[Sopot] Gdzie warto zamieszkać – Górny Sopot

Zespół Nieruchomosci-online.pl

W Górnym Sopocie zrobiliśmy właściwie tylko jeden przystanek. Było nim budowane przez Invest Komfort osiedle Aquarius. W tym przypadku sprawa jest dość prosta.

gorny sopot inwestycje

W sprzedaży jest zaledwie około 10 mieszkań w ostatnim z budowanych tam bloków. Nie musicie zatem w oparciu o nasze opisy czy wizualizacje, budować sobie w głowie obrazu tego miejsca. Wystarczy, że sami przejedziecie się w okolice ulicy Armii Krajowej i zobaczycie, jak wygląda. Zanim jednak to zrobicie, radzimy sprawdzić ceny, tak by mieć pewność poziomu kosztów, jakie trzeba ponieść.

To miejsce jest jak piękne kobiety, można się w nim szybko zakochać, ale żeby je zdobyć, trzeba się wykosztować. Ceny zaczynają się od 458 580 zł, a kończą na 836 260 zł. Jeśli Wasze możliwości mieszczą się w tych granicach, zdecydowanie polecamy obejrzeć.

 

Zobacz wszystkie inwestycje w Sopocie i okolicach

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij