dowolna

Mieszkania

95 876 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 876 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

285 000 zł49,40 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje w centrum, przy parku i Drawie z balkonem i dużym potencjałem aranżacji O% prowizji od kupującego Koszty pośrednictwa ponosi tylko Sprzedający Zamieszkaj w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 431 zł67,74 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Inwestycja znajduje się w centrum miasta, co zapewnia łatwy dostęp do różnorodnych punktów usługowych, obiektów kulturowych, restauracji oraz szkół. Dodatkowo, bliskość układu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 092 zł69,68 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta przedstawia 3-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 920 zł40,72 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Oferta przedstawia 2-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł54,12 m² 10 439,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż własnościowe, przestronne, jasne i słoneczne, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze odrestaurowanej kamiennicy. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji, na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł73 m² 11 643,84 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Najważniejsze atuty - Kameralne osiedle Invest Komfort w dzielnicy Gdynia Dąbrowa - Wysoki parter, duży balkon, miejsce postojowe w hali garażowej i komórka lokatorska - Trzystronna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł77 m² 7 129,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Top Oferta Na sprzedaż segment domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 71 m2 (całkowita 77m2) ), położony na działce o powierzchni 250 m2 przy ulicy Radości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Osiedle z podłączeniem do kanalizacji, z nowymi drogami i ścieżkami rowerowymi. Świetna lokalizacja dla klientów pracujących zarówno w Szczecinie i Stargardzie. Zapragniesz Tu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

987 450 zł65,83 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 760 zł40,90 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 780 zł51,90 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł62,43 m² 9 290,41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To już ostatni dostępny lokal na osiedlu! Z przyjemnością informujemy o sprzedaży gotowego, nowoczesnego apartamentu dwukondygnacyjnego w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł69 m² 15 927,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

okazja_ To wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni niemal 70 m2 z prywatnym tarasem na ogrodzonym osiedlu zlokalizowanym blisko Lasu Wolskiego jest idealną propozycją dla Ciebie. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 398 000 zł50,33 m² 27 776,67 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny apartament w Tarasach Bałtyku, w pasie nadmorskim Najważniejsze atuty - 50,33 m powierzchni - Park Reagana oraz Plaża Jelitkowo w zasięgu spaceru - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł43,39 m² 17 054,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w centrum Gdyni przy ul. Abrahama 47. Salon połączony z kuchnią i aneks sypialny *(możliwość całkowitego oddzielenia pokoju), przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł47,05 m² 10 605,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w standardzie premium! Nie przegap okazji w ofercie przedsprzedaży! Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł62,80 m² 62,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia przestronnego, 3-pokojowego apartamentu w prestiżowej lokalizacji przy Rondzie Verona, z komfortowym miejscem postojowym. Oferta dostępna od 1 lipca - idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

963 736 zł53,84 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta przedstawia 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Kapelanka - Pychowicka w Krakowie w sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 076 160 zł56,64 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 610 350 zł74,90 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Oferta przedstawia 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, 2 łazienkami, 2 balkonami i tarasem. Lokal znajduje się w inwestycji Kapelanka - Pychowicka w Krakowie w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł61,94 m² 9 670,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż narożne mieszkanie do remontu, tuż przy Dworcu Głównym. Jest położone na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy i posiada okna na trzy strony świata! Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

229 000 zł30,42 m² 7 527,94 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowa niższa cena. Przytulna kawalerka z widokiem Osiedle Zachód, stargard Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 30.5 m?, położone na 9. piętrze w zadbanym wieżowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 zł64 m² 55,47 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 marca przestronne, trzypokojowe, odnowione mieszkanie w samym centrum Warszawy w Alei Niepodległości 245 przy ulicy Koszykowej. Doskonała lokalizacja, bliskość, komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

305 000 zł33,33 m² 9 150,92 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tarasy Sobieskiego B2 to nasz kolejny projekt mieszkaniowy powstający w Słupsku przy ul. Sobieskiego. Oparty jest na nowoczesnej bryle, która wyróżnia osiedle na tle słupskiej zabudowy. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł77,80 m² 25 706,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty:- Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze inwestycji Nadmotławie. - stan deweloperski pozwala na wykończenie apartamentu według własnej wizji. Apartament znajduje się przy samym brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

1 107 000 zł44,33 m² 24 971,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,33 m , położone przy ulicy Powązkowska 42 na terenie prestiżowego osiedla Żoliborz Artystyczny jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 922 zł61,09 m² 8 167 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję nowe, komfortowe mieszkanie położone na kameralnym Osiedlu Krakowska przy ul. Elizy Orzeszkowej w Krośnie. To idealna propozycja dla osób, które szukają spokojnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł48,84 m² 16 994,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie - Mokotów, sielce, ul. Podchorążych Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 48,84 m , położone na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z 1963 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł38,19 m² 17 779,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Miejsce, w którym możesz zacząć dzień od widoku na wodę i zakończyć go rejsem łodzią. 2-pokojowy apartament z dostępem do prywatnej przystani, położony w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł23 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prestiż historycznej kamienicy w nowoczesnym wydaniu! Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu wyjątkowej kawalerki, która stanowi harmonijne połączenie krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł53,60 m² 11 100,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe w świetnym stanie | balkon | dużo słońca | Gdynia Chylonia Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,6 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 384 zł58,88 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne mieszkanie w stanie wykończonym (drzwi, podłogi, łazienka w cenie mieszkania), położone na I piętrze nowo wybudowanego budynku przy ulicy Lublinieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia - ul. Niska 3, warszawa (muranów) Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , położona na 2. piętrze w budynku mieszkalnym przy ul. Niskiej 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 000 zł44,97 m² 7 115,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1918

Podstawowe informacje Powierzchnia: 44,97 m2 Liczba pokoi: 1 Piętro: i Rodzaj budynku: kamienica Ogrzewanie: c.o. miejskie Stan: bardzo dobry do wprowadzenia Układ mieszkania pokój dzienny aneks.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł51 m² 30 980,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Najważniejsze atuty - 50,64 m powierzchni + balkon - designerski projekt wnętrza autorstwa pracowni venchi design - nowoczesne osiedle Invest Komfort Rivus kameralne, monitorowane, z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł33,78 m² 11 219,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dębinowa Oaza to kameralne osiedle 18 domów w zabudowie bliźniaczej położonych w nadmorskiej miejscowości Dębina. To miejsce dla osób pragnących mieszkać w spokojnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł39,80 m² 82,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę piękne, dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na Ujazdowie, na granicy Śródmieścia i Mokotowa przy ul. Szwoleżerów 3. Mieszkanie o powierzchni 39,8 m2 usytuowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone przy alei Dwudziestolatków 2 (ochota Rakowiec), w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 664 zł70,98 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe

Kunowo,zachodniopomorskie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł32,15 m² 18 662,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie przy ul. Heweliusza 10 na terenie osiedla Metro Zachód wybudowanego przez Dom Development. Mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze z balkonem (3,84 m2) oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

723 800 zł65,80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Te komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie położone jest w kameralnym budynku, w spokojnej części Rumi gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów. Atuty nieruchomości: -.