Rynek pierwotny w Krakowie [Raport 2015]

Zespół Nieruchomosci-online.pl

W Państwa ręce oddajemy kolejny raport na temat inwestycji deweloperskich w największych miastach Polski. Tym razem jesteśmy w Krakowie, który bez dwóch zdań jest wizytówką Polski. Szeroka oferta rynku deweloperskiego tylko potwierdza, że miasto jest jednym z najchętniej wybieranych miejsc do życia w naszym kraju.

 

Bądź na bieżąco z tym, co aktualnie dzieje się na krakowskim rynku deweloperskim. W raporcie znajdziesz zebrane aktualne informacje o rynku pierwotnym w stolicy Małopolski.

  • Bogaty opis 45 nowych inwestycji w podziale na dzielnice Krakowa
  • TOP 10 najlepszych projektów deweloperskich według redakcji ESTATE
  • Krakowski rynek pracy w pigułce

Jaką wiedzę otrzymasz w raporcie?

W raporcie przedstawiamy dokładną analizę nowych projektów mieszkaniowych w podziale na dzielnice. Zanalizowaliśmy ceny, metraże oraz zagospodarowanie części wspólnych wybranych inwestycji. Oprócz prezentacji projektów deweloperskich przedstawiamy ranking inwestycji, naszym zdaniem najpopularniejszych. Dzięki temu każdy odnajdzie te nieruchomości, które najlepiej odpowiadają jego potrzebom i oczekiwaniom.

W jednym miejscu znajdziesz to, co każda osoba zainteresowana zakupem na rynku pierwotnym w Krakowie wiedzieć powinna!

 

Pobierz raport Rynek pierwotny w Krakowie 2015

 

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - portal umożliwia dodanie oraz promocję ogłoszeń biurom nieruchomości, deweloperom oraz osobom prywatnym. Znajduje się w ścisłej czołówce polskich serwisów ogłoszeń z rynku nieruchomości, oferując poszukującym pół miliona aktualnych ofert z rynku pierwotnego i wtórnego.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij