Gdzie warto zamieszkać w Gdańsku – Region Za obwodnicą

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Jak sama nazwa mówi, ten region nie jest ani blisko centrum, ani nie jest najprężniej rozwijającym się dewelopersko obszarem Gdańska.

nowa osowa

Analiza dzielnic: Osowa, Matarnia, Kokoszki

Osowa to praktycznie oddzielne miasteczko, dominuje tu zabudowa jednorodzinna. Matarnia to z kolei miejsce zdefiniowane przez Park Handlowy, lotnisko oraz licznie zlokalizowane tam firmy. Kokoszki natomiast są dla tych, którzy na co dzień nie potrzebują jeździć do centrum.

Praktycznie w tych rejonach tylko jedna oferta przykuła naszą uwagę. Nowa Osowa, bo tak brzmi nazwa tego projektu, jest już jednak w dużym stopniu sprzedana. Kupić można już zaledwie kilkanaście mieszkań.

Do tej część Gdańska nie trzeba nikogo specjalnie zachęcać lub zniechęcać. Ci, którzy decydują się zamieszkać tutaj, zazwyczaj dokładnie wiedzą, czego mogą oczekiwać… i dokładnie to znajdują.

 

Zobacz wszystkie inwestycje w Gdańsku i okolicach

 

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - portal umożliwia dodanie oraz promocję ogłoszeń biurom nieruchomości, deweloperom oraz osobom prywatnym. Znajduje się w ścisłej czołówce polskich serwisów ogłoszeń z rynku nieruchomości, oferując poszukującym pół miliona aktualnych ofert z rynku pierwotnego i wtórnego.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij