Targi mieszkaniowe w Warszawie [4–5 marca 2017]

Zespół Nieruchomosci-online.pl

fot.: materiały prasowe organizatora

Zapraszamy na warszawską edycję Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się w dniach 4-5 marca na TORWARZE.

Szukasz swojego pierwszego mieszkania, domu, chciałbyś zamienić na większe, a może kupić działkę? Potrzebujesz fachowej porady kredytowej? Brakuje ci inspiracji i pomysłu jak wykończyć wnętrze, nie wiesz, z jakich materiałów skorzystać? Chcesz się dowiedzieć jak szybko i bezpiecznie sfinansować zakup nieruchomości? Przyjdź na Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE!

Na zainteresowanych zakupem nieruchomości czekać będzie ponad stu wystawców oraz kilkunastu niezależnych ekspertów w salach konferencyjnych i w Centrum Bezpłatnych Porad. Targom towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego organizowane przez Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Ponadto, po raz pierwszy, na Targach można będzie wziąć udział w dwudniowych spotkaniach poświęconych zakupowi mieszkań na wynajem pod egidą Stowarzyszenia Mieszkanicznik skupiającego właścicieli nieruchomości na wynajem i działającego na rzecz równowagi prawnej pomiędzy najemcami i wynajmującymi.

Oferta inwestycji mieszkaniowych

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań z rynku pierwotnego jak i wtórnego z: Warszawy i okolic. Każdy z odwiedzających znajdzie lokum dostosowane do swoich potrzeb. Pierwsze wiosenne targi gromadzą największych deweloperów z regionu i kraju, m.in: APM Development, Arche, Atal, Bouygues Immobilier, Dantex, Grupa Napollo, Layetana Development, LC Corp, Longbridge, Mak Dom, Marvipol, Nexity, Polnord, Port Praski, Robyg, Unidevelopment, Victoria Dom, Yareal oraz YIT, którzy zaprezentują szeroki wachlarz mieszkań w nowych lokalizacjach i w tych oddanych już do użytkowania.

Bogatej ofercie rynku pierwotnego towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego. Blisko 20 agencji nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawi na sprzedaż wiele mieszkań w tym również w programie Mieszkanie dla Młodych, domów, działek budowlanych, apartamentów i rezydencji, lokali usługowych oraz nieruchomości inwestycyjnych z całej Warszawy i okolic. Skupieni w Centrum partnerzy i doradcy pomagać będą zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości.

Finansowanie zakupu nieruchomości

Warto na targach skorzystać z oferty kredytowej banków oraz pośredników finansowych. Można będzie przeprowadzić symulację wysokości i warunków kredytu czy ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, czy jak uniknąć rejestrów kredytowych.

Porady, warsztaty, seminaria

Wszyscy zainteresowani własnym mieszkaniem kupią je na targach – bezpiecznie i w korzystnej cenie – dzięki bogatemu programowi otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. W Centrum Bezpłatnych Porad na potrzebujących porad czekać będzie sztab konsultantów.

Funkcjonować będą punkty doradcze: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, wynajem, architektura wnętrz i stylizacja.

Szczególnej uwadze polecane są spotkania ze specjalistami od finansów m.in.: wykłady dotyczące pierwszego kredytu hipotecznego, czyli użyteczne kompendium dla każdego. Ciekawie zapowiadają się także warsztaty pod hasłem: czym się kierować przy wyborze kredytu hipotecznego? Jak wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie i uniknąć problemów – praktyczne porady przy ubieganiu się o kredyt.

Nie do przecenienia są także techniczne wskazówki – na co zwrócić uwagę przy wyborze mieszkania, jak czytać plany – porady i sugestie na co zwrócić uwagę a co kryje się pod pojęciem zmian lokatorskich i jak je wprowadzić, czy warsztaty poświęcone aranżacji wnętrz: jak uniknąć błędów przy projektowaniu własnego mieszkania czy jak obliczyć koszty wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim.

Mieszkanie jako inwestycja

Na wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania na wynajem w celu zabezpieczenia posiadanego majątku czy też uzyskiwania przychodów z najmu czeka potężna porcja wiedzy dobrze sprawdzonej w praktyce przez Stowarzyszenie Mieszkanicznik. Specjaliści Stowarzyszenia na dwudniowych spotkaniach omówią najważniejsze kwestie dotyczące zakupu mieszkania na wynajem, a zatem kupić czy wynająć – zestawienia kosztów, najem – umowy i podatki. Właściciele lub osoby kupujące mieszkania, jako inwestycje też znajdą tematy przygotowane specjalnie dla rynku najmu: obsługa i zarządzanie najmem, specjalne oferty inwestycyjne, oferty kredytowania takich zakupów.

Atrakcje dla najmłodszych

W ramach programu dla najmłodszych zapraszamy do stoiska Strefy Dziecka Akademii Kusznierewicza, pełną atrakcji dla najmłodszych i młodzieży. Zabawom, konkursom nie będzie końca.

Katalog targowy i inne materiały

Wszyscy odwiedzający targi otrzymują czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Kiedy: 4 i 5 marca (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00-17.00
Gdzie: Torwar, ul Łazienkowska 6a
Wstęp na targi jest płatny

 

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Portal umożliwia dodanie oraz promocję ogłoszeń biurom nieruchomości, deweloperom oraz osobom prywatnym. Znajduje się w ścisłej czołówce polskich serwisów ogłoszeń z rynku nieruchomości, oferując poszukującym pół miliona aktualnych ofert z rynku pierwotnego i wtórnego.

Zobacz także

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij