Nieruchomości

238 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

85 000 zł801 m² 106,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę budowlaną położoną w malowniczej części Małopolski w powiecie Tarnowskim w miejscowości Dąbrówka Tuchowska. Działka objęta planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł374 m² 9 893,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 583 m²

Dzień otwarty- sobota 16.05 godz. 13:00-16:00 (proszę o wcześniejsze potwierdzenie terminu prezentacji) Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 374 m (użytkowej 294,85.

Szczegóły ogłoszenia

115 zł/m²400 m² 46 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia przestronny atrakcyjny lokal gastronomiczny zlokalizowany na Starym Mieście w bliskim sąsiedztwie Rynku Głównego. Lokal znajduje się przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł900 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana w malowniczej i spokojnej wsi Kołacz gm. Połczyn-Zdrój. Na działce doprowadzone są media tj. woda, kanalizacja, możliwość podłączenia energii ze słupa.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 921 m² 101,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 1921m2 zlokalizowana w miejscowości Owczary tuż obok Buska-Zdroju. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 13x101x23x65x4x30, początkowa szerokość frontu 13m,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedsprzedaż- działki letniskowe usytuowane w cudownej okolicy Mściszewic koło Sulęczyna do wydzielenia z ponad 6 hektarowej działki. Z niektórych działek widok na jezioro. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł635 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w jednej z dzielnic Tarnowskich Gór. Parcela ustawna o wymiarach około 22 x 29 metrów umożlwiająca zabudowę większością typowych projektów domów.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł45,50 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią 45,5 m , 3. piętro Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 45,5 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²2 000 m² 60 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesna chłodnia i powierzchnia produkcyjna do wynajęcia Oferujemy do wynajęcia przestronną chłodnię o powierzchni 3000 m , stanowiącą część kompleksu produkcyjno-magazynowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż inwestycję w samym sercu Dzielnicy Słocina- przy ul. św. Marcina. Bliskość lasu i terenów zielonych sprawia, że jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł3 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę najmu utwardzanego placu wraz z rampą przy ul. Towarowej w Świdnicy. Powierzchnia placu o pow. 3.000,00.

Szczegóły ogłoszenia

7 100 zł504,74 m² 14,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia: magazyn / hala produkcyjna z zapleczem socjalnym Biłgoraj, ul. Cegielniana 84 Położenie i okolica: - atrakcyjna lokalizacja z łatwym dojazdem z ulicy, - szeroki wjazd,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z niezależnym wejściem usytuowane w domku w zabudowie szeregowej w okolicy osiedla Pomorskiego. Mieszkanie o pow. 62,00 m.kw. składa.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł5 700 m² 20,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 5700 mkw. położoną w miejscowości Dąbrówka Szczepanowska gmina Pleśna ok. 15 km na południe od Tarnowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 250 zł34,40 m² 12 303,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń Nowa inwestycja znanego dewelopera - adaptacja poddasza w kamienicy z 1930 roku, w centrum miasta, oddanie w sierpniu 2026. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł123 m² 5 122 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 462 m²

Na sprzedaż oferujemy nowo budowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 123 m, położony w miejscowości Łaziska, w gminie Godów (powiat wodzisławski) z ekspresowym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 008 m² 98,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Z wydanym pozwoleniem na budowę - 8 km od tarnowa! Śmigno | Gmina Lisia Góra | Powiat tarnowski Oferujemy do sprzedaży cztery działki budowlane położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 014 m² 107,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka letniskowa blisko jeziora Studa w Jamielniku gmina Nowe Miasto Lub. na Mazurach Zach. Mpzp - teren pod zabudowę letniskową i rekreacji ind. - działka o pow. ok. 1014m2 blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł180 m² 8 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:693 m²

Szukasz swojego miejsca w otoczeniu lasu, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy? Ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł84 m² 11 869,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania wyjątkowe miejsce położone na polanie w lesie. Działka o powierzchni 71 arów sąsiaduje bezpośrednio z lasem. Nieruchomość zabudowana jest domem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł80,50 m² 3 664,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na Sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 80,50 m2 znajdujące się na drugim piętrze w kamienicy w miejscowości Byczyna w samym Centrum. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł116 m² 6 025,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom z potencjałem większym niż Twoja lista pomysłów! | Wsola | 2400 m | 699 000 zł Na sprzedaż dom w miejscowości Wsola - lokalizacja, która łączy świetną widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Wojnicz,małopolskie

20 000 000 zł4 900,40 m² 4 081,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 500 m²

1. Oznaczenie nieruchomości Numery działek: 100/1, 100/2, 101, 106, 107 108/1, 108/2 Obręb ewidencyjny: wojnicz Adres: ul. Jagodowa 3, 32-830 Wojnicz 2. Szczegółowy opis nieruchomości Położenie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania blisko Centrum? Ta kawalerka z antresolą czeka na Ciebie! Do wynajęcia klimatyczna kawalerka o powierzchni 29 m przy ul. Chrobrego idealna dla singla lub pary, dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 680 m² 107,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w miejscowości Dziubiele- zaledwie kilka minut jazdy od Mikołajek - serca Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Grunt o powierzchni 1680m.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł34,15 m² 74,67 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie w Rzeszowie przy ul. Kopisto. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł9 327 m² 23,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża działka idealna do dalszego podziału na mniejsze budowlane Redzeń Pierwszy gm. Burzenin 9327m2 (93 ary) Jeśli chciałbyś zainwestować w nieruchomość, która przyniesie Ci.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł20,26 m² 18 262,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Uwaga! Przy zakupie na firmę możliwość odliczenia od ceny vat 23%, cena netto tylko 300 tys pln. Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 20,25 m w Warszawie, dzielnica Włochy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

542 100 zł39 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 39 m , położonego przy ul. Zielińskiego we Wrocławiu, w dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł57,25 m² 6 969,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł656 m² 274,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność biura Marzysz o dużej przepięknej działce z dala od miastowego zgiełku? Działka budowlana Żory dzielnica Folwarki Twoja prywatna oaza spokoju! Powierzchnia: 656 m2.

Szczegóły ogłoszenia

318 500 zł49 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie w Lubinie przy ul. Mickiewicza. Spokojna ulica, miejsca parkingowe przed blokiem ogólno-dostępne. W pobliżu znajdują się sklepy, gastronomia, plac zabaw. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą! Do wynajęcia, bez prowizji - w pełni wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ul. T.Kościuszki 13. Lokal czeka na pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł49,10 m² 13 747 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokoje/49 m2/garaż/balkon/dębniki/ul.Ruczaj /2000r. Świetne pod inwestycję! Agencja nieruchomości Optima prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 w dzielnicy Dębniki (ruczaj).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 400 zł48,08 m² 11 114,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy nowoczesne mieszkania zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Lublin. Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł45,50 m² 10 087 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z mieszkaniem [pełna własność]. 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5m2 w układzie 1-stronnym,.

Szczegóły ogłoszenia

59,41 zł/m²202 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy przy ul. Piłsudskiego we Wrocławiu o łącznej powierzchni 202,86m2, na drugim piętrze. Okna lokalu wychodzą na obie strony budynku, pomieszczenia po stronie.

Szczegóły ogłoszenia

754 796 zł38,50 m² 19 605,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis Nieruchomości opis Z przyjemnością prezentuję nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,51 m , położone na 1. piętrze. Mieszkanie jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł2 000 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do wynajęcia plac utwardzony płytą betonową lub kruszywem o powierzchni około 2000m2 , Lublin, zadębie. Łatwy i szybki dojazd do drogi ekspresowej s12/s19, media: energia Elektr., woda,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - Bydgoszcz, bartodzieje. Oferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 3. piętrze w wieżowcu z dwiema windami,.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł2 009 m² 395,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

***działka budowlana 2009 m2***atrakcyjne miejsce***bliskie okolice białegostoku*** Zapraszamy na prezentację działki położonej w Grabówce. Na nieruchomość wydane warunki zabudowy pod zabudowę.