Nieruchomości

238 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57 zł/m²636 m² 36 252 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:własny parking

Nowoczesna powierzchnia biurowa 636 m | Kraków - Bronowice Szukasz reprezentacyjnej przestrzeni dla swojej firmy w doskonałej lokalizacji? Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł62 m² 5 320,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Świętochłowice-oferta na zasadach wyłączności tylko W notus. Zapraszam do zakupu jasnego, przestronnego mieszkania o powierzchni 61,78 m , zlokalizowanego w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł900 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwej działki położonej w miejscowości Przyłęki, gmina Białe Błota. Parcela ma powierzchnię 900 m2 i zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

77,52 zł/m²130,20 m² 10 093 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

czynsz 68 zł netto/mkw biuro dla 15-17 osób po generalnym remoncie 2024 łączny czynsz z opłatami 14 402 zł netto nie wliczono energii i parkingu 3 przestronne pokoje salka konferencyjna aneks.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działkę położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Leoncin. W ciągu 10-15 minut spacerem dotrzemy do Urzędu Gminy, na pocztę, czy sklepu spożywczego dino.

Szczegóły ogłoszenia

141 000 zł15 m² 9 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokalu usługowego Osiedle Piasta, białystok Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 15 m , położony na Osiedlu Piasta w Białymstoku. Opis lokalu: -Powierzchnia: 15.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł270 m² 9 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

To nie jest dom w mieście. To miejsce, do którego wracasz, żeby odetchnąć. Położony na wzgórzu Chalakówki, 150 m powyżej Krakowa, z widokiem na zieleń i Babią Górę, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bezczynszowy mieszkanie 2-pokojowe (pow. 34 m2) usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy w Centrum, przy ul. Dworcowej. Mieszkanie, które jest w trakcie prac modernizacyjnych obejmujących m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 439 001 zł90,03 m² 1 439 001 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukasz mieszkania/ apartamentu w topowej historycznej kamienicy, wyśmienicie odrestaurowanej i w doskonałej prestiżowej lokalizacji z windą Zobacz! Uwaga, w naszej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł66,01 m² 5 590,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66,01 m , położone na pierwszym piętrze w spokojnej i cichej okolicy. Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł190,70 m² 3 932,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 313 m²

Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz od miejskiego zgiełku, nie rezygnując z wygody, jaką daje bliskość infrastruktury? Poznaj inwestycję w malowniczym Księstwie (tuż pod Aleksandrowem.

Szczegóły ogłoszenia

249 900 zł90 m² 2 776,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

komplett umzäuntes Anwesen mit automatischem Tor, zufahrten und Wege in Granitpflaster. Perfekte Immobilie für anspruchsvolle Familien oder als repräsentative Residenz mit Investitionspotenzial. Die.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł38 m² 10 921,05 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w super miejscu, z super widokiem na Zatokę Gdańską od portu północnego, plaże Sopotu i Orłowa a Trójmiasto jest jak na dłoni. Położenie w stosunku do stron.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł50 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2011 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

906 880 zł64 m² 14 170 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie z balkonem na sprzedaż ul. Glogera, kraków, prądnik Biały Opis nieruchomości: na sprzedaż oferowane jest funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł86,20 m² 13 689 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom Wolnostojący, przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom wolnostojący o powierzchni ok. 80 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.1000 m2. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 475 000 zł1 478 m² 997,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w administracyjnej Warszawie z bezpośrednim widokiem na ścianę lasu - Puszcza Słupecka Bezpośrednio przy lesie i przy wjeździe do osiedla Bluszczowe Wille ul. Kroczewska 73.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 623 zł54 m² 9 622,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach! W miejscowości znajduje się nowoczesny zespół szkolno-przedszkolny , apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 537 m² 299,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gowino Zaciszne Zalesie - atrakcyjna i wyjątkowa działka położona w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego o powierzchni 1537m2. Teren o regularnym kształcie - prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł48,70 m² 9 630,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Home Space Biuro Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Szkolnej w Rzeszowie. To wyjątkowa oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł21 m² 5 238,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wombat nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego lokalu użytkowego o powierzchni 21 m , położonego na parterze w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł60 m² 9 783,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane na drugim piętrze w czteropiętowym budynku wzniesionym w nowej technologii, położonym przy ulicy Hynka na Osiedlu Sterowców w Dywitach.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł223 m² 8 744,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Komfortowy dom z ogrodem w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej lokalizacji: wrocław - Oporów Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na wrocławskim Oporowie na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 440 zł55,70 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które stanie się Twoją własnym domem? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią funkcjonalność, komfort i rozsądną.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł10 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ogromna działka inwestycyjna w Darłowo z pozwoleniem na zabudowę rekreacyjno-usługową - 1 ha możliwości nad Bałtykiem Nietypowo rozległa nieruchomość o powierzchni 10 000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Dębno,zachodniopomorskie

