Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

[Gdańsk] Pomorskie Domy znów budują w Gdańsku Osowej

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

Gdańska dzielnica Osowa wzbogaci się wkrótce o nowe, piękne mieszkania. Wszystko za sprawą lokalnego dewelopera, firmy Pomorskie Domy, który rozpoczyna realizację III etapu projektu mieszkaniowego Centaura.

Nowa inwestycja, w której powstanie łącznie 25 mieszkań, jest kontynuacją dobrze znanego projektu o wspólnej nazwie Centaura. Dwa pierwsze budynki inwestor zrealizował w tym miejscu w latach 2016-2018. – Centaura III będzie, podobnie jak budynki I i II, kameralnym projektem mieszkaniowym, w którym przygotujemy mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchniach od 36 do74 m2. Warto podkreślić kameralny charakter tej inwestycji, dzięki czemu budynek dobrze wkomponuje się w istniejącą w tym miejscu niską zabudowę – mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

Zobacz szczegóły inwestycji Centaura III

Wzorem dwóch poprzednich projektów przy Centaura, także w budynku numer trzy mieszkania parterowe zostaną wzbogacone o zielone ogrody, a cały teren inwestycji będzie odpowiednio zagospodarowany. Warto też dodać, że deweloper wkomponuje budynek w istniejący w tym miejscu drzewostan, co z całą pewnością doda mu urody. – Elewacja Centaura III będzie ozdobiona okładziną z wysokogatunkowego drewna, sporo będzie też detali ze szkła i metalu. Zadbamy także o to, by odpowiednio przygotować klatki schodowe. Mamy tu dobre wzory z budynków Centaura I i II, na pewno pójdziemy tym torem – dodaje Dariusz Malottke. – Duże tafle luster, efektowne postery z grafikami nawiązującymi do nazwy całego projektu oraz starannie dobrana kolorystyka, właśnie tak wyglądać będą części wspólne budynku przy ulicy Koziorożca/Centaura.

Na koniec warto dodać, że inwestycja Centaura III powstaje w wyjątkowo dobrej lokalizacji, tuż przy nowo wybudowanej ulicy Koziorożca. – Ta nowa droga zapewnia wyjątkowo sprawną komunikację i gwarantuje szybki dostęp do wszystkich ważnych elementów infrastruktury miejskiej Osowej. Sklepy, szkoły i przedszkola, punkty usługowe i gastronomiczne, wszystko będzie na wyciągnięcie ręki. To z całą pewnością podnosi jeszcze wartość mieszkań w tym miejscu i zapewni przyszłym mieszkańcom wysoki komfort życia – mówi Dariusz Malottke z Pomorskich Domów.

Zgodnie z deklaracją dewelopera, inwestycja ma być gotowa do użytku w III kwartale 2021 roku. Oferta mieszkań Centaura III jest już dostępna na stronie internetowej inwestora i oczywiście w naszym serwisie.

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym około 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez ponad 4 mln użytkowników miesięcznie.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij