Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

120 zł/m²177,36 m² 21 283 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu U43/2 o powierzchni 96 m , który znajduje się na drugim piętrze w prestiżowej inwestycji Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł45,96 m² 11 945,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek   ##### poszukiwana lokalizacja Z bardzo dobrą infrastrukturą I komunikacją W każdą stronę miasta, 2 min. OD dworca pkp, idealna inwestycja. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł166 m² 2 108,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Marzysz o własnym domu pod miastem w spokojnej okolicy. To już najwyższy czas by zamienić marzenia w rzeczywistość i zrobić pierwszy krok w stronę lepszego jutra. Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł109 m² 3 394,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Zapraszam do skorzystania z wirtualnego spaceru Przedstawiamy atrakcyjną ofertę mieszkania 3-pokojowego, które znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł780 m² 35,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 384 m²

Luksusowa rezydencja o wyjątkowym położeniu w Konstancinie Jeziornej. Bryła o wysmakowanej, monumentalnej architekturze. Kryty basen w budynku. Kort tenisowy na terenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł53,22 m² 4 302,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie, w idealnej lokalizacji pod inwestycję! Nieruchomość zlokalizowana w kamienicy na 2 piętrze, w pobliżu ul. Dworcowej. Na 53,22 m2 składają się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy o powierzchni 1500 m2, położona w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł45,70 m² 12 691,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie, w pełni wykończone, gotowe do wejścia przy ul. Iwonickiej w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 45,70 m2, usytuowana na 1 piętrze niskiego 3 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł150 m² 6 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Dom z bali na 4-hektarowej działce ze stawem wyjątkowa oaza nowa niższa cena oraz spokoju i natury. Na sprzedaż oferujemy niepowtarzalny dom z bali o powierzchni 150 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 293 000 zł100 m² 12 930 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 615 m²

Dom całoroczny W górach południowy stok Piękny dom położony na wysokości 800m npm z niesamowitymi widokami w sąsiedztwie lasu. Działka o powierzchni ok. 26 ar, posadowiona na.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł23,27 m² 9 024,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż kawalerkę po remoncie, położoną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal galerii Nowy Rynek. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 182 m² 68,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Atrakcyjny teren letniskowy na Mazurach Zach. Z dostępem do jezior Studa oraz Lekarty. Nowy mpzp - teren zabudowy letniskowej / rekreacji ind. / usług turystyki. - polecamy Państwu teren o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł96,75 m² 8 258 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nieruchomości Pawłowski prezentuje osiedle 6 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej- zlokalizowane w Skawinie / Górne Korabniki. Każdy domek znajduje się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł25 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Nowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w centrum miasta english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować nowe mieszkanie typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 350 000 zł106 m² 22 169,81 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

W doskonałej lokalizacji na Prądniku Białym przy ul. Wybickiego w Krakowie powstaje wyjątkowa przestrzeń do życia. Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży pięciopokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł380 m² 2 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

biuro nieruchomości Lublin * 1. O G Ó L N E I N F O R M A C J E = lokal handlowy / usługowy / biurowy Oferujemy do sprzedaży dobrze prosperujący lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł206 m² 5 097,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

Wyjątkowy dom w Elblągu ul. Mikołaja Firleja Szukasz przestronnego, komfortowego domu w Elblągu, który łączy wygodę mieszkania w mieście z prywatnością i spokojem? American.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł30 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,00 m , położona na 1. piętrze prestiżowej inwestycji na Łódzkim Polesiu. To idealna propozycja "na start" lub jako gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł60,08 m² 33,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze informacje: - proszę o telefon od poniedziałku do piątku między 10.00 a 18.00; - Przeznaczone dla max pary z jednym dzieckiem, lub dwóch niezależnych osób. - adres: ul.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł40,50 m² 14 790,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy na drzwi otwarte - w czwartek 29.04.2026 od godziny 10:00-18:00 Opiekun oferty: Sebastian Matczak Licencja PFRN nr 31726 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Olimpia Port. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł1 547 m² 439,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 1547 m , położona w Miedzeszynie. - cicha i zielona okolica - idealna na inwestycję lub rekreację. - doskonałe połączenie z Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł27 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:6/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowa oferta Kawalerka w centrum Katowic - gotowa pod inwestycję Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w inwestycji Global Apartments przy ul. Zabrskiej 15 - w samym sercu Katowic, blisko Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł200 m² 1 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Przedstawiam państwu na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 200 m Budynek został usytuowany na działce o powierzchni 11,20 ar ,położony w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł500 m² 1 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki przy samym Morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł160 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w dzielnicy Wilcze Gardło. 7 kilometrów do centrum, 2 km do węzła z autostradą A-4. Dobry dojazd do centrum Gliwic, w pobliżu przystanek komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 067 537 zł133,04 m² 8 024,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Gotowy do odbioru Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w nowej inwestycji w Siechnicach. To wyjątkowe osiedle, które stawia na komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem komfortową i przytulną kawalerkę zlokalizowaną na poznańskim Górczynie przy ul. Górki 9. W pobliżu znajduje się cała niezbędna infrastruktura. Blisko mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Majdy

Majdy,warmińsko-mazurskie

1 580 000 zł271 m² 5 830,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

MB Nieruchomości oferuje duży dom parterowy z poddaszem użytkowym w całości podpiwniczony o powierzchni całkowitej 271 m2 użytkowej 212 m2 położony na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

934 000 zł110,61 m² 8 444,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne i funkcjonalne domy w Poznaniu - tylko 5 minut od Ronda Rataje. Budowa dwóch pierwszych domów już się rozpoczęła - najlepszy moment na dopasowanie lokalu do Twoich potrzeb. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł29 m² 15 828 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka /29m2 /balkon /ul.Borkowska. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku przy ulicy Borkowskiej. W skład lokalu wchodzi pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²200 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem obiektu komercyjnego Konstantynów Łódzki, ul. Łódzka (trasa Łódź Konstantynów) Do wynajęcia kompleks obiektów idealnych pod działalność gospodarczą warsztatową, handlową, usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

829 000 zł119,74 m² 6 923,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość nabycia prawego segmentu w zabudowie bliźniaczej z 2024 roku usytuowanego na działce o powierzchni 418 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł90 m² 13 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 178 m²

| do sprzedania dom o pow. użytkowej ok. 90 m2, zlokalizowany na działce o pow. 3178 m 2 przy ul. Prostej w Kielcach. Budynek z pustaka, dach - blachodachówka. Okna pcv. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działki budowlane w miejscowości Wronin. Działki o powierzchniach od 11 do 13 arów, usytuowane bezpośrednio przy drodze powiatowej. Teren w miejscowym planie oznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 083 m² 166,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona we wsi Kunów w bliskiej odległości - ok. 4 km - od Zgorzelca. W otoczeniu działek budowlanych tworzących zespół projektowanego osiedla budynków.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł15 300 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Malowniczo położona działka w sąsiedztwie lasów i jezior, położona w Bielski, gm. Międzychód. Łatwy dojazd drogą asfaltową, ostatnie 1000m drogą leśną, przejezdną. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

547 827 zł1 373 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gdańsk Kokoszki ul. Żukowska - 1373 m2. Przeznaczenie terenu według decyzji o warunkach zabudowy działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą, pokrycie działki zabudową 11%,.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł25,98 m² 7 890,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka blisko centrum Świdnicy - gotowa do zamieszkania wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 25,98 m , z lokalizowaną na 2. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i jasne 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie 43 m , duży balkon, metro tuż obok! Marzysz o wygodnym, stylowym mieszkaniu w świetnej lokalizacji? To miejsce łączy nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35,28 m² 62,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twoje wymarzone mieszkanie przy lesie 2 pokoje na ul. Frydrychowicza Oferujemy na wynajem jasne, dwupokojowe mieszkanie (35 m ) w sercu fordońskiego spokoju z widokiem na las. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

225 900 zł1 002 m² 225,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kompleks 11 uzbrojonych działek budowlanych w Rusinowie - promocja sezonu 2025! Lokalizacja: rusinowo, gm. Postomino, woj. zachodniopomorskie Odległość od morza: ok. 1300 m (spacer przez sosnowy.