Mówicie o nas najlepiej

Dominika Mikulska

Tej wiosny po raz kolejny zapytaliśmy pośredników w obrocie nieruchomościami, jak nas oceniają, ponieważ wsłuchiwanie się w ich głosy to część DNA marki, jaką jest Nieruchomosci-online.pl.

Udana współpraca ceni sobie szczerość. Weryfikacja tego, jak czujemy się w swoim towarzystwie i wyciąganie wniosków, są warunkami dalszej owocnej kooperacji.

Otrzymana informacja zwrotna przerosła nasze oczekiwania. Część z naszych Klientów zgodziła się na upublicznienie tych kilku słów, które nam wtedy w ankiecie napisali. Tak powstała strona Klienci o nas.

Z tego miejsca wszystkim jeszcze raz bardzo dziękujemy!

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości
Bądź na bieżąco!

Znajdź % dla siebie

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij