Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Wiedza i Relacje - przed nami VI konferencja branży nieruchomości

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

fot.: materiały organizatora

Wydarzenie pod patronatem Nieruchomosci-online.pl 

3 dni, 48 godzin wykładów, około 150 uczestników - konferencja Wiedza i Relacje to jak zawsze duża dawka aktualnej, konkretnej wiedzy dla pośredników, a także szansa na nawiązanie nowych relacji biznesowych.

Kiedy: 1-3 października 2021 r.
Gdzie: Jastrzębia Góra (hotel Primavera)
Organizator: MATA sp. z o.o. (Monika Rutkowska, Anna Romanowska, Tomasz Ziemann, Artur Hewelt)

O poszukujących od podszewki

Konferencja Wiedza i Relacje to jedna z najważniejszych dat w kalendarzu pośredników. Tak jak w poprzednich latach, partnerem wydarzenia został także portal Nieruchomosci-online.pl. Podczas spotkania w Jastrzębiej Górze będzie można nie tylko spotkać się z naszymi ekspertami, ale też wysłuchać interesującego wykładu. 

"O poszukujących od podszewki, czyli co warto wiedzieć o preferencjach i aktywności poszukujących w 2021 r." - tak brzmi temat wystąpienia, które odbędzie się pierwszego dnia konferencji (piątek) o godz. 17. Alicja Palińska z naszego działu analiz opowie m.in., jak obecnie wygląda zainteresowanie rynkiem nieruchomości i jakie zmiany zaszły w preferencjach poszukujących od wybuchu pandemii. Przeanalizuje też wyniki badania nastrojów pośredników, które realizujemy wspólnie z ekspertami Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.   

Program konferencji budowany był w oparciu o tematy, które są aktualnie najważniejsze z perspektywy działalności biur i agentów. Oto inne wybrane wykłady, które zaplanowano na zbliżającą się edycję WiR.

Piątek:

  • "Cudzoziemiec a nieruchomości" - Katarzyna Szczepara (radca prawny)
  • "Narzędzia do walki z nieuczciwym najemcą" - Michał Łukaszewski (CEO okazjonalny.info, pośrednik nieruchomości), Patrycja Krużewska (pośrednik nieruchomości, manager okazjonalny.info)
  • "O poszukujących od podszewki, czyli co warto wiedzieć o preferencjach i aktywności poszukujących w 2021 r." - Alicja Palińska (dział analiz, Nieruchomosci-online.pl)
  • "Menu pośrednika" - Marcin Wieluński (pośrednik, manager) 

Sobota:

  • "Kupujący a poszukujący. Jaką usługę im oferujemy i jak ją wyceniamy" - Barbara Chalińska (CEO Moje Nowe M, pośrednik), Krzysztof Kowalkowski (współwłaściciel Moje Nowe M, pośrednik) 
  • "Telefoniczne wywieranie wpływu. Reguła wzajemności" - Katarzyna Jankovska (trener biznesu, pośrednik)
  • "Przygotuj się do rozgrywki negocjacyjnej z klientem" - Iza Miks-Kożuchowska (pośrednik, trener mentalny)

Niedziela:

  • "Jedna treść, różne serwisy. Jak to robić dobrze?" - Anna-Maria Wiśniewska (ekspert budowania wizerunku w mediach społecznościowych) 
  • Bartosz Turek (niezależny analityk rynku nieruchomości) - temat w przygotowaniu
Dowiedz się więcej

Wiedza i... dobre relacje

Spotkanie w hotelu Primavera to również tradycyjnie okazja do odpoczynku w branżowym gronie. Podczas trzech konferencyjnych dni, organizatorzy zaplanowali m.in. wspólne kolacje, muzyczne wieczory, kręgle, a nawet morsowanie pośredników. Do zobaczenia już 1 października w Jastrzębiej Górze!

Weź udział w konferencji  
Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez 5 milionów użytkowników miesięcznie, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij