Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Automatyczne usuwanie statywu ze zdjęcia 360° w Kreatorze wizyt online

Artykuł pochodzi z magazynu ESTATE

Czytaj cały numer!

Pobierz numer 02/2021
Dominika Mikulska
Komentarze

Oddany do dyspozycji klientów Nieruchomosci-online.pl bezpłatny Kreator wizyt online zyskał nową funkcję, która sprawi, że Twoje  wizyty będą bardziej dopracowane. Automatycznie zajmiemy się eliminacją statywu z wykonanego przez Ciebie zdjęcia 360° w nieruchomości.

Warunkiem koniecznym stworzenia wirtualnej wizyty jest wykonanie zdjęć w technologii 360, czyli wokół własnej osi, jednym z dedykowanych do tego aparatów obracającym się na statywie. Oglądanie takich zdjęć sferycznych połączonych w wirtualną wizytę często wiązało się z oglądaniem... nogi tegoż statywu. Dotąd usunięcie jej z nagrania wymagało specjalistycznej obróbki. Teraz my zrobimy to za Ciebie! Po prostu wgraj zdjęcia 360 wprost z aparatu, a my automatycznie zajmiemy się ich oczyszczeniem z tego psującego efekt elementu. Tobie pozostaje tylko ustawić połączenia między pomieszczeniami i… cieszyć się z kalorycznych zapytań na oferty z WW!

Kreator wizyt online to najprostsze na rynku narzędzie do tworzenia wirtualnych wizyt. Efektowne wizyty możesz tworzyć i przechowywać w swoim koncie na Nieruchomosci-online.pl. Możesz także udostępniać je na innych platformach ogłoszeniowych i własnej stronie internetowej. A wszystko to w ramach abonamentu, bez dodatkowych opłat.

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij