Nieruchomości

239 043 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł69 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mam przyjemność przedstawić trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w środku toruńskiej Starówki, przy ul. Królowej Jadwigi. Mieszkanie to znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy blisko wielu.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł37 m² 13,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A., Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu, przedstawia propozycję wynajęcia lokalu po byłej poczekalni na stacji Jędrzychowice. Lokal składa się z głównego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł2 046 m² 161 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlane położone w Łochowie niedaleko pałacu. Na oferowaną nieruchomość składają się działki ewidencyjne nr 499/9 oraz 498/10 położone przy ulicy Laskowskiej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł246 m² 130,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku i własnym kawałku spokoju? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje najskrytsze marzenia! Na sprzedaż oferujemy udział w urokliwej działce położonej.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 092 m² 732,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1092 m , położonej w malowniczej miejscowości Chyliczki, powiat piaseczyński. Parametry działki Powierzchnia: 1092.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł7 200 m² 140,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę jednorodzinną w Jasionce! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki rolno-budowlanej o powierzchni 72 ar zlokalizowanej w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł111 m² 6 747,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Przedsprzedaż wyjątkowa oferta cenowa! Tylko teraz, w ramach przedsprzedaży, moduł numer 4 dostępny jest w promocyjnej cenie! Szukasz miejsca, w którym poczujesz się naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 434 zł28,63 m² 21 076,98 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zlokalizowane na Rakowie osiedle to dwa staranniezaprojektowane budynki, trzy- i siedmiopiętrowy, oraz wewnętrzne patio. Unikatowymrozwiązaniem jest szklarnia, w której każdy może uprawiać.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł596 m² 838,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 458 m²

Koniecpol, nieruchomość usługowo-biurowa na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży budynek usługowo-biurowy o pow. 596 m2, na działce o pow. 2.458 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 623 500 zł11 925 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z gotowym pozwoleniem na budowę - idealna pod inwestycję | Wojcieszyce Na sprzedaż prezentuję atrakcyjną działkę o powierzchni 1,19 ha , położoną w niezwykle malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

260 000 zł22,53 m² 11 540,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Brwinów mieszkanie 22,53 m , stan deweloperski kamienica. Do kupienia wyjątkowe mieszkanie idealne dla singla lub pary. Położone w willowej części Brwinowa w klimatycznej kamienicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł36,73 m² 17 152,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atuty nieruchomości po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia, bez dodatkowych nakładów słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie balkon + przynależna piwnica (2,7.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł32 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem | 32m2 | ul. Struga | centrum Łodzi | parking Kawalerka w sercu Łodzi, która daje coś więcej niż tylko adres daje komfort życia Szukasz mieszkania, do którego naprawdę chce.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł209 m² 5 980,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:923 m²

Pensjonat na sprzedaż - Karpacz Na sprzedaż pensjonat położony w atrakcyjnej lokalizacji w Karpaczu - jednym z najpopularniejszych kurortów górskich w Polsce. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł134,03 m² 5 513,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

Jeżeli szukacie Państwo idealnego miejsca dla Siebie i swojej Rodziny to zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów szeregowych na nowobudowanym osiedlu banacha. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

do każdej działki wydane są warunki doprowadzenia prądu. Sprzedam działki w Leśnej , powiat Lubański. Układ północno - południowy, dojazd z drogi asfaltowej. cena 90zł za 1 mkw. do.

Szczegóły ogłoszenia

334 159 zł29,55 m² 11 308 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 2.24u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł500 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferta obiektu usługowo-handlowy wraz z dużą częścią magazynową. Nieruchomość posiada III kondygnacje i położona jest na działce o pow. 1,2 ha w Nakle przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł71 m² 77,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śródmieście Apartament 3-pok. (pow. 71m2) po remoncie - w ścisłym Centrum - Aleje Jerozolimskie. Piętro 3 z 5, nowa winda. Lokal odpowiedni do zamieszkania jak również na biuro, salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł82,46 m² 12 733,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

M&b Fechner oferuje Państwu apartament w atrakcyjnej części Cieplic- ul.PCK. Nieruchomość znajduje na drugim piętrze w nowym budynku z windą. Apartament o powierzchni 82,46m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł50,61 m² 13 337,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż zlokalizowane w okolicy ul. św. Barbary w Wieliczce. Osiedle powstanie na Polach Półchłopka, czyli zaraz przy wjeździe do Wieliczki od strony.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł723 m² 662,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

| na sprzedaż: działka budowlana 723 m - Sulejówek Miłosna Szukasz miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy, z jednoczesnym dostępem do miasta? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł51,90 m² 7 514,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 2-pokojowe, plus oddzielna kuchnia, dwustronne o powierzchni 51,9 m zlokalizowane na osiedlu Zielone Wzgórza przy ulicy Konwaliowa, z dobrym i szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł360 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! czyżkówko, ul. Wiejska Na sprzedaż duży obiekt położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł91,30 m² 8 215 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:294 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom rekreacyjny w Polańczyku nad Jeziorem Solińskim. Przedmiotem oferty jest atrakcyjny dom rekreacyjny, położony na działce o powierzchni 2,94ara, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł112,87 m² 10 543,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

NA sprzedaż 4-pokojowe dwukondygnacyjne mieszkanie o powierzchni 112,87 m2 znajdujące się na granicy Jagodno-Iwiny przy ul. Św. Jacka. Mieszkanie sprzedawane z wyposażeniem, pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

549 000 zł72,50 m² 7 572,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Otoczenie Mieszkanie znajduje się na popularnym i doskonale skomunikowanym osiedlu Jaroty w Olsztynie, przy ul. Herdera 1. To jedna z najbardziej rozwiniętych dzielnic miasta, oferująca.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 338 m² 134,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka budowlana położona w miejscowości Rzymówka w gminie Złotoryja W sąsiedztwie znajdują się: wolnostojące domy jednorodzinne. Do nieruchomości prowadzi droga:.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł56 m² 14 089,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Majolikowskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł35 200 m² 71,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka o pow. 3,52 ha, z możliwością podziału gruntu na 20 działek, z wydanymi warunkami zabudowy z przeznaczeniem pod funkcje zabudowy jednorodzinnej, w tym dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł162,70 m² 2 452,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowa przestrzeń z charakterem w samym sercu Świdnicy 162,7 m w zabytkowej kamienicy przy Rynku. To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł2 146 m² 32,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W sąsiedztwie lasu ***oferta na wyłączność*** Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową , o łącznej powierzchni 2146 m 2 , zlokalizowaną w gminie Mszana.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 817 m² 24,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o nr 264/2 w miejscowości Skomack Wielki gmina Stare juchy o pow. 4817 m2. Skomack Wielki to atrakcyjna, spokojna wieś oddalona o 20 km od Ełku, 23 km od Orzysza,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł447,15 m² 5 143,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:746 m²

Szukasz dużego domu Z możliwością zarabiania W spokojnej okolicy? Świetnie trafiłeś! atuty: - dom wolnostojący - 8 pokoi - 2 niezależne mieszkania (stali najemcy) - lokal usługowy -.

Szczegóły ogłoszenia

785 400 zł130 900 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 13.09 ha bardzo ładnie położona - w okolicy dorodnych lasów i czystych jezior. Różnorodność ukształtowania terenu oraz naturalne zagłębienia.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł210 m² 15 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Bliźniak W stanie deweloperskim | na pograniczu warszawy oraz konstancina Wysoki standard | Stan deweloperski | Cicha okolica | Pierwsza linia lasu Kabackiego | Bliskość Ogrodu Botanicznego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł162 m² 8 018,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 162 m 2. Nieruchomość położona w malowniczej Dębnicy Kaszubskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł1 499 m² 62,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje 2 działki budowlane blisko lasu! Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł53,50 m² 9 233,64 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,5 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Pelczara, usytuowane na IX piętrze w wysokim bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł947 m² 2 533,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż funkcjonalny obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni 947 m , zlokalizowany w Bydgoszczy (jachcice), z szybkim dojazdem do centrum i obwodnicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł313 m² 9 552,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 014 m²

Wyobraź sobie poranki, kiedy budzisz się w sypialni z oknami otwartymi na zieleń i ciszę. Przestrzeń, której nie ograniczają ani sąsiedzi, ani miasto tylko natura i Ty. Wyobraź.