dowolna

Mieszkania

95 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 545 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 400 zł45,10 m² 53,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe W zielonej górze przy ul. Głowackiego 8. Jeśli zależy Ci na nowoczesnym mieszkaniu w spokojnym otoczeniu i z łatwym dostępem do ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 615 zł126,71 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowy apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, poddasza i tarasu. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Zimowa w w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

738 985 zł113,69 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 097 zł78,13 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowy apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni i łazienki. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Zimowa w w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł52 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| - dostępne od zaraz. Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 3 pokojowe w nowym budownictwie, przy ul. Chałupniczej. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł47 m² 71,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W skrócie: mieszkanie dostępne od   m2 - 2 pokoje - miejsce parkingowe w podwórzu kamienicy - brama na pilot - salon z dużym tv, wygodną i rozkładaną sofą oraz całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia klimatyczne dwupokojowe mieszkanie w kamienicy z 1945 roku położone w wyremontowanym budynku przy ulicy Kazimierzowskiej na Górnym Mokotowie. Wyjątkowa okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł60,50 m² 10 892,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie w centrum miasta, po generalnym odświeżeniu w 2024 roku gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 674 zł58,42 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 407 zł49,01 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i loggii. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 079 zł37,87 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i loggii. Lokal mieści się w inwestycji Luxury.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia klimatyczne, dobrze zaprojektowane, wyjątkowo jasne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie w kameralnej kamienicy z 1956 roku położonej przy Aleji Waszyngtona na Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł76,53 m² 10 126,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

! nowa, znacznie niższa cena! Oferujemy na sprzedaż gotowe do wprowadzenia czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 76,53 m2 położone na pierwszym piętrze w kameralnym budynku z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł26,51 m² 20 709,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie o powierzchni 26,51 m znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego, zaledwie dwupiętrowego budynku. Kameralna zabudowa zapewnia ciszę, prywatność i komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł50 m² 25 800 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przy parku i Bulwarach Wiślanych | panorama całej Warszawy | 50 m2 po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone tuż przy parku im. Marszałka Edwarda.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł32 m² 16 531,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowe nieużywane top Apartament - basen - parking - ogródek - taras - vat 23% Lista lokali na sprzedaż: lokal na parterze 32,01 m2 numer 11 w cenie 541 000 zł (lokal można połączyć z numerem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł60,40 m² 11 572,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Marki przy M1 ikea, decathlon, granica z Białołęką. Sprzedam mieszkanie 60,40 m2 z ogródkiem ok 36 m2. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota 16

Śródmieście I Kalisz

429 000 zł48,28 m² 8 885,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania położonego w inwestycji Kalisz Złota 16. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota 16

Śródmieście I Kalisz

439 000 zł50,18 m² 8 748,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Złota 16

Śródmieście I Kalisz

319 000 zł34,66 m² 9 203,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania położonego w inwestycji Kalisz Złota 16. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

298 323 zł36,83 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja przy ul. Cmentarnej 33. Świetna lokalizacja w centrum miasta. W sąsiedztwie szkoły, przedszkole, przychodnia, apteka, kościół, sklepy Biedronka i Jubilatka. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43,50 m² 57,47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe 2 pokojowe mieszkanie w centrum Płocka przy ul. Bielska 53 C na 3 piętrze (blok z windą) 43,5 m, duży balkon. Mieszkanie w pełni umeblowane, do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł75 m² 27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Agencji Nieruchomości, zapraszamy! For English please call me at   Umowa najmu na minimum 12 miesięcy. Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone w Łodzi przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 785 000 zł105 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferuję do zakupu bardzo ładne, rozkładowe, widne i przestronne mieszkanie z panoramicznym widokiem, w doskonałej lokalizacji na Starej Ochocie. budynek z ochroną i miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł93,16 m² 30,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie nieumeblowane,w starej kamienicy przy ul. Stolarskiej. piętro 1/3 3pokoje - jeden pokój przechodni, duża kuchnia, łazienka, mały korytarz, balkon. Blisko linia tramwajowa, targi Poznańskie,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52 m² 15 365,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Widok na klasztor w Tyńcu i Tatry | 52 m po generalnym remoncie Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł67 m² 13 402,99 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Widokowe mieszkanie dla rodziny do zamieszkania od zaraz, ul. Polonijna, 11. piętro z panoramą na Kraków i zachody słońca. Widok na kopiec Kraka i Kościuszki, w oddali Rynek Główny.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł35 m² 111,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek z Recepcją. 2 pokoje + 12m2 taras cicho, słonecznie mc garażowe możliwe blisko Wołoska, domaniewska, konstruktorska, stacja metro Wilanowska eng | fr | pl | ua | ru Czynsz + czynsz adm +.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł77 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta Agencji Nieruchomości dostępna tylko u nas na wyłączność, zapraszamy! For English please call me at   Mieszkanie dostępne od 01 czerwca. Umowa najmu na minimum 12 miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł67,70 m² 9 970,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 67,7 m | 3 pokoje do odświeżenia | aleje 1000-lecia nowy targ Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w Nowym Targu przy Alejach Tysiąclecia 44a. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł63 m² 87,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- for english please scroll below - W pełni umeblowane / zmiany do uzgodnienia - bdb standard - dwustronne - Z klimatyzacją - 1 miejsce garażowe / drugie płatne dodatkowo 300 pln -.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł46,40 m² 17 564,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zdjęcia są autentyczne (nie wizualizacje) Sprzedam bezpośrednio, bez prowizji, trzypokojowe mieszkanie na granicy dzielnic Krowodrza i Prądnik Biały w bezpośrednim sąsiedztwie Kauflandu,.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł106 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowe mieszkanie 3 pokoje + schron 40 m | 106 m | parter | pełne wyposażenie Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz i od razu czujesz, że wszystko jest dokładnie tak, jak powinno być.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne studio o powierzchni 25 m przy ul. Zwycięskiej gotowe do dalszego wynajmu krótkoterminowego lub użytkowania własnego. Lokal został przygotowany w sposób funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł23 m² 19 347,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Mam do sprzedania przytulną i funkcjonalną kawalerkę, zlokalizowaną w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy na Górnym Mokotowie. To idealna propozycja zarówno dla studenta,.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł51,28 m² 9 496,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż komfortowe i wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 51,28 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej części Katowic Dąbrówka Mała, ul. Grzegorzka 14D.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł44,60 m² 16 479,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Luksusowy Apartament 500m od plaży Gotowiec Inwestycyjny z Basenem i Spa! Szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie od pierwszego dnia? A może marzysz o własnej przystani nad.

Szczegóły ogłoszenia

676 400 zł33 m² 20 496,97 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Oferta off market, w trakcie przygotowania. Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe z balkonem o powierzchni niespełna 33 m zlokalizowane na Mokotowie, przy ul. Pejzażowej w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 698 000 zł147,30 m² 18 316,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż bezpośrednio: 5-pokojowy apartament na granicy Ursynowa i Mokotowa świetna alternatywa dla domu lub bliźniaka. Bliskość metra oraz dobrych szkół (państwowych i prywatnych) nie.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł62,48 m² 54,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kontakt   nowoczesne / eleganckie / komfortowe / zaprojektowane przez architekta wnętrz / W pełni wyposażone mieszkanie dostępne od 01.06.br NA WYNAJEM 3-POK. Mieszkanie O pow. 62,48.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł48,90 m² 13 292,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mam do zaoferowania mieszkanie W stanie idealnym w większości umeblowane przy Ul Gryfa Pomorskiego na os. Fikakowo Dogodny układ pomieszczeń 2 niezależne pokoje, z dużą osobną.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37,65 m² 14 608,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe przy ul Junony - z dwóch pokoi wyjście do ogródka - budynek z 2019 roku dewelopera Pomorskie Domy - może pozostać umeblowane - komórka lokatorska oraz.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł170 m² 4 288,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w kameralnej inwestycji dewelopera Siódme Niebo z 2012 roku przy ul Słonecznego Poranka w Baninie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł54,10 m² 12 014,79 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mam do zaoferowania piękne mieszkanie trzypokojowe po remoncie W świetnym stanie Z widokiem na morze! możliwość zakupu przez cudzoziemców bez pozwolenia ministerstwa! fantastyczna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł60 m² 16 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe z osobną kuchnią w Gdyni Orłowo mieszkanie po gruntownym odświeżeniu - całkiem nowe podłogi - całość odmalowana- mieszkanie pachnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł94,40 m² 6 345,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 94,4 m2, zlokalizowane na piętrze w zabudowie szeregowej na osiedlu Biała. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł55 m² 15 709,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja Super standard za dobrą cenę Nieruchomość usytuowana na 6 piętrze w kameralnym bloku z 2008 roku Blok posiada nowoczesną windę. W najbliższej okolicy: żłobki, szkoły ,.