Nieruchomości

238 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

14 861 zł386 m² 38,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

DO wynajmu:Powierzchnia biurowa 386 m2 w budynku mieszczącym się w zrewitalizowanej części przemysłowej Łodzi,z czego na parterze 216 m2 (2 pokoje + pomieszczenie socjalne) i na pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Ciechocin

Ciechocin,kujawsko-pomorskie

3 799 000 zł4 927 m² 771,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala przemysłowo-handlowo-magazynowa na sprzedaż machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: marta Milińska tel.   > Lokalizacja: Ciechocin, powiat golubsko-dobrzyński,.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł58 m² 8 017,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży piękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58m2 położone na 1 piętrze w bloku trzypiętrowym z cegły w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

274 000 zł2 288 m² 119,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 2288m2, położona w Budach Zosinych gm. Jaktorów. Na końcu spokojnej ulicy, tam gdzie kończy się ruch samochodów, znajduje się działka o nr ewid. 682/10.

Szczegóły ogłoszenia

13,60 €/m²155 m² 2 108 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Budynek Irydion zlokalizowany jest u zbiegu ulic Powązkowskiej i Krasińskiego. W pobliżu przystanki autobusowe oraz wjazd na obwodnicę Warszawy. Budynek wykończony z dobrej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł72,80 m² 6 717,03 zł/m²

 

Piętro:8/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie 72,80 m - 8. piętro, blok z windą Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 72,80 m , położone na 8. piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jasna i przestronna kawalerka o powierzchni 30 m , na strzeżonym osiedlu Mozarta w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie znajduje się w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat nieruchomości proponuje na wynajem nowoczesne stylowe Mieszkanie 2 pokojowe. Znajduje się na wysokim parterze w zadbanym, 10-piętrowym budynku z windą. Lokal jest po remoncie , urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł190 m² 4 657,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Dom, który łączy solidną bazę techniczną z dużym potencjałem aranżacyjnym. Nieruchomość oferuje 190 m powierzchni użytkowej i położona jest na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł167 m² 4 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż dom położony pod Nowym Targiem w miejscowości Ostrowsko o powierzchni użytkowej 167 m2. Dom gotowy do zamieszkania, z dużym potencjałem inwestycyjnym. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M3 | 34 m | 2 niezależne pokoje | parter | ul. Śląska | centrum miasta Na wynajem funkcjonalne mieszkanie M3 o powierzchni 34 m , położone na parterze w niskim bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł59,37 m² 10 594,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,37 m , położone na popularnym osiedlu Zachód w Słupsku, przy ul. Kiepury jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł58,75 m² 5 021,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kaczyce gm. Zebrzydowice Na sprzedaż bardzo ładne, 3 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w bloku na osiedlu w Kaczycach. Mieszkanie o powierzchni 58,75 mkw, charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł41,20 m² 7 038,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Centrum Radomia przy ul. Malczewskiego. Mieszkanie przeszło gruntowny remont, zostały wyrównane ściany (skute do cegły i położone nowe tynki.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł52,91 m² 18 711,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Dunikowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1978 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł18 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: garaż z kanałem przy ul. Szymanowskiego, gorzów Wielkopolski! Szukasz miejsca na swoje auto lub warsztat? Sprawdź tę ofertę! Oferujemy murowany garaż z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł39,04 m² 7 658,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 39,05 m na parterze Lubin - Centrum Komfortowo wykończona nieruchomość po kapitalnym remoncie, idealna zarówno na własne potrzeby mieszkaniowe, jak i jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł67 m² 7 761,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwa apartamenty w cenie jednego w Karpaczu wyjątkowa okazja inwestycyjna! Oferta na wyłączność! Tylko u nas! Oferujemy na sprzedaż dwa apartamenty w Karpaczu, w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

3 050 000 zł340 m² 8 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 619 m²

Dom w Michałowicach na pięknej 16 arowej działce na wzniesieniu, gmina Michałowice. Ogłoszenie zawiera dostęp do wirtualnego spaceru, więcej zdjęć mogę wysłać na maila. Granica miasta.

Szczegóły ogłoszenia

459 690 zł59,70 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 59,70 m . Mieszkanie położone na 5 piętrze w pięciopiętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł879 m² 227,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Gminie Rędziny, miejscowości Marianka Rędzińska przy ul. Srebrnej o powierzchni 879 m2 działka : o pow. 879.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł37,26 m² 20 665,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

PL Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | 37,26 m | budynek 2023 | balkon Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,26 m , położone w nowoczesnym budynku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł76 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg   .Klucze w biurze. Nieruchomość dla wyjątkowego klienta. 100m do Parku Południowego, 300m do Parku Grabiszyńskiego. Mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 500 zł88,72 m² 7 918,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentowany lokal to przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88,72 m , zaprojektowane z myślą o osobach ceniących otwartą, nowoczesną architekturę. Połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł79,90 m² 68,84 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj na Wiślanych Tarasach! Biuro Nieruchomości aprest przedstawia ofertę 3-pokojowego mieszkania na wynajem na osiedlu Wiślane Tarasy znajdującym się przy ul. Grzegórzeckiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł75 m² 9 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 75 m - ul. Kościuszki, 1. piętro w kamienicy Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł28 m² 15 678,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu - bez remontu, stresu i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest dla osób, które cenią nowoczesność, wygodę i dobrą lokalizację. Na.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²267,88 m² 32 146 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu U8 o łącznej powierzchni 267,88 m z przestronnym tarasem 92,26 m , zlokalizowanego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

859 281 zł32,46 m² 26 472 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, etap inwestycji oddany do użytkowania Budynek B2, lokal: b2_154, loggia: 2,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brokera pod.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł35,83 m² 19 397,15 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, apartament w świetnej lokalizacji, na zapleczu promenady. Powierzchnia - 35,83m2. Dwa pokoje, aneks kuchenny, wygodna łazienka z kabiną prysznicową. Na podłogach ładne.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł5 831 m² 514,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki z widokiem na Śnieżkę Powierzchnia 0,5831 ha Aktualnie podzielona na 8 działek. Na każdej działce możliwość budowania zgodnie z mpzp do 300 m2. Apartamenty wakacyjne lub.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł90 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Siedlisko z klimatem - dom 90 m + 8600 m ziemi z własnym laskiem | Budy Zaklasztorne Jeśli marzysz o życiu bliżej natury, własnym kawałku lasu i przestrzeni, której dziś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

276 576 zł28,81 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Osiedle Spacerowe - Spokój, wygoda i nowoczesność Kameralna inwestycja, składająca się z trzech wolnostojących budynków, stanowi kontynuację przedsięwzięcia firmy Invest Dom w tej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł450 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: działka; w pobliżu: banki, sklepy; media/instalacje: gaz, kanalizacja, prąd, siła, woda; dach: blacha; do sprzedania kamienica w Nowym Targu z ogromnym potencjałem.Położona.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 011 m² 196,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek z pięknym widokiem, blisko jeziora - Koleczkowo! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana we wsi Koleczkowo. Jest to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

831 734 zł64,87 m² 12 821,55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania z balkonem w stanie deweloperskim w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²285,35 m² 25 682 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Podkarpackie ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu lokalu U30, biurowo - handlowo-usługowego o powierzchni 285,35 m . Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²120 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal - Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska 96. Parter z dużymi witrynami. 3 wejścia do lokalu, w tym 1 bezpośrednio z ulicy. Lokal 2 poziomowy. Lokal wolny, do.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł68,40 m² 7 733,92 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne, 3-pokojowe mieszkanie 68,40 m2 na Górnym Czechowie w Lublinie Oferta wyłącznie w naszym biurze. Lokalizacja: górny Czechów - spokojna, zielona okolica Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

349 260 zł77,27 m² 4 519,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz wnętrza z duszą, które wyróżnia się na tle powtarzalnych blokowisk? To jedna z ostatnich szans, by zamieszkać w inwestycji Lofty Łaska. W całym budynku zostały już tylko.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł43,97 m² 7 141,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2 pokoje na 1. piętrze - ul. Spółdzielcza, kłodzko (bezpieczna lokalizacja) Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,97 m , położone w jednej.