Targi mieszkaniowe w Warszawie [1-2 kwietnia 2017]

Zespół Nieruchomosci-online.pl

fot.: materiały prasowe organizatora

Zapraszamy na warszawską edycję Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się w dniach 1 – 2 kwietnia na stadionie PGE Narodowy.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Każdy z odwiedzających znajdzie lokum dostosowane do swoich potrzeb.

Podczas targów ofertę nowych mieszkań i domów w Warszawie i okolicach przedstawią deweloperzy m.in.: APM Development, Bouygues Immobilier Polska, Marvipol, Port Praski, Radius Projekt, Robyg, Soho Factory oraz Yareal.

Planujemy własne M

Ekspozycję wystawców dopełnia bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji. Funkcjonować będą punkty: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, wynajem, architektura wnętrz i stylizacja.

Nie do przecenienia są warsztaty i porady odnoszące się do umów deweloperskich w praktyce: korzyści, ryzyko i pułapki stosowane przez deweloperów, zagadnień prawnych dotyczących ksiąg wieczystych, czy spółdzielczych praw do lokalu i praw odrębnej własności lokalu.

Dyżurujący architekci wnętrz i styliści będą oferować wszechstronną pomoc w podejmowaniu decyzji o wyglądzie mieszkań i domów w zgodzie z potrzebami funkcjonalnymi i estetycznymi. Z projektantami wnętrz odwiedzający targi zaaranżują własny dom czy mieszkanie, dostosują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudują mieszkanie z rynku wtórnego. Będzie można poznać zasady urządzania małych mieszkań, dowiedzieć się jak stworzyć wnętrze mieszkania lub domu, tak aby było dopasowane do indywidualnych potrzeb, co mówi plan mieszkania, a o co trzeba zapytać dewelopera planując własne M czy jak uniknąć błędów przy projektowaniu własnego mieszkania, jak obliczyć koszty wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim.

Szczególnej uwadze polecane są spotkania ze specjalistami od finansów: pierwszy kredyt hipoteczny – użyteczne kompendium dla każdego. Podczas warsztatu będzie o tym: czym się kierować przy wyborze kredytu hipotecznego, jak wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie i uniknąć problemów. Czyli praktyczne porady dla ubiegających się o kredyt. Omówiona zostanie szczegółowo: ostatnia szansa na skorzystanie z dopłaty w Programie Mieszkanie dla Młodych – podstawowe założenia programu, przykłady niestandardowych wniosków i na co zwrócić uwagę w umowie rezerwacyjnej, żeby skorzystać
z dopłaty.

Mieszkanie jako inwestycja

Na wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania na wynajem w celu zabezpieczenia posiadanego majątku czy też uzyskiwania przychodów z najmu czeka potężna porcja wiedzy, dobrze sprawdzonej w praktyce przez Stowarzyszenie Mieszkanicznik. Specjaliści Stowarzyszenia omówią najważniejsze kwestie dotyczące zakupu mieszkania na wynajem: kupić czy wynająć – zestawienia kosztów, najem: umowy i podatki, obsługa i zarządzanie najmem, specjalne oferty inwestycyjne, oferty kredytowania.

Finansowa strona transakcji

Na zainteresowanych zakupem nieruchomości czekać będą także doradcy kredytowi (np.: Credits, Jacek Kur Doradcy Kredytowi, Murator FINANSE, Negocjatornia, Zarządzanie i Pośrednictwo Magdalena Nikiel-Tucholska) oraz przedstawiciele banków.

Na miejscu można będzie przeprowadzić symulację wysokości i warunków kredytu oraz ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, jak uniknąć rejestrów kredytowych.

 

Katalog targowy i inne materiały

Każdy odwiedzający targi otrzyma czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
Kiedy: 1 i 2 kwietnia (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00-17.00
Gdzie: PGE NARODOWY, aleja Poniatowskiego 1
WSTĘP WOLNY

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Portal umożliwia dodanie oraz promocję ogłoszeń biurom nieruchomości, deweloperom oraz osobom prywatnym. Znajduje się w ścisłej czołówce polskich serwisów ogłoszeń z rynku nieruchomości, oferując poszukującym pół miliona aktualnych ofert z rynku pierwotnego i wtórnego.

Zobacz także

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij