dowolna

Mieszkania

95 956 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 956 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 426 930 zł46,03 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiż, spokój i design w sercu warszawskiego Mokotowa. Z ogromną przyjemnością prezentujemy apartament o powierzchni 46,03 m2 w nowej inwestycji zlokalizowanej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 655 zł33,81 m² 19 776,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji Aura Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 631 zł49,33 m² 18 459,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji Aura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 227 zł33,99 m² 19 718,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i ogródka. Lokal mieści się w inwestycji Aura Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł63,94 m² 10 306,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Jedyna taka oferta na rynku! Widok na las! Tylko w Imperium Nieruchomości, zapraszamy! Nieruchomość dwupoziomowa, zlokalizowana na trzecim i czwartym piętrze w budynku z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł75 m² 12 133,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowy apartament z 55-metrowym tarasem na dachu. Największy atut? Spektakularny taras, który rzadko pojawia się na rynku. Jeśli szukasz mieszkania z przestrzenią do życia i relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł60,50 m² 5 371,90 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Ofertą sprzedaży jest Lokal usługowy(zlokalizowany na poziomie -1, czyli na poziomie piwnic) z możliwością przekształcenia w lokal mieszkalny. Ul. Kolorowa 6. Czynsz ok 450zł, plus prąd.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł18,96 m² 25 052,74 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Małe mieszkanie, duży potencjał gotowa kawalerka na Mokotowie w budynku zlokalizowanym na rogu ulic Puławskiej i Malczewskiego! Szukasz mieszkania, do którego można wejść od razu, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 871 zł27,70 m² 22 017 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Gotowy do odbioru wykończony I wyposażony Podana cena jest ceną brutto i zawiera 23% vat. Istnieje możliwość odliczenia podatku vat. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 215 zł37,78 m² 21 525 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Gotowy do odbioru wykończony I wyposażony Podana cena jest ceną brutto i zawiera 23% vat. Istnieje możliwość odliczenia podatku vat. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 918 zł36,93 m² 21 525 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł32,20 m² 12 080,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Jednopokojowa przestronna kawalerka z dużym balkonem przy ul. Jaspisowej 4 Szukasz mieszkania dla singla bądź dla pary ? A może potrzebujesz mieszkania na wynajem? Ta oferta jest dla ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł66,71 m² 8 244,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej Żory, ul. Owocowa Twoje nowe miejsce w sercu zielonej i spokojnej części miasta lokalizacja Kameralne osiedle przy ul. Owocowej w Żorach to.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38,20 m² 7 827,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lux po generalnym remoncie,balkon Z widok na zieleń. Zadzwoń:   lub   Pamiętaj, że współpracując z naszym biurem House La Bell działającym na terenie południowej Polski.

Szczegóły ogłoszenia

552 024 zł36,08 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, jasne rozkładowe mieszkanie 36,08 m Lublin, ul. Wolińskiego 29 Active City Żagiel Dom - gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 36,08 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł38,50 m² 10 883,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o powierzchni 38,5mkw, położone na parterze w niskim bloku na granicy Drzetowa i Niebuszewa tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Właściel wynajmie komfortowo zaaranżowane i wyposażone 50 mkw mieszkanie. Salon z aneksem kuchennym, płyta, piekarnik, zmywarka, młynek do mielenia odpadów,okap, sofa trzyosobowa rozkładana,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 728 zł45,64 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 240 zł45,64 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 984 zł45,64 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

544 000 zł79,60 m² 6 834,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Przestronne 79,60 m | 4 pokoje | balkon | garaż | Pabianice Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie przestrzeni i komfortu. To jest właśnie jedno z nich. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Uprzejmie proszę o kontakt osoby wyłącznie zainteresowanwe zakupem. Nie jestem zainteresowany współpracą z agencjami ani biurami nieruchomości. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 61m2.

Szczegóły ogłoszenia

666 500 zł95 m² 7 015,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3 pokojowe( pełna amfilada) w spokojnej dzielnicy z ogródkiem.Lokal mieści się na 1 piętrze w odrestaurowanej kamienicy, posiada przestronny balkon z projekcją.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł66,52 m² 11 259,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż własnościowe, jasne i słoneczne, nowocześnie wykończone 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze niskiego budynku z 2011 roku. Nieruchomość położona w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 000 zł93 m² 14 892,47 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowy gotowy Apartament 93m2 | 4 pokoje | 2 łazienki | taras | wysoki standard | Katowice Brynów Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony apartament o powierzchni 93m2 z dużym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł66,50 m² 13 518,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na Prądniku Białym / Żabiniec w Krakowie. Rozkład pomieszczeń: duży salon o powierzchni ok.18,6 m2 z wyjściem na loggię,.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł56,81 m² 8 167,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tutaj żyjesz i mieszkasz wygodnie. Rano po świeże pieczywo i zakupy pieszo, po pracy spacer do lasu. Do centrum Wejherowa kilka minut. Mniej pośpiechu, więcej życia. Dlaczego tu warto: 250.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł61 m² 8 606,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do obejrzenia starannie urządzonego mieszkania o powierzchni użytkowej 60,70 m , położonego na czwartym piętrze niskiego budynku na opolskim Zaodrzu. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: stylowe 3-pokojowe mieszkanie w Konstantynowie Łódzkim. Opis mieszkania: oferujemy przestronne, świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł72 m² 13 888,88 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie idealne dla dużej rodziny lub jako inwestycja na wynajem pokoi. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł36,24 m² 10 982,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje | wysoki standard | meble na wymiar | niski blok | ul. Tatrzańska 91a Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 36.24 m , położone na parterze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł62 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cena podana już Z czynszem Mieszkanie do wynajęcia od zaraz Kaucja 3000zl 2900 + prąd co dwa miesiące Zwierzęta nie są akceptowane Przed blokiem jest duży parking, spokojna okolica Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł70 m² 21 285,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedamy trzypokojowe w pełni urządzone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 69,31 m2 położone na piątym piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku z windą na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 196 900 zł70,41 m² 16 999,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż lokal o powierzchni 70,41 m , położony na 2. piętrze, zlokalizowany przy ul. Kopińskiej 36a na warszawskiej Ochocie. Układ, który daje możliwości: 3 niezależne pokoje (27,4.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł59,80 m² 9 180,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Nowa oferta sprzedaży mieszkania w Siedlcach! Dla tych, którzy oczekują wyłącznie konkretnych informacji a nie mają zamiaru czytać całości, poniżej uproszczony opis : - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 999 zł31,31 m² 15 969,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

bez podatku pcc od zakupu, bez pośredników! Sprzedam apartament w całkiem nowej kamienicy budowanej od zera premium od strony patio z widokiem na ratusz! w ścisłym centrum kilkaset.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł49 m² 10 571,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie przy ul. Bajana na osiedlu Gądów Mały. Lokalizacja: lokalizacja to jedna z największych zalet tej nieruchomości Gądów Mały to.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł38 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na okres do 31.12.2026 Przed Tobą gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 38 m , wybudowane w 2021 roku. Mieszkanie na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 325 000 zł79,08 m² 16 755 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

- english description below - Świetna cena! Avenue Estate oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie na osiedlu Ostoja Wilanów, z ogródkiem oraz 2 sypialniami i 2 łazienkami (w tym jedną.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł48,49 m² 7 939,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłaczność tylko W centrum nieruchomości kopernik Na sprzedaż atrakcyjna oferta dwupokojowego mieszkania w dobrej cenie. Mieszkanie o powierzchni 48,49 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł58 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Z radością przedstawiamy Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży mieszkania w malowniczym Nowym Warpnie, które może stać się idealnym miejscem do życia dla Ciebie i Twojej rodziny. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł36,55 m² 15 458,28 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowej inwestycji Lechicka 65 w Poznaniu cesja umowy deweloperskiej. Lokal o powierzchni 36,55 m został zaprojektowany w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48 m Osiedle Bajka | 3 piętro | Balkon | Gotowe do wprowadzenia Dobre Nieruchomości zapraszają do zakupu komfortowego, bardzo zadbanego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł46,20 m² 9 718,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłaczność tylko W centrum nieruchomości kopernik Wyjątkowa okazja, która nie trafia się często! Mieszkanie nieopodal Starówki i Sądu toruńskiego! 1 piętro w bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie z garażem Dziwnów, 200 m od morza Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 43 m , położony w atrakcyjnej nadmorskiej lokalizacji Dziwnów, zaledwie 200.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia , piękne mieszkanie o powierzchni 80 m , znajdujące się na drugim piętrze w apartamentowcu, bardzo przyjazne dla dzieci, gdyż na terenie zamkniętym jest plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł32,26 m² 17 668,94 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż ładna, wyremontowana kawalerka znajdująca się przy Alei Stanów Zjednoczonych - na warszawskiej Saskiej Kępie. Mieszkanie o powierzchni 32,26m2, położone na 1. piętrze w budynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij