Nieruchomości

238 339 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 490 000 zł167 m² 8 922 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 167 m2, usytuowany na ustawnej działce ok. 900m2 w miejscowości Kuklówka Zarzeczna. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł43,60 m² 18 807,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Uwaga! promocja obniżka 50 000pln tylko do końca stycznia! było 870 000pln jest 820 000pln Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w samym w centrum Poznania, w miejscu pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł4 200 m² 73,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 4200 m2, celiny blisko Krakowa / Słomnik. Piękna, widokowa działka zlokalizowana w miejscowości Celiny w gminie Iwanowice. Szerokość frontu działki przylegającej do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł47,10 m² 7 197,45 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta wstrzymana Super inwestycja pod wynajem. Śisłe centrum Katowic Superjednostka. Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe ustawne mieszkanie znajduje się na 1 wszym piętrze w bloku o wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 426 920 zł62,04 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż widokowy Apartament Inwestycyjny w Kościelisku. Idealny pod wynajem krótkoterminowy lub jako miejsce dla własnego wypoczynku. W skład apartamentu o powierzchni 62,04.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł40 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek usługowy Do wynajęcia lokal użytkowy z dużym potencjałem aranżacyjnym, idealny pod działalność usługową, biurową lub handlową. Lokal wymaga remontu, co daje przyszłemu Najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł1 000 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowo budowana hala na Osowej Górze. Wysokość 7mb,szerokość hali 18mb, długość 55mb. Posadzka niepylna, możliwość zainstalowania suwnicy do 10 ton i ogrzewania. Brama wjazdowa 5x4m lub.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł6 053 m² 22,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki w Szarowie pod Uniejowem Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję nabycia działki o powierzchni 6000 m , położonej w malowniczej i spokojnej okolicy we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 905 zł25,60 m² 16 090,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

8 296 zł488 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:56 059 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Hale przemysłowe i magazynowe do wynajęcia Czechowice-Dziedzice teren dawnej Zapałkowni ul. Łukasiewicza 5 Opis nieruchomości Na wynajem oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie Z widokiem na telegraf! jasne I ustawne! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 283 400 zł1 426 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o działce w spokojnym miejscu w Poznaniu? Jeżeli tak, ta oferta spełni Twoje wymagania. Przedstawiam na sprzedaż działkę budowlaną nr 1772/3 o pow. 1426 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł1 000 m² 449,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż przepiękna działka Z wydanymi warunkami zabudowy, o pow. 10 ar położona W urokliwej, zielonej okolicy przy ul. Zielone wzgórze W rzeszowie. Działka: - działka z wz.

Szczegóły ogłoszenia

227 250 zł909 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wojkowice, działka w całości przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona na początku miasta od strony Grodźca. Powierzchnia działki 909m2 + 45m2 działki drogowej we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 000 zł48 m² 14 645,83 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

600 zł/m²1 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu powierzchnie pod ulokowanie bankomatu w zmodernizowanym budynku dworca kolejowego pkp Łowicz Główny. Miejsce pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł52,67 m² 24,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealna propozycja dla osób szukających wygodnego i funkcjonalnego miejsca do życia w Łomży. Przestronne, 52-metrowe, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł31,80 m² 5 314,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja. Do kupienia kawalerka 31,80m2 położona w kamienicy u zbiegu ulicy Lotników i Strzelców w Żarach, do tego piwnica 4m2. Wejście do przedsionka połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł66,50 m² 10 360,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne, pięknie urządzone mieszkanie, które łączy nowoczesność z klimatem minimalistycznego loftu. Przemyślana aranżacja wnętrz, jasna kolorystyka i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²300 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Super cena. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu położonego na I piętrze w w bloku mieszczącego się w Centrum Opola. Lokal o powierzchni 300m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł1 300 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| bardzo ładny teren położony we wsi Ludwikowo, w gminie Joniec, niedaleko takich miejscowości jak Joniec, wrona czy Borkowo, w odległości około 5 km od rzeki Wkry. Obszar ten można.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 500 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży obiektu biurowo/ produkcyjno/ usługowo/ magazynowego o powierzchni użytkowej ok. 1 500 m2 w Koninie. Obiekt posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł52,30 m² 9 369,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków - Stare Miasto | ul. Batorego | 52,3 m | lokal usługowy | centrum Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 52,3 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł8 700 m² 229,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna pod zabudowę mieszkaniową - 8 700 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 8 700 m , przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł33 m² 14 091 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym:   Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł450 m² 1 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Przedstawiam przestronny dom o powierzchni 450 m w stanie surowym otwartym, położony na dużej, malowniczej działce o powierzchni 2841 m . Dodatkowym atutem jest druga działka.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:318 m²

| nowa cena Oferta sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, położnego w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Fabianiego. Nieruchomość o powierzchni całkowitej ok. 150m2, powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł1 411 m² 530,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w bardzo atrakcyjnej lokalizacji z wydanym pozwoleniem na budowę dużego domu jednorodzinnego. Położona w malowniczej scenerii dookoła liczne tereny zielone z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł58,59 m² 8 004,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na sprzedaż ul. Nowowiejska , os. Sady, kielce Cena: 469 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia: 58,59 m Liczba pokoi: 3 pokoje(z możliwością powrotu do 4 pokoi) Piętro: 1/10 blok.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł47 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w Poznaniu? Mieszkanie wolne od zaraz, przygotowywane pod kolejnego Najemcę! Polecam do wynajęcia ładne mieszkanie z dwoma samodzielnymi pokojami i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

195 780 zł1 506 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczenurze działka w otulinie lasu, zaledwie 5 km od morza Szukasz miejsca, w którym połączysz spokój natury z bliskością nadmorskich atrakcji? Ta działka w Szczenurzu, położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł91 m² 17 582,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1943

Mieszkanie 91 m w Krakowie, krowodrza ul. Królewska Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Królewska Cena: 1 600 000 (do negocjacji) Powierzchnia: 91 m Piętro: trzecie piętro w 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

37 200 zł9 300 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży grunt z lasem o powierzchni 1,38 ha w miejscowości Doleck. Grunt leśny usytuowany jest w dwóch częściach po 0,37 ha i 0,56 ha nieprzyległych do siebie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł9 073 m² 132,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Agent prowadzący: jakub szyma po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna położona w malowniczej miejscowości Soblówka,.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²219,19 m² 14 247 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek zlokalizowany na Powiślu w sąsiedztwie Wisłostrady, mostu Poniatowskiego. Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską i własną. W pobliżu: most Poniatowskiego, bulwary Wiślane,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł170 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:362 m²

Przestronny dom z potencjałem w sercu Kotliny Kłodzkiej. Na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny dom o powierzchni około 170 m , położony na działce o powierzchni 362.

Szczegóły ogłoszenia

827 000 zł161 m² 5 136,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Tylko u nas! Dom na sprzedaż - komfort, przestrzeń i spokój w otoczeniu natury! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 161 m (użytkowej 120 m ),.