dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

355 000 zł91,59 m² 3 875,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1921

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91,59 m , zlokalizowane w miejscowości Chocianów (woj. dolnośląskie, pow.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł38 m² 13 155,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 38 m2 - idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Na sprzedaż oferujemy jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 38 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł100 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Apartament 5 pokojowy 2 poziomowy o powierzchni całkowitej około 100m2 i powierzchni użytkowej 37m2 (tak zapisane w kw) na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł64,34 m² 14 765,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko i wyłącznie w Biurze "olchowik nieruchomości" Prezentujemy mieszkanie w zabudowie szeregowej przy ul.Puchalskiego w Białymstoku. Bardzo dobra komunikacja, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 398 zł41,88 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,88 m , zlokalizowane w jednej z najspokojniejszych części Gliwic. Nieruchomość znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł63,60 m² 18 238,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty nieruchomości: - prestiżowe osiedle Perspektywa, - budynki otulone lasem, - komfortowa lokalizacja blisko centrum, - doskonała komunikacja - tramwaj, autobus, skm/pkm, - pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40,83 m² 56,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie wolne od 01.06.2026. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 40,83 m2, zlokalizowane na drugim piętrze, w 3-piętrowym budynku z 2021 r., na osiedlu Psie Górki.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł59 m² 51 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 z osobną jasną kuchnią, balkonem i piwnicą. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w budynku z 1994 r.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w jednej z najlepszych i najspokojniejszych dzielnic Bytomia przy ul.Arki Bożka.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł48,55 m² 13 182,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2 pokojowe słoneczne mieszkanie z tarasem i ogrodem 80 m2. Pogórze z doskonałym dostępem do najpiękniejszych miejsc nad Zatoką Gdańską zyskało sobie ogromną rzeszę.

Szczegóły ogłoszenia

468 395 zł40,73 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 40,73 mkw usytuowane na II piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł45 m² 11 977,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie w Wysokiej, tuż przy granicy z Wrocławiem. Jest to bardzo dobrze skomunikowana i rozwijająca się okolica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł43 m² 17 441,86 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy | Kazimierz, okolice ul. Augustiańskiej / św. Katarzyny Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 42,8 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

761 200 zł34,60 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35m2 w niedalekiej odległości od Plant w rejonie ul. Zyblikiewicza, okolicy ul. Wielopole. Mieszkanie mieści się się na II.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł74 m² 5 391,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Wyjątkowa oferta! bezczynszowe mieszkanie Z garażem, dodatkowym lokalem I ogrodem - oleśnica, ul. Wielkopolna 2 Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni użytkowej 46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł59,46 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe dla studentów w świetnej lokalizacji Gdańsk Wrzeszcz. Pomieszczenia - 3 oddzielne pokoje, - łazienka z prysznicem, - toaleta, - otwarta kuchnia, - przestronny korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, gustownie wyremontowane mieszkanie w Pakości, położone na 2. piętrze zadbanego bloku zarządzanego przez wspólnotę mieszkaniową. Lokal o powierzchni 36 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł27,41 m² 10 032,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje w centrum | inwestycja, która się liczy | roi, które się zgadza 27,41 m | ogrzewanie miejskie | niski czynsz | serce miasta Szukasz mieszkania, które nie stoi puste, tylko pracuje na.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł40 m² 66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m z dużym balkonem ok. 6 m, położone w Niepołomicach. Lokal znajduje się na parterze w solidnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł81 m² 26 543,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Funkcjonalna kawalerka z doskonałym potencjałem inwestycyjnym w sercu Muranowa blisko Centrum Warszawy. Zaledwie 900 m do stacji metra "dworzec Gdański" Pierwsze 4 zdjęcia to wizualizacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Koszalin,zachodniopomorskie

690 000 zł78,17 m² 8 826,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na sprzedaż - 3 pokoje / 2 balkony Komfortowe i bardzo słoneczne mieszkanie w centrum Koszalina przy ul. 1-go Maja, pasaż millenium Lokal mieści się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł36,23 m² 5 465,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Szukasz niedużego mieszkania? Chciałbyś dopasować je do swoich potrzeb? Mam idealne rozwiązanie! W ofercie 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na II piętrze o pow. 28,47 m2 w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł42,86 m² 6 766,22 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Umowa przedwstępna! super oferta dla studenta/pary/inwestycyjna - na wynajem! osiedle leśne - bardzo dobra cena za gotowe, nowe mieszkanie! Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Przeczytaj tę.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przytulne i słoneczne mieszkanie o pow. 44,72m2 usytuowane na I piętrze w bloku 4-pietrowym położone w Gnieźnie przy ul. Libelta. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł42,60 m² 13 826,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje w podwyższonym standardzie na ul. Michała Drzymały przy parku Kasprowicza. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze i ma 42,60 m2 powierzchni całkowitej w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł54,08 m² 16 272,19 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Dzielnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 1994 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

986 000 zł48,10 m² 20 498,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie | Mozaika Mokotów | 48 m + garaż Hampton Home oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym, chronionym osiedlu Mozaika Mokotów- idealne.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł46 m² 11 282,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

- na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych, ul. Lwowska. - mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 355 zł66,63 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa! przytulne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe Z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie 2-Pokojowe z Balkonem zlokalizowane w wyremontowanej Zabytkowej kamienicy w świetnej lokalizacji Zaledwie 4 min samochodem do Ścisłego Centrum Katowic i Placu.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na przy ul. Bronowickiej w budynku z 2000 roku. Nieruchomość usytuowana jest na IV piętrze budynku mieszkalnego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

995 000 zł76 m² 13 092,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy komfort, nowoczesny standard i bliskość natury ta oferta jest dla Ciebie. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł86,44 m² 17 237,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Szeligowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł50,20 m² 22 888,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy rogu ul. Młynarskiej i Górczewskiej. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1949 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł34,50 m² 144,93 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do prezentacji wyjątkowego, klimatycznego 2-pokojowego mieszkania na wynajem, położonego przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Warszawy ul. Mokotowskiej 40, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

304 000 zł38,25 m² 7 947,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

We speak english. Przy zakupie dowolnego mieszkania odbierz miejsce parkingowe naziemne oraz komórkę lokatorską gratis. Szukasz wyjątkowego mieszkania? Cenisz nieszablonowe rozwiązania i wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37,60 m² 39,89 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Centrum ul. Aleja Korfantego. Mieszkanie o powierzchni 37,6m2 usytuowane na XI piętrze w czternastopiętrowym bloku. Lokal w bardzo dobrym stanie wraz z umeblowaniem. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

2 295 000 zł135 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością przedstawiam unikatowy, narożny apartament ze spektakularnym pejzażem za oknem. 135 m z widokiem na las i miasto. Czy można mieć dom w mieście? Te mieszkanie udowadnia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ładne w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3 - pokojowe z miejscem w hali pod budynkiem.BALKON Świetna lokalizacja - Grunwald, ul. Ułańska 15- osiedle Agrobexu. Cicha, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł70 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4 pokojowe legnica bielany Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na drugim (niskim) piętrze kameralnej, 5-rodzinnej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł36 m² 11 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Kartuska. Lokalizacja: mieszkanie położone Gdańsku Jasieniu przy ul. Kartuskiej. Bdb. dojazd do centrum Gdańska, obwodnicy, lotniska. . Powierzchnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij