Gdzie warto zamieszkać w Gdańsku – Region Za obwodnicą

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Jak sama nazwa mówi, ten region nie jest ani blisko centrum, ani nie jest najprężniej rozwijającym się dewelopersko obszarem Gdańska.

nowa osowa

Analiza dzielnic: Osowa, Matarnia, Kokoszki

Osowa to praktycznie oddzielne miasteczko, dominuje tu zabudowa jednorodzinna. Matarnia to z kolei miejsce zdefiniowane przez Park Handlowy, lotnisko oraz licznie zlokalizowane tam firmy. Kokoszki natomiast są dla tych, którzy na co dzień nie potrzebują jeździć do centrum.

Praktycznie w tych rejonach tylko jedna oferta przykuła naszą uwagę. Nowa Osowa, bo tak brzmi nazwa tego projektu, jest już jednak w dużym stopniu sprzedana. Kupić można już zaledwie kilkanaście mieszkań.

Do tej część Gdańska nie trzeba nikogo specjalnie zachęcać lub zniechęcać. Ci, którzy decydują się zamieszkać tutaj, zazwyczaj dokładnie wiedzą, czego mogą oczekiwać… i dokładnie to znajdują.

 

Zobacz wszystkie inwestycje w Gdańsku i okolicach

 

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij