Nieruchomości

238 562 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

585 000 zł59,39 m² 9 850,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie idealne pod inwestycję jak I zamieszkanie, przestronny układ, świetna lokalizacja! Lokalizacja: apartament zlokalizowany jest w Gliwicach w dzielnicy Łabędy przy ul. Poezji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 443 zł51,07 m² 11 953,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Opis [bezpośrednio od dewelopera] Z przyjemnością pomogę dobrać mieszkanie dopasowane do Państwa potrzeb oraz przedstawię szczegóły dotyczące rabatów dla pierwszych klientów! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 685 zł28,50 m² 14 866,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 411 zł38,84 m² 13 630,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł255,49 m² 10 959,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować kamienicę inwestycyjną położoną przy ul. Przedwiośnie 6 w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się części Krakowa Stare Podgórze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł23,82 m² 21 830,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 23,8 m , położone przy ul. Litewskiej (ul. Wrocławska). To propozycja łącząca komfort życia w zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł38 m² 15 526,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe | Gdańsk, ul. Kołobrzeska | 38 m Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 4. piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł11 999 m² 62,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka w sercu Jaworzynki blisko Trójstyku! opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowa działka budowlano - rolna położona w malowniczej miejscowości Jaworzynka (gmina Istebna). To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 102 zł72,57 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje się w inwestycji Łowicka 25.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 708 zł48,99 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Łowicka 25 w Bydgoszczy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 842 zł42,62 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Łowicka 25 w Bydgoszczy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł66 m² 11 742,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Top lokalizacja | 66,10 m2 | 3 niezależne pokoje + kuchnia + pom. gospodarcze + piwnica (rzut w załączeniu) ptak nieruchomości - 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Oferta, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł48 m² 3 729,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie w kamienicy idealne na start lub pod inwestycję! Lokalizacja: centrum / ul. Kilińszczaków 30, blisko sklepy, szkoła, przedszkole Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł165 m² 7 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany przy ul. Hollaka w Radzyminie - powierzchnia domu ok. 165 m oraz działka o powierzchni ok. 850 m . Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł42,14 m² 10 678,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Wyobraź sobie ten poranek. Siedzę sobie właśnie w kuchni, słońce wpada przez okno, a ja zastanawiam się, czy parzenie drugiej kawy to już przesada, czy dopiero początek dobrego dnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł80,30 m² 16 799,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

homfi ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskiego Mokotowa przy ul. Ksawerów 30. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Siemiany

Siemiany,warmińsko-mazurskie

2 350 000 zł1 008 m² 2 331,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:5 953 m²

Na sprzedaż w pełni funkcjonujący, bardzo dobrze prosperujący ośrodek wypoczynkowy, położony na działce o powierzchni 5 953 m , w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 668 zł59,18 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

3-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką i balkonem, zlokalizowane na Osiedlu Zbytki, w północnej części Warszawy. O inwestycji Osiedle Zbytki to harmonijne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 716 zł51,96 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane na Osiedlu Zbytki, w północnej części Warszawy. O inwestycji Osiedle Zbytki to harmonijne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 240 zł48,48 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł83,62 m² 14 948,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe mieszkanie W sercu jeżyc przestrzeń, światło I komfort na najwyższym poziomie Szukasz miejsca, które łączy styl, funkcjonalność i topową lokalizację? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł157,60 m² 11 732,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:958 m²

Lokalizacja Nadole, jezioro Żarnowieckie Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, nowoczesny dom zlokalizowany w jednej z najpiękniejszych części Nadola bezpośrednio nad jeziorem, z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł540 m² 7 222,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko - kompleks budynków agroturystycznych położony w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. To prosperujące, sezonowe gospodarstwo agroturystyczne, które od lat.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 144 m² 375,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam wyjątkową działkę budowlaną w Łupstychu 1144 m , 10 min od centrum Olsztyna prestiżowej i zielonej dzielnicy Olsztyna. To miejsce, gdzie można zamieszkać blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

711 000 zł62 m² 11 467,74 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w centrum - 3 pokojowe, w pełni rozkładowe, dwustronne o powierzchni 61,94 m2, usytuowane na 5 kondygnacji w 10 piętrowym bloku z lat 70. Składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł170 m² 7 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Oferta obejmuje połowę kamienicy składającą się z mieszkania o powierzchni 75m2 na pierwszym piętrze wraz z lokalem usługowym zlokalizowanym na parterze o powierzchni 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł500 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna o powierzchni 500 m2, w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym (rod) Zgoda, położona między ulicami Santocką, statkowskiego i Augustówką (mokotów, patrz mapa),.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł79 m² 16 202,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Zabytkowy klimat, nowoczesny zysk - 79 m przy ul. Dekerta we Wrzeszczu. Szukasz nieruchomości, która nie tylko trzyma wartość, ale realnie zarabia? A może marzysz o przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł100 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:742 m²

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną posesję z nowoczesnym domem parterowym, fotowoltaika, garaż, altana, teren utwardzony kostką. Na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom o powierzchni 100m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł102 m² 8 813,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:458 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem, położony w miejscowości Marcinkowo, tuż obok Mrągowa. Nieruchomość znajduje się w malowniczym otoczeniu - w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł130 m² 7 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom energooszczędny klasy premium wagowo, gm. Pobiedziska Zachęcam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży unikalnego, energooszczędnego domu klasy premium, położonego w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł140 m² 8 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ NOWO POWSTAŁY DWUKONDYGNACYJNY DOM WYKOŃCZONY.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 500 zł42,52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe M2 Z loggią - "osiedle roztocze" lublin 2. piętro | 42,52 m | loggia 4,50 m | Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnej inwestycji Osiedle Roztocze.

Szczegóły ogłoszenia

1 797 000 zł161,33 m² 11 138,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wraz z oddzielnym apartamentem, położonych na działce o powierzchni 1100 m2 ( udział w działce ) ,w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł68,80 m² 8 415,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna inwestycja Apartament z ogródkiem za cenę 579.000,00 zł! Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny, w stanie deweloperskim, położony w Bielsku-Białej Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł486,30 m² 4 523,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 725 m²

Dla konesera ciszy, przestrzeni i pięknych widoków. Lokalizacja Zapraszamy do wyjątkowego miejsca, które zachwyca ciszą, zielenią i przestrzenią. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł70 m² 14 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:189 m²

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż, jeden z sześciu domków rekreacyjnych o ugruntowanej pozycji na rynku - oferta na wyłączność homfi. O inwestycji: obiekt noclegowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł42 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie Oferujemy na sprzedaż dwa ostatnie gotowe mieszkania wykonane stanie deweloperskim podwyższonym: - 2 górne mieszkania: - mieszkanie O powierzchni 42 mkw+ balkon Cena 452000 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

1 518 176 zł63,26 m² 23 998,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 63,5 m , położonego na 4. piętrze w budynku z windą na warszawskim Ursynowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł174,18 m² 4 966,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Tłuszcza. Każdy z segmentów posiada powierzchnię użytkową 118,29.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł420 m² 5 452,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Budynek mieszkalny w idealnym stanie do zamieszkania. Możliwość zamieszkania więcej rodzinz uwagina samodzielne wejściado nieruchomości. teren ogrodzony oczywiście z otwieraną elektrycznie.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł60,61 m² 10 641,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, 60-metrowe mieszkanie klasy premium, zlokalizowane na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu Idea przy ul. Listopadowej w Radomiu. Wnętrze zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł75,80 m² 2 836,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Jeśli marzysz o mieszkaniu w cichej, małej i spokojnej miejscowości, ale koniecznie w bloku, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. W zaproponowanej cenie nabywasz: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł120,13 m² 9 148,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Na sprzedaż skrajny prawy lokal w budynku w zabudowie bliźniaczej (3 lokale) w msc. Dawidy Bankowe, gm. Raszyn. Na działce jest realizowanych 5 lokali. Powierzchnia lokalu to 120,13 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł47,20 m² 19 470,34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż jasne, ciche mieszkanie o powierzchni 47,2 m na Ursynowie, w świetnym punkcie komunikacyjnym, około 200 metrów od stacji metra Natolin. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł60,23 m² 16 436,99 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,23 m z dużym zadaszonym tarasem, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w garażu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł320 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1905

Przedmiotem sprzedaży jest doskonale prosperujące spa położone w jednej z prestiżowych lokalizacji na Śląsku. Lokalizacja Obiekt znajduje się w zadbanej, odnowionej kamienicy.