Remarketing konkurencji

Korzystaj z innowacyjnych form promocji i wyprzedź konkurencję.

Co to jest remarketing?

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego w kilka dni po pierwszych odwiedzinach w nieznanym dotąd sklepie internetowym nagle wszędzie wyświetlają Ci się jego reklamy? To nie zbieg okoliczności, to remarketing!

Remarketing to obecnie najskuteczniejsza forma reklamy internetowej – graficzne banery, które podążają za klientem po opuszczeniu Twojej strony i przypominają mu o Twojej ofercie.

Jedyna taka oferta w Polsce!

Wykorzystując mechanizm remarketingu, stworzyliśmy technologię, dzięki której wiemy:

  • 1. Którzy użytkownicy w ostatnim czasie przeglądali w naszym portalu ogłoszenia z rynku pierwotnego w Twojej lokalizacji (w tym ogłoszenia Twojej konkurencji!).
  • 2. Jak dotrzeć do tych użytkowników z Twoimi banerami na najpopularniejszych portalach w Polsce.

Jak remarketing konkurencji pozyskuje klientów na Twoje inwestycje?

Co sprawia, że remarketing konkurencji jest taki skuteczny?

Twoja reklama dociera do właściwych osób

W ramach kampanii za darmo stworzymy zestaw banerów reklamujących Twoją inwestycję, a następnie zaczniemy wyświetlać je na najpopularniejszych polskich serwisach internetowych.


Twoja reklama na czołowych polskich portalach

Banery remarketingowe docierają do ponad 92% polskich internautów i wyświetlają się niemal na wszystkich najbardziej opiniotwórczych i renomowanych witrynach w polskim internecie, takich jak m.in.:

  • Grupa Wirtualna Polska
  • Grupa Onet
  • Grupa Interia
  • Grupa Gazeta.pl
  • Facebook.com
  • Youtube.com


Wrażenie ogromnego budżetu

Twoja reklama „podąża” za klientem prawie na wszystkich stronach, które on przegląda. Dzięki temu wzrasta jego przekonanie, że Twoja firma posiada ogromny budżet marketingowy. Oprócz wzrostu świadomości Twojej marki, zyskujesz prestiż i wiarygodność w oczach klienta.


Już przed przygotowaniem Twojej kampanii wiemy, ile osób w ostatnim czasie interesowało się inwestycjami podobnymi do Twojej. Dzięki temu możemy z dużą dokładnością określić, ile osób będzie „śledzić” Twoje banery, jeżeli zdecydujesz się na uruchomienie kampanii.

Zwiększ sprzedaż nieruchomości!

Zapytaj konsultanta o dedykowaną ofertę dla Twojej inwestycji

Zapytaj o ofertę

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij