[Rzeszów] Mieszkania z ogródkami – Jaspisowa Apartamenty

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Niedawne obostrzenia związane z pandemią (zamknięcie w domach, ograniczenie możliwości przemieszczania się, brak kontaktu z naturą) były szczególnie uciążliwe dla osób mieszkających na małej powierzchni, w ciasnych mieszkaniach w blokach. Nic więc dziwnego, że znacznie wzrosła popularność działek rekreacyjnych i nieruchomości wyposażonych w ogródki.

Dogodną alternatywą dla domów jednorodzinnych są lokale z przynależnymi ogródkami. Łączą one zalety mieszkania w mieście z możliwością relaksu wśród zieleni. Jeśli szukasz mieszkania z ogródkiem w Rzeszowie, znajdziesz je w nowej inwestycji Jaspisowa Apartamenty.

Dlaczego warto kupić mieszkanie z ogródkiem?

Osobom, które marzą o własnym ogródku, zwykle najpierw przychodzi na myśl dom jednorodzinny. Nie jest to jednak rozwiązanie dla każdego. Domy są przede wszystkim z reguły droższe niż mieszkania. Jeśli nawet uda się znaleźć domy w przystępniejszych cenach, często położone są one na peryferiach lub za miastem, w lokalizacjach nie zawsze dobrze skomunikowanych czy wyposażonych w odpowiednio rozwiniętą infrastrukturę. Utrzymanie domu i odpowiednia dbałość o niego wymaga też więcej czasu i pieniędzy niż w przypadku mieszkania, choćby ze względu na większą powierzchnię, którą trzeba ogrzać i posprzątać. Nie mówiąc o tym, że metraż nawet niewielkiego domu może być zbyt duży jak na potrzeby niektórych osób.

Dlatego dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy z jednej strony chcą mieć ogródek, a z drugiej nie chcą rezygnować z miasta i jego atrakcji, nie mogą sobie pozwolić na dom lub po prostu go nie potrzebują, jest mieszkanie z ogródkiem. Taki lokal łączy plusy mieszkania w mieście, takie jak dobra komunikacja oraz łatwy dostęp do sklepów, punktów usługowych, opieki zdrowotnej, edukacji i rozrywek, z plusami domu – przede wszystkim właśnie ogródkiem zapewniającym dodatkową przestrzeń, widokiem na zieleń z salonu, nieraz także osobnym wejściem.

Brzmi zachęcająco? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań z ogródkami w nowej inwestycji Jaspisowa Apartamenty w Rzeszowie.

Zobacz szczegóły inwestycji Jaspisowa Apartamenty

Jaspisowa Apartamenty – więcej przestrzeni do życia

Większość mieszkań na osiedlu Jaspisowa Apartmenty jest wyposażona w ogródki o powierzchni od 50 mkw. wzwyż. Dają one możliwość relaksu na świeżym powietrzu, a także uprawiania warzyw czy kwiatów na własnym kawałku ziemi. Jest to świetny sposób na odstresowanie się i oderwanie od codziennych problemów. Dzięki temu, nawet jeśli trzeba byłoby jeszcze przez jakiś czas znosić ograniczenia wynikające z pandemii, mieszkańcy nie będą się czuli jak zamknięci w klatkach.

Jeśli chodzi o same mieszkania, są one przestronne, o wygodnym rozkładzie, z możliwością adaptacji do własnych potrzeb. Przez to nie powinno być problemu z wygospodarowaniem miejsca np. do pracy zdalnej. Lokale są 3- i 4-pokojowe, o powierzchniach od 56 mkw. do 82 mkw. Do każdego z nich przynależą dwa duże miejsca parkingowe. Dla wielu osób dużą zaletą jest fakt, że mieszkania są bezczynszowe, z odrębnymi wejściami, co zapewnia niezależność.

Co istotne, nie musimy wybierać między wspomnianą przestrzenią i niezależnością a dobrą komunikacją i wygodami życia w mieście. Lokalizacja inwestycji Jaspisowa Apartamenty umożliwia łatwy dojazd do kluczowych punktów Rzeszowa – centrum miasta i lotniska Jasionka. Dodatkowo w tej części miasta aktualnie prowadzone są inwestycje drogowe, które już wkrótce sprawią, że dojazd do innych rejonów Rzeszowa stanie się jeszcze szybszy i łatwiejszy. Jeśli chodzi o bezpośrednie sąsiedztwo, znajdziemy tam przystanki MPK, sklepy, punkty usługowe, a także szkołę i przedszkole. Dzięki temu najważniejsze codzienne sprawy możemy załatwić na miejscu.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Znajdź % dla siebie

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij