Nieruchomości

238 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 000 zł1 326 m² 71,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: uzbrojona działka budowlana 1326 m Harsz, serce Mazur Lokalizacja: harsz, gmina Pozezdrze, powiat węgorzewski Cena: 95 000 zł Cena za m : 71,64 zł Powierzchnia: 1326.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł82,32 m² 7 896,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Czerniewie. To kameralna, nowoczesna inwestycja stworzona z myślą o wygodzie mieszkańców oraz bliskości przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

1 117 524 zł43,97 m² 25 415,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, etap inwestycji oddany do użytkowania. Budynek B2, lokal: b2_155, loggia: 2,6 m, zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brokera pod.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Ludzie od nieruchomości oferują na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni ok 50m2, zlokalizowane w wyremontowanej kamienicy na rogu ulic Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 592 zł54,16 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - ul. Wiatrakowa 9 m 1, białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł18 108 m² 22,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferowany jest kompleks pięciu działek o łącznej powierzchni 1,8108 ha, położonych w miejscowości Mała, w powiecie ropczycko-sędziszowskim. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które zachwyca! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie przy ul. Książąt Opolskich. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł55,53 m² 6 825,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 2-pokojowe w Śródmieściu Chełma - ul. Mickiewicza 26a Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,30 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł2 200 m² 409,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dokładna lokalizacja zostanie podana po podpisaniu umowy pośrednictwa nabycia. Zalesie Górne Media Prąd, gaz, kanalizacja - na działce Woda - przy granicy działki Wymiary 30m x 75m Teren składa.

Szczegóły ogłoszenia

21,70 zł/m²2 073,40 m² 45 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia kompleks nieruchomości, położony na działce nr 24/2 w Częstochowie przy Alei Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł1 096 m² 416,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wiktorów/ gm. Leszno/ 1096 m2/ mpzp/ media Na sprzedaż działka położona w sąsiedztwie Kamionowskiego Parku Narodowego, w miejscowości Wiktorów, w gminie Leszno, powiat warszawski.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł25,22 m² 22 997,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne mieszkanie W kamienicy Z 1938 roku przy ul. Asfaltowej. Jasne i wysokie (3,05m) mieszkanie w przedwojennej kamienicy, usytuowanej pośród architektonicznie ujednoliconych.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł279 m² 10 749,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:311 m²

Segment z duszą Twoje miejsce w sercu Mokotowa! Rodzinny dom a może Biuro z klimatem lub Inwestycja z potencjałem. Szukasz przestrzeni, która stanie się prawdziwym domem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wilkasy

Wilkasy,warmińsko-mazurskie

1 350 000 zł181,49 m² 7 438,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 296 m²

NA sprzedaż Dom Jednorodzinny o pow. 181m2 Gotowy do wprowadzenia Wilkasy Gmina Giżycko Przedmiotem sprzedaży jest gustownie wykończony w pełni umeblowany, wolnostojący, jednorodzinny dom.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 171 m² 39,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę sprzedaży w drodze przetargu nieograniczonego zabudowanej nieruchomości położonej gminie Głubczyce, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

1 397 000 zł1 100 m² 1 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: wyjątkowa Działka Budowlana zalety: - doskonała lokalizacja, idealna zarówno dla inwestorów, jak i rodzin szukających swojego miejsca na ziemi, - urokliwe otoczenie Przeznaczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł52 m² 10 557,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości ab Grand poleca mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji na osiedlu Mickiewicza - tuż obok parku Zwierzynieckiego i centrum Białegostoku. Blok z cegły po.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł210 m² 3 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej około 200 m , usytuowany na dużej, 22-arowej działce, zapewniającej komfort, prywatność i wiele możliwości zagospodarowania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

4 450 zł160 m² 27,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie do wynajęcia - ul. Tuwima, ławica, poznań Do wynajęcia przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 160 m , położone przy ul. Tuwima w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Tychy

Tychy,śląskie

9 240 zł420 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia : wydzielona powierzchnia magazynowa 420m2 w skład której wchodzi powierzchnia magazynowo usługowa 350m2 , 2 pomieszczenia biurowe , 2 toalety, kuchenka oraz pomieszczenie serwerowni.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł78,90 m² 5 323,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Arkadia N ieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim bloku.Centrum miasta W mieszkaniu znajduje się : Pokój dzienny - 27,36 m 2 Jadalnia -.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł160 m² 7 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Dom wolnostojący 160 m z dużym garażem - Juszkowo atuty: -Nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni ok. 160 m . -Przestronne i ustawne pomieszczenia dające duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²550 m² 14 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-magazynowa *** *** utwardzony plac dla tir *** *** wysokość 8-10 m *** *** biura 2x100 m2 *** Polecam do wynajmu powierzchnię magazynową wraz z biurem zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł46,22 m² 15 988,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dwupokojowe mieszkanie z pięknym tarasem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku z 2007 roku, należącym do kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł450 m² 5 533,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 762 m²

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 450 m2, położony na działce o powierzchni 2762 m2, w gminnej miejscowości Krasnopol, powiat sejneński. Budynek wynajęty.

Szczegóły ogłoszenia

24,44 zł/m²450 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o pow. 450m 2 parter - Lubin - Centrum Nieruchomość idealna na dowolną działalność usługową lub handlową. Lokal położony na parterze w doskonałej lokalizacji , przy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł129 m² 6 589,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

5-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Wileńskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w szeregowcu nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 129m2 składa się z piętra oraz.

Szczegóły ogłoszenia

5 060 zł2 530 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do najmu nieruchomość gruntową położoną w Łazach w rejonie ul. Grzybowej, oznaczoną jako działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 000 zł1 738 m² 6 271,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:36 000 m²

Wyobraź sobie nieruchomość, która nie tylko przyciąga wzrok swoją architekturą, ale przede wszystkim stanowi solidny fundament pod dochodowy biznes. Karczma Jandura to unikalny obiekt z litych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 000 zł48,40 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ustawne 3 pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 48,4 m2 z ogródkiem o powierzchni 51,5 m2 , położone na kameralnym osiedlu w świetnej lokalizacji blisko trasy Wolbromskiej.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł64,54 m² 6 430,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

bez ikon Komfortowe mieszkanie 64,54 m z klimatyzacją i dużym balkonem Biała Podlaska, ul. Kopernika Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 600 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 26 arów, położona w spokojnej i malowniczej okolicy, w miejscowości Roczyny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł121 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:368 m²

Dom na terenie zamkniętego osiedla. Sąsiedztwo tylko nowych domów jednorodzinnych. Zamknięte , zagospodarowane osiedle. Dużym atutem nieruchomości są wszystkie media miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł135 m² 8 140,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

W odległości 3 minut od granicy Wrocławia , w Biestrzykowie, czekają na Ciebie gotowe domy w zabudowie bliźniaczej. Nowoczesne, komfortowe, z pełnym odbiorem - możesz odebrać klucze od.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł3 379 m² 1 035,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż ładna, foremna działka narożna w Wołominie. Położona przy bocznej uliczce, w pobliżu urzędu miejskiego (wydział komunikacji) -duży ruch lokalny sprzyja usługom.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł908 m² 121,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

NA sprzedaż działki nakielno gmina wałcz przy Jeziorze bytyń wielki o pow. 908m 2 z wydanymi warunkami zabudowy! Przedmiotem oferty są trzy ciekawie położone działki w odległości 200.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kraków

Kraków,małopolskie

44,64 zł/m²56 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy 56 m2 do wynajęcia w Krakowie Do wynajęcia lokal biurowy 56m2 w dynamicznie rozwijającej się północnej części Krakowa. Dogodna lokalizacja w odległości ok.1 km od.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł11 798 m² 13,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaz działka położona w miejscowości Długosielce, gm. Kuźnica, pow. Sokólski. Obszar o powierzchni 11798 m2, składający sie z dwóch działek geodezyjnych o powierzchniach:.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Posiadamy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Palisadowej na Podzamczu. Doskonała lokalizacja, blisko Polo Market, nieopodal znajduję się szkoła, przychodnia zdrowia i sklepy. Sporo miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł480 m² 2 081,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:585 m²

Nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym. Funkcjonalny, duży dom w zabudowie szeregowej z wyodrębnionymi pięcioma lokalami. Szukasz nieruchomości pod inwestycję. Ta.