Nieruchomości

238 363 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

769 000 zł97,90 m² 7 854,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferujemy funkcjonalne, nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy blisko lasu. Wyjątkowa lokalizacja zapewni mieszkańcom spokój i prywatność oraz codzienny kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

11,25 zł/m²64 m² 720 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do najmu nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Tarnawa Dolna, w gminie Zagórz. Przedmiotem najmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

783 184 zł63,16 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż wykończone 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł758 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oaza spokoju na Suwalszczyźnie - 400 metrów od Jeziora Szelment Mały! Marzysz o własnym kawałku raju na malowniczej Suwalszczyźnie? Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki letniskowej.

Szczegóły ogłoszenia

39 900 zł953 m² 41,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 5 działek budowlanych w Białołęce w atrakcyjnej cenie , możliwość negocjacji! Działki o powierzchni od ok. 10 arów do 20 arów: 9,06 ara, 9,53 ara, 9,27 ar, 12,98 ar,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł10 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Szukasz działki inwestycyjnej w okolicy Mszczonowa? Jeśli tak koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Agencja Nieruchomości "MÓJ DOM".

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł30,50 m² 4 918,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30,05 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Ścinawa. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 862 m² 31,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ryglice Twój własny kawałek ziemi z pięknym widokiem! Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 28,62 ara, położoną w malowniczej miejscowości Ryglice. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł250 m² 4 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 764 m²

Zapraszamy na prezentacje. Dom W atrakcyjnej gmina sękowa gdzie niebawem rusza budowa podgrzewanych basenów (2km szkoła podstawowa) - możliwość podziału działki i sprzedaży części, lub.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł66 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia mieszkania znajdującego się w dzielnicy Świerczewo. Blisko centrum. Osiedle zamknięte. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Budynek z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł5 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka budowlano-rolna w Naramie. Działka bardzo ładnie położona, widokowa, delikatnie nachylona w kierunku północnym. Media dostępne (około 50 m do prądu.

Szczegóły ogłoszenia

4 907 700 zł1 624 m² 3 021,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta inwestycyjna - Zamek Królewski we Wschowie Budynek 1 624 m Działka 1 744 m Funkcjonujący Hotel & Restauracja Obiekt Zabytkowy o Potwierdzonej Renomie 1. Opis nieruchomości - produkt.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł35,29 m² 7 905,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A ! Zamieszkaj w samym sercu miasta i korzystaj z zalet tej lokalizacji. Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł250 m² 31,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy państwu do wynajęcia obiekt handlowo-biurowo-usługowy Z windą usytuowany W centrum miasta. Przedmiotem wynajmu w oferowanej cenie jest 1 piętro. Opis: budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł42,55 m² 7 497,06 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42,55 m , położone przy ul. Brzozowskiego 4 w Łodzi, na 10 piętrze dwunastopiętrowego wieżowca. Lokal stanowi pełną własność.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Mierzyn,zachodniopomorskie

52,11 zł/m²71 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam do najmu lokal zlokalizowany w cichej i spokojnej części Mierzyna. Lokal o powierzchni użytkowej 71m2 usytuowany jest w dwukondygnacyjnym budynku z 2021 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Królewo

Królewo,warmińsko-mazurskie

39 999 zł2 055 m² 19,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczego kompleksu pięciu działek w miejscowości Królewo w województwie Warmińsko-mazurskim. W miejscowości znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

39 200 zł368 m² 106,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- przedsezonowa wyprzedaż wartościowych działek. Ogłoszenie właściciela działki. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu w godz. 7:00-19:00, także w święta. Prosimy śmiało dzwonić.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł17,30 m² 20 231,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż niewielkie, ale bardzo dobrze zorganizowane mieszkanie o powierzchni 17,3 m , usytuowane na 3. piętrze w niskim, 4-kondygnacyjnym budynku na Bielanach (ul. Przytyk). Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł2 271 m² 140,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki na sprzedaż Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą sprzedaży projektowanych działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy (zabudowa mieszkalna jednorodzinna) w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł397 m² 554,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę gruntu znajdującą się w miejscowości Opole dzielnica Szczepanowice. Teren o kształcie regularnym, zbliżonym do prostokąta o powierzchni 3,97.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł143 m² 6 853,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Oferuje Państwu komfortowy dom wolnostojacy o powierzchni całkowitej 143 m2 posadowiny na działce 1 245 m2 w Łebczu. Budynek nie wymaga nakładów finansowych. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł192 m² 5 677,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

***zamieszkaj we własnym domu W zabudowie szeregowej*** Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł912 m² 131,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca blisko lasu i natury ? Mieszkasz we Wrocławiu lub na Dolnym Śląsku i marzy ci się miejsce gdzie będziesz mógł uciekać na weekend ? Miejsce gdzie panuje cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 673 m² 145,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niewiele działek może zaoferować tak szeroki i bogaty wachlarz możliwości. Od powierzchni magazynowych, poprzez usługi, kończąc na domach, możesz tu zrealizować niemal każde przedsięwzięcie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł158 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 4 pokojowe mieszkanie na górzyskowie o łącznej powierzchni 158 m . Składa się z kilku komfortowych pomieszczeń o następujących wymiarach: pokój 1 16,5 m , pokój 2.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł127 m² 3 307,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 571 m²

Idealna oferta dla klientów poszukujących domu do zamieszkania, ceniących uroki przyrody, poszukujących przestrzeni i spokoju. Nieruchomość położona w malowniczej wiejskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 760 zł58,24 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

12 738 €1 921,82 m² 6,63 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Podstawowe informacje: powierzchnia magazynowa 1454 m2 z powierzchnią biurowo socjalną 467 m2, magazyn posiada 2 doki załadunkowe. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesne powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł70,90 m² 14 809,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne położone w Gdańsku Wrzeszczu - jednej z najbardziej pożądanych i płynnych lokalizacji w Trójmieście. To właśnie lokalizacja stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł63 m² 9 031,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestrzeni, która daje wolność domu jednorodzinnego, ale nie chcesz rezygnować z udogodnień miasta? Ta oferta w sercu Starego Lubina jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł83,17 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rynek pierwotny - mieszkanie gotowe do wprowadzenia I przeniesienia własności Mieszkanie w wysokim standardzie - idealne dla rodziny Na sprzedaż 4-pokojowy apartament o powierzchni 83,17 m,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł33,51 m² 12 503,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania, do którego wchodzisz i od razu czujesz, że to Twoje miejsce? To właśnie taka przestrzeń - dopracowana, funkcjonalna i gotowa do zamieszkania od zaraz. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W naszej ofercie znajduje się mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 50 m , usytuowane na trzecim, ostatnim piętrze apartamentowca przy ul. Strumyk. W skład mieszkania wchodzą: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

104,62 zł/m²9,75 m² 1 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedmiotem oferty są biura na wynajem w Hanza Tower - zróżnicowane powierzchnie biurowe od 1 do 8 stanowisk. Idealne zarówno dla małych firm, jak i większych zespołów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

198 396 zł1 002 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dotyczy działki nr 16 o powierzchni 1002 m2 Machowinko to malowinicza wieś, położona w gminie Ustka, w powiacie słupskim. Położona w odległości 2,5km od morza, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł1 281 m² 358,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1281 m? mpzp Józefin Halinów uwaga oferta dostępna tylko U nas Działka budowlana 1281 m2 w Józefinie, gm. Halinów Nieruchomość z pełnym dostępem do mediów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 520 zł39,89 m² 22 550,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle * Nowe Bielany * Podwyższony standard * Szeroka oferta mieszkań W bliskiej okolicy tereny zielone Lasek na Kole, park Olszyna, wygodny wyjazd na trasę S8, dostępne punkty handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46 m² 7 152,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje atrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 46 m2 zlokalizowane na 4. piętrze zadbanej kamienicy w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 109 000 zł180 m² 6 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:531 m²

Suchy Las - ul. Szkółkarska dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 180 m2 działka 531 m2 dwie kondygnacje siedem pokoi , duża kuchnia , taras , ogródek , mała piwnica , kotłowania /.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł23,92 m² 11 663,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo usługowa - mn/u13 o powierzchni 23,92ha zlokalizowana w Ksieginicach (działka przylega do działki sklepu dino" - Centrum Księgienic. Wszystkie media w niedalekiej.