Dlaczego kocham Gdańsk? Małgorzata Jasnoch, prezes Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Dlaczego kocham Gdańsk? W moim przypadku wybór Gdańska na miejsce do życia był jak najbardziej przemyślany i świadomy.

Mieszkam w Gdańsku z wyboru dokonanego po „wypróbowaniu” kilku miejsc, nie tylko w Polsce.

Moje życie nieodłącznie związane jest z wodą, uwielbiam pływanie, żeglowanie, windsurfing. W Gdańsku nad „wielką wodę” mogę dojechać rowerem, złapać dystans, pobawić się, ale i wyciszyć. Przez całe lato zaś czuję się tu trochę jak na wakacjach.

Uwielbiam Gdańsk za to, że oferuje mi nie tylko możliwości rozwoju zawodowego oraz wpływu na to, jak to miasto się kształtuje, lecz także komfort życia mojej rodzinie. Żyje się tu w dużo wolniejszym tempie niż w stolicy, dzięki czemu można skupić się na wartościach dla każdego najistotniejszych. Dodam tylko, że do pracy idę 5 min., a na większość spotkań w Trójmieście mogę dojechać w 20 min. A prowadzę bardzo aktywne życie zawodowe.

Zobacz wszystkie inwestycje w Gdańsku i okolicach

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij