 pokojowe mieszkania z balkonem w zabudowie szeregowej w zielonej i spokojnej okolicy na zachód od Rzeszowa - Kielanówka. Opis nieruchomości: -.