Nieruchomości

238 363 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27,78 zł/m²144 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowo-biurowy o powierzchni 144 m , położony w Słupsku przy ul. Kilińskiego 2, na I piętrze. To przestrzeń, która daje realne możliwości rozwoju Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł70 m² 1 986 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Nowa niższa cena! Proponujemy do sprzedaży piękną działkę o powierzchni ok. 33ar, zabudowaną przedwojennym domem. Działka położona w malowniczym terenie na terenie miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

179 300 zł1 793 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Charzyno na sprzedaż działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego wolno stojącego z garażem oraz niezbędną infrastrukturą techniczną. Link do filmu:.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł189 m² 6 873,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

**dom na sprzedaż cieplice** **cena: 1 350 000 zł** **powierzchnia domu: 166 m w tym niezależna kawalerka która pełnić funkcję mieszkania dla seniora, dorastającego dziecka, gabinetu lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł83 m² 24 096,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowy apartament o powierzchni 83m2 znajdujące się na ul. Hamernia na Woli Justowskiej. Lokalizacja: wola Justowska to idealna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł144 m² 34 652,78 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Doskonały adres na sprzedaż! Na dziewiątym piętrze codzienność zwalnia, a światło i przestrzeń budują naturalny komfort życia. Przemyślana architektura wnętrza oraz panoramiczny widok.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł27 m² 20 740,74 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w budynku Just'n Center , przy ul. Krawieckiej 3/pl. Dominikański Mieszkanie o powierzchni 27 m2 funkcjonalnie wykończone i zaaranżowane. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł52,26 m² 7 079,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:350 m²

Niewielki domek, połówka bliźniaka z olbrzymim potencjałem, znajdująca się w centrum miasta. Takie okazje w Gliwicach nie pojawiają się często. Oferuję Ci 2-pokojowy domek.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł47,30 m² 3 805,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 -pokojowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 47,3 m 2. Mieszkanie usytuowane jest na 2 pi ętrze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

439 900 zł26,50 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu kawalerki z widokiem na rzekę na nowym osiedlu Urzecze w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł88 700 m² 42,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:88 700 m²

Zdjęcia należą do właściciela oferty. Oferujemy do sprzedaży obiekt produkcyjno - magazynowy o łącznej pow. 5000m2, zlokalizowany w Adamowie 26-212 Smyków powiat Konecki woj.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł158,20 m² 10 050,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż gotowy do zamieszkania, wykończony w wysokim standardzie dom jednorodzinny w mieście Sochaczew. Opis nieruchomości: na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł123 m² 8 121,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:470 m²

Przedmiotem oferty jest położona w centrum Trzebiatowa kamienica z dwoma samodzielnymi mieszkaniami oraz dodatkowymi budynkami, które można przekształcić na lokale mieszkalne lub usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł63,47 m² 2 914,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł309 m² 155,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 3,09 ara , położonej na osiedlu Przybyszówka przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł53,16 m² 22 385,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. abp. Józefa Teodorowicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2014 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł3 502 m² 96,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 3502 m widok na tatry | otulina lasu naprawa, gm. Jordanów Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Naprawa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł135 m² 48,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom do wynajęcia - bielany wrocławskie Polecam do najmu dom w zabudowie szeregowej w Bielanach Wrocławskich o powierzchni 135 m . Dom posadowiony na działce 150 m . Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł10 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana na Białołęce w pobliżu zabudowy domów jednorodzinnych, z dostępem do pełnej infrastruktury. Działka o powierzchni 10 000 m2 z dostępem do mediów (prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł1 572,85 m² 6 675,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Lokalizacja: oferujemy do sprzedaży budynek o przeznaczeniu biurowym zlokalizowany przy ul. Skarbka w Legnicy. Opis nieruchomości: ogrodzony teren składa się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł42,90 m² 9 557,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,90m. Położone na 9. piętrze w ocieplonym i monitorowanym budynku. Lokal o spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł163,94 m² 10 973,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Energooszczędny dom Z nowoczesnym ogrodem Komfortowy, energooszczędny dom z 2018 roku | 163,94 m | 6 pokoi | Fotowoltaika i Pompa Ciepła | Klimatyzacja | Nowoczesny Ogród Szukasz domu,.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 607 m² 34,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki o powierzchni 1607 m każda , położone w miejscowości Podłężyce, gmina Sieradz. To doskonała propozycja dla osób szukających urokliwego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł180 m² 14 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:474 m²

Absolutnie ponadczasowy, nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 180m2(+ poddasze o pow. 60.3m2), działka o pow. 474m2 , stanowiący niezależną.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł36,68 m² 22 082,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe południowe mieszkanie dla starszej osoby lub osoby z niepełnosprawnościami na parterze! Pięknie doświetlone! Jest to ostatnie mieszkanie tego typu w tej inwestycji! Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 044 366 zł2 516 m² 415,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o dużym potencjale inwestycyjnym, położonej w spokojnej i zielonej części Łodzi - przy ul. Nowogrodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Pogorzelicach gm. Nowa Wieś Lęborka - 12 km od Lęborka, pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą o paramentach : - szerokość elewacji frontowej do 13.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł55 m² 11 763,64 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny standard, spektakularny widok i doskonałą komunikację z Warszawą? To oferta idealna dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł50,83 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem Kolonia Gosławicka Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu nowego, komfortowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni 36 m2, znajdujące się w budynku wolnostojącym w oficynie kamienicy przy ul Tartakowej w Częstochowie. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł26,50 m² 8 641,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka - 1. Piętro Idealna oferta również pod inwestycję! Prezentuję mieszkanie o powierzchni użytkowej 26,5 m , usytuowane na 1. piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł140 m² 12 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z basenem Nowodworce, tuż przy granicy Białegostoku! Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 140 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł208,82 m² 5 986,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przytulny i nowoczesny dom wolnostojący, 4 pokoje, żabno k/mosiny. Nieruchomość znajduje się w malowniczej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł120 m² 6 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 207 m²

0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel.   Polecam nieruchomość składającą się z wyremontowanego domu.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł39,29 m² 20 997,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1888

Kraków Stare Podgórze ul. Limanowskiego 39,29 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu lokal mieszkalny o powierzchni 39,29 m2 położony na drugim piętrze w trzypiętrowej, odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł55,45 m² 11 181,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wrocław ul. Oleśnicka - mieszkanie w śródmieściu z widokiem na Ostrów Tumski. Mieszkanie w sercu miasta w jego spokojnej i kameralnej wersji! 55,45 m2 przytulnej, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 500 zł2 565 m² 1 091,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy Państwu dużą działkę z ogromnym domem, w Szczecinie na prawobrzeżu grunt w kształcie prostokąta o powierzchni ok. 2.565m2 (wymiary 50m/47m) zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 779 m² 42,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług kontur Nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy działkę rekreacyjną numer 12/1 (obręb 65) o powierzchni 1779 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł10 925 m² 25,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż kilka działek o łącznej powierzchni prawie 1,1ha. Ponad 50a to tereny przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową, a reszta to tereny rolne i leśne. Cena przy zakupie całego.

Szczegóły ogłoszenia

1 542 zł128,51 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Tarnobrzegu, ul. Dworcowa. Przedmiotem najmu jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 913 zł25,21 m² 13 562,59 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne W sercu gdańska. Wnętrza apartamentów inwestycyjnych będą wykończone pod klucz, zgodnie ze specyfikacją dostępną w biurze sprzedaży inwestycji. Nabywcom pozwoli to.