dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie o wynajmie mieszkania 2 pokoje, 42 m , ul. Polna 3a, warszawa Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m , z balkonem, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł36 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem. Nieruchomość zlokalizowana jest w inwestycji Apartamenty Piłsudskiego w Łodzi przy al. Piłsudskiego 98b. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł78,87 m² 7 100,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

CO sprzedajemy? 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni. 78,87 m2, znajdujące się na 2 piętrze, czteropiętrowego bloku z windą, piwnicą o powierzchni 8,07 m2 oraz miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł51,80 m² 22 200,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wawrzyszewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2014 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

726 000 zł60,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Funkcjonalne mieszkanie W atrakcyjnej lokalizacji Cisza | Zieleń | Widok na las | Dwustronna ekspozycja: południe - północ | Mieszkanie gotowe do zamieszkania | Bukowy parkiet | Dobrze utrzymany.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w niskim, ocieplonym bloku z cegły, ze sprawnym domofonem. Budynek posiada atrakcyjną lokalizację, położny jest przy ul. Walek Walewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

471 500 zł48 m² 9 822,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ul. Świętego Wojciecha w Białymstoku. Usytuowane jest w czterokondygnacyjnym bloku na osiedlu Piasta. Nieruchomość przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

1 310 000 zł80,80 m² 16 212,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja 3 na 4 pokoje / W świetnie skomunikowanej części Bielan / 10 minut do Metra Młociny oraz Wawrzyszew / Balkon 6 m2 / Garderoba 5 m2 / Schowek 1,8 m2 / Od zaraz Ustawne, rozkładowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł36,50 m² 15 342,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Azory. Krowodrza, ul. Jaremy Kraków okolica: okolica doskonale skomunikowana, do.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł250 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:nie

Apartament z przepięknym widokiem na Pałac Kultury i Nauki english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować apartament z którego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w Olsztynie Lokalizacja: ul. Jagiellońska 55b, olsztyn Metraż: 30,01 m Wysoki parter (nad lokalami usługowymi) Mieszkanie składa się z: - pokoju 17,51 m z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł70 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Jasielskiej 14 w Poznaniu. Lokal idealnie sprawdzi się dla pary, rodziny lub osób pracujących zdalnie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł145,91 m² 13 364,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Zamieszkaj w spokojnym, willowym zaciszu warszawskich Jelonek! Czeka na Ciebie parter wraz z mieszkalną częścią przyziemia solidnego, powojennego domu, garaż i przeszło 400 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł36 m² 12 083,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Dzień dobry, mam na imię Julia i z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania na sprzedaż. Nieruchomość jest położona przy Rynku Łazarskim - mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

736 311 zł38,93 m² 18 913,72 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie w samym sercu Mokotowa, zielonej okolicy. Zamieszkaj w mieszkaniu w 2 kwartale 2026 roku, o powierzchni 37,54 m2. Składa się z: - salonu wraz z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł77,45 m² 6 055,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Osiedle spichlerzowa II Bliskość, przestrzeń, wygoda. - oficjalne Biuro Sprzedaży Dewelopera przedstawia: kameralne osiedle z charakterem - ul. Spichlerzowa /rzecha w Rzeszowie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 840 zł26,31 m² 107,94 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji, możliwość umeblowania Spacer 3D Oferujemy na wynajem jednopokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł45 m² 12 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 3. piętrze zadbanego budynku przy ul. Przybyszewskiego. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł81,17 m² 20 820,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luksusowy Apartament 81 m w Fabryce Czekolady | Gotowy do Zamieszkania homfi z dumą prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu w sercu Krakowa. Jeśli szukasz nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł39,84 m² 12 048,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie na nowym osiedlu - lublin, ul. Księdza wincentego granata Winda, komórka lokatorska, miejsce parkingowe w hali garażowej pod budynkiem, duży balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł63,23 m² 9 631,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartamenty w zabudowie szeregowej o powierzchni 63,23 m2 piętrowy z dachem płaskim zlokalizowany w Tychach dzielnica Zawiść. Układ pomieszczeń: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł44 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i widokiem na centrum biznesowe ul. Grzybowska 85** Do wynajęcia eleganckie i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Łódź,łódzkie

1 000 zł35,60 m² 28,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania - kawalerki w pełnym rozkładzie o powierzchni 35,60m2. usytuowanej na parterze w bloku trzypiętrowym. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Źubardź.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyczna kawalerka po remoncie | balkon | Sosnowiec - Pogoń, ul. Mariacka 12. Funkcjonalne mieszkanie typu studio o powierzchni 26 m położone na 1 piętrze w zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł58 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w centrum Bytowa. Blisko sklepy spożywcze, szkoły, kościół. Przystanek komunikacji miejskiej pod blokiem. Mieszkanie składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł60,02 m² 83,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal (60,02 m2) na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Przy ulicy Grockiej 50 znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł63 m² 10 936,51 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | Katowice - Zarzecze (nowy Brynów) | 7 piętro | po remoncie brak prowizji dla biura! super cena dla zdecydowanych klientów 689 000! Mieszkanie wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł43 m² 5 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie na pierwszym piętrze w Zabrzu przy ulicy Solskiego - Mikulczyce. Cena nieruchomości - 249 000 zł. Nieruchomość o powierzchni 43m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51 m² 19 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Krechowieckiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63 m² 13 476,19 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Aleksandra Świętochowskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 11 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 63m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł33,25 m² 8 691,73 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z loggią bez piecyka, wolne od zaraz. Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, komfortowe 1.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł71,80 m² 6 810,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja. Brak opłat dla biura. Do kupienia mieszkanie do wprowadzenia o pow. 71,80m2, 4 pokojowe położone na 4 piętrze, czteropiętrowego bloku z wielkiej płyty przy ulicy Białostockiej nr.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł46,50 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Niepodległości. Na powierzchni 43,70m2 znajdują się: wygodna sypialnia, salon z aneksem kuchennym, przestronna łazienka, przedpokój z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Kielce,świętokrzyskie

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2, zlokalizowane na I piętrze z VI pięter. Nieruchomość położona przy ulicy Seminaryjskiej 16. Budynek wybudowany w 2020.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł43 m² 15 976,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy | Poznań, ul. Rybaki 20a 47 m (z piwnicą) | ok. 43 m powierzchni użytkowej | 2. piętro | rewitalizowana kamienica Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł59,34 m² 25,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem na parterze, duży metraż, spokojna okolica Stalowa Wola, ul. Energetyków Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 59,34 m , położone na parterze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 939 zł61,61 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: 3 pokoje 61,61m2 bezpieczny zakup przestrony układ jasne wnętrza niepowtarzalna oferta dobra lokalizacja miejsce postojowe szybki dojazd do centrum Opis: pragnę Państwu przedstawić 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 37 m | Wola - Ulrychów, ul. Norwida 3 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - jasne, funkcjonalne i w pełni umeblowane, o powierzchni 37 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł33,40 m² 14 670,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2006 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł131 m² 18 702,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

6-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Marymonckiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 131m2 Powierzchnia dodatkowa: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 386 zł75,50 m² 10 852,79 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Oferta specjalna.