Targi mieszkaniowe w Warszawie – ostatnie w tym sezonie! [26-27 listopada 2016]

Zespół Nieruchomosci-online.pl

fot.: materiały prasowe organizatora

57. warszawska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE odbędzie się w dniach 26 i 27 listopada na PGE Narodowym.

To ostatnia w tym roku szansa na zakup mieszkania w ofercie specjalnej, dedykowanej klientom targów, możliwość zapoznania się z najnowszymi inwestycjami mieszkaniowymi, a także sposobność do uzyskania informacji o aktualnych warunkach kredytowych i programach pomocowych państwa skierowanych do młodych.

Swoją ofertę zaprezentują: deweloperzy, banki i pośrednicy kredytowi a także pośrednicy w obrocie nieruchomościami, w tym najbardziej znane warszawskie i ogólnopolskie firmy deweloperskie m.in.:  APM Development, Bouygues Immobilier, Domy Hybrydowe, Marvipol, Port Praski, Robyg, Skanska, Yareal Polska.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M.

Ekspozycję wystawców dopełnia bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji. Na zainteresowanych czeka blisko 15 niezależnych ekspertów służących radą i pomocą w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum z dziedziny m.in.: prawa, finansów, podatków oraz aranżacji wnętrz i architektury.

Architekci wnętrz i styliści (PROGETTI Natalia Starzyk-Sieradzka, A.P.A. Katarzyna Starzyk oraz Julia Nowacka Sceneria) zapraszają do swoich stoisk z planami mieszkań i domów wszystkich zainteresowanych aranżacją domu i mieszkania, dostosowaniem do własnych potrzeb mieszkania od dewelopera, czy też przebudową mieszkania z rynku wtórnego.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
KIEDY: 26 – 27 listopada 2016  (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00-17.00
GDZIE: PGE Narodowy
WSTĘP NA TARGI JEST PŁATNY

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - portal umożliwia dodanie oraz promocję ogłoszeń biurom nieruchomości, deweloperom oraz osobom prywatnym. Znajduje się w ścisłej czołówce polskich serwisów ogłoszeń z rynku nieruchomości, oferując poszukującym pół miliona aktualnych ofert z rynku pierwotnego i wtórnego.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij