Tak się sprzedaje wyjątkowe nieruchomości!

Zespół Nieruchomosci-online.pl

fot.: youtube.com, kadry z programu „Wyjątkowe wnętrza na sprzedaż”

Cztery piękne i profesjonalne agentki. Cztery wyjątkowe nieruchomości w oszałamiających lokalizacjach. Cztery spotkania z cyklu #TakSięSprzedajeWyjątkoweNieruchomości, w których przybliżaliśmy zawód pośrednika jego przyszłym klientom.

Różne konteksty pracy pośrednika w obrocie nieruchomościami były tematem kolejnych czterech odcinków cyklu. Wielowymiarowość, kompetencje zawodowe i interpersonalne, wiedza specjalistycza i specyficzne doświadczenie niezbędne do doprowadzenia transakcji do finału. Te właśnie aspekty chcieliśmy pokazać osobom, które są aktualnie zainteresowane transakcją na rynku nieruchomości.

Dzięki współpracy z nieocenionymi Magdaleną i Grzegorzem Wysok, twórcami i współprowadzącymi audycję internetową „Wyjątkowe wnętrza na sprzedaż” na platformie YouTube, odcinki cyklu miały wspaniałą oprawę wideo. Bohaterowie cyklu zostali także bohaterami czterech odcinków audycji pod patronatem Nieruchomosci-online.pl, dzięki czemu czytelnicy mogli zobaczyć pośrednika „w akcji”.

Zobaczmy to jeszcze raz!


#Odcinek 1 – Jak się sprzedaje wyjątkowy dom? Z pośrednikiem!

W pierwszym odcinku opowiadaliśmy o tym, jak sprzedaje się dom z pośrednikiem nieruchomości. Choć przygotowanie oferty nieruchomości sprzedaży nie wydaje się z pozoru niczym skomplikowanym – zdjęcia, kilka słów opisu, „wrzucenie oferty do internetu”, to jednak do sukcesu potrzeba znacznie więcej. Szybka, efektywna i bezpieczna sprzedaż – to sprzedaż w asyście pośrednika nieruchomości.

Pomogła nam w tym Iza Miks-Kożuchowska z biura BONUS Nieruchomości Oddział Warszawa, pokazując swoje działania na przykładzie aktualnie dostępnego w jej ofercie domu na Mokotowie.

Przeczytaj artykuł…

… i koniecznie obejrzyj odcinek 23 „Wyjątkowe wnętrza na sprzedaż”


Źródło: Wyjątkowe wnętrza na sprzedaż na kanale YouTube

#Odcinek 2 – Wyzwanie! Sprzedaż domu za miastem

Tym razem opowiemy o tym, z jakimi wyzwaniami trzeba zmierzyć się, oferując do sprzedaży nieruchomość, która znajduje się z dala od ośrodków miejskich.

W tym celu, wraz z  Sabiną Liberą z biura Libera Nieruchomości z Bydgoszczy, odwiedziliśmy Borówno, wieś nieopodal Bydgoszczy malowniczo położoną nad jeziorem o tej samej nazwie.

Przeczytaj artykuł…

… i koniecznie obejrzyj odcinek 24 „Wyjątkowe wnętrza na sprzedaż”


Źródło: Wyjątkowe wnętrza na sprzedaż na kanale YouTube

 


#Odcinek 3 – Emocje w sprzedaży nieruchomości

Do tego, że emocje sprzedają, nikogo przekonywać nie trzeba. Jak odwoływać się do nich w procesie sprzedażowym? Czy zawsze są pomocne? Wszak sprzedaż to próba sił obu stron transakcji…

Sylwia Zawada z LOCO Real Estate z Warszawy  opowiada o zarządzaniu emocjami pojawiającymi się podczas procesu sprzedaży nieruchomości.

Przeczytaj artykuł…

… i koniecznie obejrzyj odcinek 25 „Wyjątkowe wnętrza na sprzedaż”


Źródło: Wyjątkowe wnętrza na sprzedaż na kanale YouTube

 


#Odcinek 4 – Zamieszkaj jak gwiazda

Ostatni odcinek pozwala poczuć powiew wielkiego świata, poruszyliśmy bowiem temat obsługi sprzedaży nieruchomości z segmentu premium.

O tym, jak sprzedawać luksus, porozmawialiśmy z Dominiką Liwią Majchrzak z biura Partners International z Warszawy.

Przeczytaj artykuł…

… i koniecznie obejrzyj odcinek 26 „Wyjątkowe wnętrza na sprzedaż”


Źródło: Wyjątkowe wnętrza na sprzedaż na kanale YouTube

 

 


Myślisz o wykorzystaniu wideo do promocji ofert? Dołącz do kursu!

kurs online wideo w sprzedaży nieruchomości

 

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - portal umożliwia dodanie oraz promocję ogłoszeń biurom nieruchomości, deweloperom oraz osobom prywatnym. Znajduje się w ścisłej czołówce polskich serwisów ogłoszeń z rynku nieruchomości, oferując poszukującym pół miliona aktualnych ofert z rynku pierwotnego i wtórnego.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości.
Bądź na bieżąco!

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij