Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

[Gdańsk] EGO i Trevo – nowe inwestycje od Pomorskich Domów

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

Trójmiejski deweloper rozpoczął realizację dwóch nowych projektów mieszkaniowych – stylowych domów miejskich na gdańskich Łostowicach i kameralnej inwestycji mieszkaniowej w Osowej.

Pomorskie Domy to inwestor znany na trójmiejskim rynku z takich realizacji jak Botanika, Admiral czy Meritum – wszystkie te projekty powstały w okolicach dzielnicy Osowa. W ubiegłym roku firma zrealizowała też ciekawą inwestycję apartamentową – projekt Navio w gdańskim Brzeźnie. Teraz inwestor znów wraca do Osowej, gdzie przygotowuje kameralny budynek mieszkalny o nazwie Trevo. Cieszymy się, że znów możemy budować mieszkania w tej dzielnicy, jesteśmy z nią silnie związani – mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy. Budowa Trevo już się rozpoczęła, ruszyła także sprzedaż.

Zobacz szczegóły inwestycji Trevo

W Trevo, który powstaje przy ulicy Homera, dostępnych będzie 55 wygodnych mieszkań o powierzchniach między 33-74 m2 (mieszkania 2- i 3-pokojowe). Do mieszkań parterowych przypisane będą zielone ogrody, a każde z mieszkań na wyższej kondygnacji posiada słoneczny balkon. W budynku przygotowana zostanie duża hala garażowa, komórki lokatorskie, a do dyspozycji mieszkańców będą dwie nowoczesne windy. Dodatkowym udogodnieniem będzie też wózkarnia i rowerownia. Teren wokół budynku zostanie ogrodzony (w części) i kompleksowo zagospodarowany. – Projekt powstaje w dobrze skomunikowanej części dzielnicy. Blisko stąd zwłaszcza do trójmiejskiej obwodnicy, co gwarantuje sprawną komunikację praktycznie z całym Trójmiastem – mówi Dariusz Malottke.

Nie mniej ciekawe wydaje się osiedle domów miejskich Ego, które Pomorskie Domy budują w południowej części Gdańska. Ego to kameralne osiedle miejskich domów jednorodzinnych, które budujemy przy ulicy Wielkopolskiej. W ramach I etapu wybudujemy sześć dwukondygnacyjnych budynków, po 150,5 m2 każdy. Sercem każdego domu będzie przestronny salon o powierzchni 35 m2, z bezpośrednim wyjściem do ogrodu. Na piętrze zaprojektowaliśmy z kolei cztery ustawne sypialnie, bardzo dużą łazienkę i osobną toaletę – wylicza szef sprzedaży Pomorskich Domów.

Zobacz szczegóły inwestycji Ego

Każdy dom Ego będzie wyposażony w wygodny garaż, ogród, własną pralnię i praktyczne pomieszczenie gospodarcze. Teren wokół każdego budynku zostanie odpowiednio zagospodarowany, podobnie jak cały teren inwestycji. – Budowa już się rozpoczęła, a jej zakończenie zaplanowaliśmy na I kwartał 2021 roku. Szczegóły oferty dostępne są na naszej stronie internetowej (pomorskiedomy.pl) oraz oczywiście w serwisie nieruchomosci-online.pl – dodaje Dariusz Malottke.

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym około 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez ponad 4 mln użytkowników miesięcznie.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij