Nieruchomości

239 021 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 000 zł835 m² 113,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działki od 801 m2 do 835 m2 z dostępem do mediów w miejscowości Ołużna, niedaleko Kołobrzegu oraz bliskiej odległości do Gościna oraz Charzyna. O nieruchomości - Wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 049 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Północ nieruchomości oddział w Bolesławcu oferuje do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Krzyżowa. Szczegóły oferty: - działka o powierzchni 4049 m2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł11 700 m² 76,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa | 11 700 m | mpzp U2 | Gdów Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 11 700 m , położone w Gdowie. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł33 m² 60,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Funkcjonalne mieszkanie na pograniczu Ruczaju i Skawiny. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Do mieszkania przynależy ogródek 15 m2 oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

125 500 zł630 m² 199,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rekreacyjno-budowlana 630 m - Wiatrowo k. Wągrowca Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 630 m , położoną w urokliwej miejscowości Wiatrowo,.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł3 000 m² 31,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka niezabudowana o pow. 0,3000 ha położona w miejscowości Kędzierzyn, k. Koszalina. Nieruchomość zlokalizowana w podmiejskiej miejscowości w pobliżu trasy.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł1 231 m² 121,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeśli szukasz miejsca do życia lub odpoczynku z daleka od zgiełku miasta pośród pięknych krajobrazów Kaszub to jest to oferta dla Ciebie! Na sprzedaż 6 działek nieuzbrojonych lub częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 500 m² 79,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Adamowo, w okolicach Nowego Miasta. Nieruchomość usytuowana jest w wyjątkowo spokojnej i urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł1 300 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w częstochowskiej dzielnicy Stradom, przu ulicy Zamiejskiej o powierzchni ok 1300 m . Oferta! 0% kup bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł73,82 m² 10 837,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 73,83 m , usytuowany na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Marka Hłaski we Wrocławiu. Obecnie funkcjonuje tu sklep spożywczy, a wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł44,40 m² 13 490,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Twój wakacyjny dom nad morzem! inwestycja Apartamenty filmare, to nowoczesna, kameralna, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche,komfortowe nowocześnie wykończone dwupokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w garażu podziemnym ( dodatkowo płatne ) na zamkniętym , strzeżonym osiedlu Marina.Salon (z.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł2 819 m² 273,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2819 m2 w Milanówku (blisko przystanku wkd Brzózki) koło Grodziska Maz. Działka zadrzewiona, ogrodzona przy gminnej drodze asfaltowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 000 zł1 445 m² 4 291 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 446 m²

Wyłączność oferty. Szanowny kliencie zapraszamy do zapoznania się z oferta sprzedaży wyjątkowego obiektu (centrum sportu- park trampolin, kręgielnia, bilard, kawiarnia, restauracja-imprezy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł322 m² 4 655,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:915 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Bolszewie! Dzień dobry, przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej 322 m , użytkowej 171 m , położony w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł77,30 m² 5 692,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferujemy Państwu w bardzo niskiej cenie atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż położone w Goleniowie przy głównej ulicy miasta, w kamienicy usytuowanej w głębi- nie bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

153 800 zł3 845 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działkę w Wólce Łękawskiej ( gmina Bełchatów). Działka o powierzchni 3845m2 (wymiary ok.15 szerokości i 255 głębokości)m) w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł230 m² 3 039,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2020

Duże mieszkanie/dom/hotel z ogrodem w dg Z możliwością prowadzenia działalności (hotel, sala, restauracja, obiekt usługowy) Lokalizacja śląsk/zagłębie/małopolska Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł11 677 m² 8,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,1677 ha, położona w miejscowości Oporów Kolonia. Grunty dobrej klasy. Oznaczenia użytków: riii, riv, łiii. Najważniejsze atuty działki: -15 min. do.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł2 000 m² 67,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż Olesno, gm. Olesno 19,59 ar 132 000 zł* Spokojna okolica | Warunki zabudowy | Media w pobliżu | Blisko sklepy i centrum miejscowości *dostępna obok działka 23 ar.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł34,50 m² 7 246,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Powierzchnia ok. 35M: - salon z balkonem - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 400 zł Komunikacja: - tramwaj - autobus Dobra lokalizacja: - blisko promenada Niemena - C.H. M1 - las Aniołowski.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł53,15 m² 4 120,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie - ul. Młyńska Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 3. piętrze budynku w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 578 000 zł82,79 m² 19 060,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

P roponuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (82,79m2) Kraków Krowodza przy ul. Poznańskiej w apartamentowcu ,kamienice Herbowe, nieruchomość położona na 2-pierwszym piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 876 zł62,36 m² 12 489,99 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 62,36 m2 na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku na Czechowie. Opis mieszkania: -Pokój dzienny o pow. 25,24 m2 z wyjściem na loggie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 330 m² 89,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż 3 działki obok siebie w miejscowości Sołonka gmina Lubenia. Powierzchnie poszczególnych działek to: 52,33ar, 55,66ar i 33,3ar; cena za 1 ar to.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł51,90 m² 15 202,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Na sprzedaż przepiękne mieszkanie z duszą w kamienicy na Wawrze - 52m2 po remoncie! Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

9 działek mieszkaniowo-usługowych w Gniewinie, przy ul. Sielskiej, uzbrojone gotowe pod zabudowę! Miejsce idealne dla rodziny poszukującej odpoczynku w zielonym zaciszu, z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł17 076 m² 43,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży unikatową działkę z dwoma stawami usytuowaną w gminie Bobrowice na skraju wsi. Do sprzedaży nieruchomość o powierzchni całkowitej 1,7076 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł124 m² 5 637,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:34 100 m²

Gospodarstwo rolne 3,41 ha z domem i zabudowaniami cisza, przestrzeń i pełna niezależność ( idealne pod agroturystykę )jodłowa, podkarpacie Na sprzedaż gospodarstwo rolne położone.

Szczegóły ogłoszenia

8 524 800 zł52 278 m² 163,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko W ldk Nieruchomości na sprzedaż - działki inwestycyjne Z mpzp | przytok, woj. lubuskie Lokalizacja: przytok, gm. Zabór, pow. zielonogórski Powierzchnia: 52 278 m - Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 566 880 zł55,96 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Podstawowe zalety: odrestaurowana modernistyczna kamienica z początku XX wieku, cisza, w otoczeniu zieleni, wysoki standard części wspólnych, rowerownia i wózkownia do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł125 m² 15 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:597 m²

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Luksusowy dom w prestiżowej lokalizacji u podnóża gór Bielsko-Biała, ul. Łowiecka 101a Jeśli marzysz o domu w wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł200 m² 4 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 445 m²

Powierzchnia gruntu : 1445 m2 Powierzchnia użytkowa : ok. 200 m2 Nr.ewid: 3408/1, 3318/4, 3319/1 Cena: 1 149 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bochnia,małopolskie

1 400 000 zł360 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Bochnia, śródmieście, ul. Poniatowskiego, kamienica z 2 mieszkaniami, lokalem użytkowym i zapleczem gospodarczym na działce o pow. 1020 m 2. Nieruchomość położona bezpośrednio na.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł43,50 m² 18 275,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania w 2025 roku / Lokale inwestycyjne z 23 % vat. / apartament nr 6.18: taras: 6,06 m, ogródek: 29,70 m / pełne zestawienie oferowanych lokali oraz.

Szczegóły ogłoszenia

962 000 zł59 m² 16 305,08 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,59 m2 + balkon, które zostało oddane do użytkowania. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej zajmuje doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Okmiany

Okmiany,dolnośląskie

1 600 000 zł15 769 m² 101,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Północ Nieruchomości Bolesławiec oferuje do sprzedaży nieruchomość położoną w Okmianach gm. Chojnów. Szczegóły oferty: - obiekt składa się z ogrodzonej działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 139 zł53,41 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja na bydgoskich wyżynach mieszkania gotowe W 2026 roku! Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,41 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 970 000 zł25 800 m² 192 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży niezwykle atrakcyjną ofertę terenu mieszkaniowego jednorodzinnego o powierzchni 2,58 ha, nadającego się doskonale pod inwestycję, lokatę kapitału, usługi, ale.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł137,52 m² 25 450,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

! oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Oferujemy Państwu na sprzedaż unikatowy dom, gotowy do wprowadzenia w wyjątkowej lokalizacji - usytuowany w bardzo spokojnym sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

286 080 zł1 192 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1192 m2 położoną w miejscowości Przyjaźń gm. Żukowo. Przeznaczenie działki według decyzji o warunkach zabudowy - teren zabudowy.