Nieruchomości

238 307 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 199 000 zł1 072 m² 1 118 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wisła wielka obiekt inwestycyjny nad jeziorem goczałkowickim Cena do negocjacji | Widok na jezioro | Szerokie możliwości adaptacji Na sprzedaż atrakcyjny obiekt inwestycyjny położony.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł26,97 m² 19 614,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować przytulne studio na sprzedaż zlokalizowane w inwestycji belg w Katowicach, stworzone z myślą o jednej osobie lub studencie poszukującym komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 080 zł65,28 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa kameralna inwestycja deweloperska przy granicy Z krakowem (czarnochowice) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł52 m² 17 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania, na świetnie usytuowanym osiedlu - Biskupin. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł128 m² 13 672 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1792

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5! Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł58,80 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam Państwu doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

318 500 zł1 274 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. 1274 mkw. ( w kształcie prostokąta, przybliżony wymiar 22x56 m ) w atrakcyjnej lokalizacji Imielina ( dzielnica Wioski ). W pobliżu działki nowa.

Szczegóły ogłoszenia

479 700 zł30 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Home&invest Oddział Wrocław Kawalerka 29,61 m | umeblowana | loggia z widokiem na park | winda | Wrocław, nowy Dwór Na sprzedaż w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 29,61.

Szczegóły ogłoszenia

537 600 zł3 584 m² 25,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Obniżka ceny! Polecamy Państwu działkę inwestycyjną w Węgorzynie- gmina miejsko-wiejska, krzyżuje się tutaj droga krajowa z wojewódzką; droga nr 20( Stargard Szczeciński- gdynia), droga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł65,85 m² 9 400,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na osiedlu projektant, ul.PAŃSKA RZESZÓW. Szybki termin realizacji, dostępne 4 mieszkania. W cenie: miejsce naziemne, miejsce W garażu, komórka lokatorska bez pcc! opis.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie na ulicy Bronowickiej, dzielnica Bronowice. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania wynosi 33 m2, na co składają się: - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w apartamentowcu przy ul. Sikorskiego. - english version below. Feel free to call me, i speak English. Не стесняйтесь.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł220 m² 2 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy dom parterowy w sąsiedztwie lasu Andrzejówka, gm. Biłgoraj Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł67,60 m² 15 532,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy przestronne i doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 67,60 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą, na kameralnym i zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł48,30 m² 4 140,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i osobną kuchnią duże, komfortowe mieszkanie dwupokojowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Każdy pokój posiada oddzielne wejście,.

Szczegóły ogłoszenia

79 275 zł1 057 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 6 atrakcyjnych działek położonych w miejscowości Buczków, w gminie Rzezawa, powiat bocheński, woj. małopolskie. Powierzchnie działek: 1. 13,90 a (0,1390 ha) 2. 13,80.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł59 m² 33,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie trzypokojowe w Policach, usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal posiada balkon, co stanowi dodatkowy atut dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 000 zł17 500 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić wyjątkową działkę inwestycyjną w Miasteczku Wilanów. Atuty - atrakcyjna lokalizacja - działka budowlana objęta mpzp - idealna dla inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł1 050 m² 3 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:-

Bardzo blisko Jasnej Góry, solidnie zbudowany budynke handlowo - usługowy z możliwością prowadzenie nieuciążliwej produkcji. Ze względu na lokalizację nieruchomść doskonale nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

296 999 zł32,18 m² 9 229,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Scyzoryk nieruchomości prezentuje: 2 pokoje 32,18 m | gotowa inwestycja | dochód od pierwszego dnia | centrum Szukasz mieszkania, które zacznie na siebie zarabiać od razu po zakupie? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 616 zł79,84 m² 14 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż. Nowy lokal handlowo-usługowy w centrum Wrocławia. Lokal na parterze nowego budynku wielorodzinnego realizowanego przy ulicy Lelewela 9 we Wrocławiu. Najważniejsze atuty Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

14,07 zł/m²59 m² 830 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal na dworcu w Nowym Zagórzu na działce nr. 71/11 obręb Zagórz przy ulicy Dworcowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł94 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mint Property ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwupoziomowy apartament na wynajem, zlokalizowany w nowym budynku na nowoczesnym osiedlu w Krakowie przy ulicy Henryka i Karola.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł105 m² 7 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:528 m²

Dom bliźniak w spokojnej okolicy - Łódź Widzew, andrzejów, ul. Osterwy 2a Powierzchnia domu: 105 m | Działka: 528 m Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1980.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Prądki,kujawsko-pomorskie

172 000 zł1 176 m² 146,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas Kontakt:   Dobre Nieruchomości polecają działki położone w wyjątkowym miejscu, w Prądkach pod Bydgoszczą. Piękna okolica, jeśli szukasz malowniczych terenów,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Nowe Bagienice

Nowe Bagienice,warmińsko-mazurskie

1 600 000 zł200 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:31 329 m²

Bresdom Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy miejsce nad jeziorem Sarż w Nowych Bagienicach. Oferowana nieruchomość składa się z 3 działek (oznaczone na czerwono): 1. Działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł261,50 m² 11 472,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek biurowy z potencjałem | Mokotów - Stegny, pomiędzy Al. Wilanowska a ul. Jana III Sobieskiego Na warszawskim Mokotowie, prezentujemy wyjątkowy budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł781 m² 512,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Piękna działka w doskonałej lokalizacji nieopodal dworku w Adamowiźnie. Wszystkie media w drodze, działka budowlana, dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie budowlane. Dla działki wydana.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł48,70 m² 3 080,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z bardzo dużym potencjałem w Wałbrzychu w dzielnicy Sobięcin. Forma własności: pełna własność. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²36 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA wynajem lokal usługowo- handlowy na Szwederowie. Zapraszam do wynajmu lokalu usługowo-handlowego na Szwederowie. Rewelacyjna lokalizacja w pobliżu targowiska na Szwederowie zapewnia łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 000 zł50,06 m² 11 206,55 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 50,06 m2 Cena katalogowa: 561 000,00 zł -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni 50,06 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł3 298 m² 7,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:12 356 m²

Ośno Lubuskie ul. Kolejowa hale i magazyny do wynajęcia. 1. budynek murowany biurowo-magazynowy 1301 m2 2. budynek murowany magazynowy 942 m2 3. budynek murowany biurowo-magazynowy (podwójna hala) 496.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł70 m² 8 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:740 m²

Szukasz domu letniskowego z możliwością przekształcenia na całoroczny w urokliwym miejscu? Ta oferta skierowana jest do Ciebie! Dom wolnostojący w miejscowości Łęg nad rzeką Wartą.

Szczegóły ogłoszenia

738 240 zł2 307 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kielno gmina Szemud na sprzedaż działki produkcyjno - usługowe przy ul. Leśnej. Lokalizacja: blisko centrum Kielna, przy drodze wojewódzkiej (asfaltowej), przewidziany zjazd do działek z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł239,94 m² 4 164 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:930 m²

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży pięknego domu w Biłgoraju z cudownym ogrodem, altaną grillową oraz oddzielnym budynkiem gospodarczym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 500 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana położona w atrakcyjnej lokalizacji w Woli Krakowiańskiej. Powierzchnia: 1500m. Prąd w drodze asfaltowej w odległości 70 m. Plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł132 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 457 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej, zlokalizowanej w Starym Mieście przy ulicy Morwowej. Nieruchomość położona na osiedlu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 000 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania atrakcyjnie położoną działkę budowlaną w Kajetanach przy ul. Bliskiej. Oferowana nieruchomość składa się z dwóch niezależnych działek o pow. 1000 m2. Uwaga:.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Internet W cenie, przyjazne zwierzakom + Voucher 1200 zł na start! Do wynajęcia ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m z aneksem kuchennym, położone w nowym, czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł250 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

Tylko W naszym biurze Oferujemy do zakupu dom wolnostojącego o powierzchni użytkowej ok. 200 m2, posadowiony na działce 19,40 ara. Dom jest w stanie idealnym gotowym do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł166,70 m² 9 538,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Nowoczesny Dom w Cichej, spokojnej dzielnicy Zbrosławic - Wilkowice! Połączenie nowoczesności z komfortem w otoczeniu pięknego ogrodu, w niedalekiej odległości las. Do sprzedaży.