1 400 000 zł155 m² 9 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 311 m²

Zapraszam do zapoznania Z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, gotowego do zamieszkania! Ten komfortowy, wolnostojący dom położony jest w miejscowości Dębno w otoczeniu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł840 m² 228,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

To ostatnia z wydzielonych przy ulicy Szkolnej działek, których w ramach tego podziału powstało 4. Wszystkie łądne i ustawne, ale w mojej ocenie to najładniejsza działka, choć.

Szczegóły ogłoszenia

1 412 141 zł41,47 m² 34 052 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, apartament C3.2(U), taras: 11,21 m, ogródek: 6,31 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł54 m² 14 722,22 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bernardyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: 1977 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł28 m² 20 964,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Mołdawskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

109,99 zł/m²101,83 m² 11 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Premium we flow | Nowe Centrum Łodzi | Przy Dworcu Fabrycznym Lokalizacja: łódź, ul. Kilińskiego / Hasa (inwestycja flow - Archicom) Przeznaczenie: handlowe, usługowe, biurowe Stan: deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł29,63 m² 3 543,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w miejscowości Subkowy w woj. pomorskim, w powiecie tczewskim, w gminie Subkowy. Przez Subkowy przebiega trasa kolejowa nr 131 Chorzów Batory.

Szczegóły ogłoszenia

24,81 zł/m²310,37 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu pomieszczeń na I piętrze i poddaszu 4-kondygnacyjnego budynku w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

46,05 zł/m²215 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 215 m, usytuowana na drugim piętrze budynku w Płońsku. Nieruchomość składa się z siedmiu przestronnych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł51,30 m² 650 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

53 m przy Sky Tower | 2 niezależne pokoje | taras | 9 piętro Mieszkanie inwestycyjne przy Sky Tower | 2 pokoje | bez pustostanów Mieszkanie przy Sky Tower 2 pokoje, 53 m , 9 piętro, taras,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł184,50 m² 4 601,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:596 m²

Okazały, nowoczesny dom piętrowy , wolno stojący, o powierzchni 184,50 mkw, dwurodzinny, z dwoma niezależnymi wejściami , z garażem w podpiwniczeniu + osobny garaż obok domu - 29,22.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł3 009 m² 28,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana, trzcińsko Zdrój. Działka o pow. 3009 m2 z wydanymi warunkami zabudowy położona na uboczu z dala od ruchliwej drogi i dużych skupisk domów. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

450 990 zł52,20 m² 8 639,66 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na prezentację   wyjątkowa oferta mieszkania 2 pokojowego na oś pomorskim wyjątkowa oferta mieszkania - idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Zadzwoń już teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 308 zł41,90 m² 14 613,56 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera gotowe do odbioru! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek, a w nim mieszkania od 1-.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²627 m² 25 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duży lokal biurowy w części deptakowej ul. Piotrkowskiej! Powierzchnia ok. 627 mkw. Idealny np. na szkołę językową. Lokal położony jest pierwszym piętrze, w kamienicy, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 750 000 zł161 m² 17 080,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Energooszczędny bliźniak z tarasem i ogrodem - stan deweloperski [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Nowoczesny trzykondygnacyjny energooszczędny.