dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

415 000 zł51,93 m² 7 991,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej kamienicy. Ciekawa oferta zarówno dla inwestora, jak i pary, bądź niedużej rodziny. Mieszkanie o powierzchni 51,93m2 składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł55 m² 11 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

W ofercie biura Estaton prezentujemy, 2-pokojowe funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane w budynku z 2010 roku przy ul. Kielanówka w Rzeszowie Kielanówka to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 848 zł57,93 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wszystkie mieszkania dostępne bez prowizji dla Klienta Kupującego Mieszkania do odbioru już we wrześniu, zapraszamy na spotkanie na budowie| Promocyjna cena obowiązująca w maju 787 848 zł zamiast.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł101 m² 74,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Wawelium oferuje do wynajęcia elegancki apartament o powierzchni 100 m , zlokalizowany w prestiżowej części centrum Krakowa. Nieruchomość łączy komfort wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu na wynajem dwu pokojowe mieszkanie w Wodzisławiu Śląskim na ul. Waryńskiego. Lokal o powierzchni 45,55 m2 znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego blok. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41,59 m² 14 402,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zachęcam do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania znajdującego się w kameralnym budynku na osiedlu domków jednorodzinnych. Dużo zieleni oraz przestrzeni, cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wyłącznie w ofercie biura homfi na sprzedaż 2-Ppokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m zlokalizowane na początku ul. Kwiatkowskiego zaraz przy obwodnicy miasta w odległości 200.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzy pokojowe Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego z pokojem, dwóch sypialni, przedpokoju, łazienki z wc oraz pomieszczenia gospodarczego o powierzchni 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

***oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do najmu trzypokojowe mieszkanie (49m2) na warszawskich Bielanach przy ul. Nocznickiego. Mieszkanie zostało wyremontowane, jest.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł73 m² 4 383,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Nowa Posesja prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy w samym sercu Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł77 m² 19 480,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Pancera budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1992 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

717 500 zł42,21 m² 16 998,34 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Poznań, ul. Garbary 102 | 42,21 m | 1 piętro | Loggia | Cesja umowy Zamieszkaj w sercu Poznania, w prestiżowej inwestycji Kapitanat Garbary, gdzie rytm miasta spotyka się z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż! 2 pokojowe mieszkanie, świeżo po remoncie, zlokalizowane na 2 p. w niskim 4 piętrowym bloku w Rybniku Chwałowicach przy ul. Obywatelskiej. Powierzchnia mieszkania to 38m2, dużym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Internet W cenie, zwierzęta mile widziane plus voucher 1200 zł na start! Do wynajęcia jasne i ciche mieszkanie 2-pokoje, 34m 2 w skład, którego wchodzi : - Pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 955 zł49,89 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Puszcza za oknem. Kraków 30 minut przez A4. Można mieć jedno i drugie i nie rezygnować z niczego. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - osiedle Zielony Gaj | Wola.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam komfortowy apartament w multifunkcyjnym budynku ovo. - futurystyczny projekt paryskiej pracowni architektonicznej Gottesman - Szmelcman. Lokal umeblowany i wyposażony w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł62,76 m² 7 090,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Tylko W onyx home! idealne mieszkanie pod względem lokalizacji! doskonałe dla rodziny! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania położonego w Wejherowie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł36,74 m² 8 138,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy Parku Podolskim idealne dla pary lub małej rodziny Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 36,74 m2, położone w dzielnicy Górna.

Szczegóły ogłoszenia

332 000 zł36,30 m² 9 146,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jasne 2 pokojowe mieszkanie 36 m na Księżu Małym - idealne pod inwestycję, na Flipa lub własną aranżację! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

834 500 zł44,33 m² 18 824,72 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Stylowe mieszkanie na osiedlu "albatros Towers"z pięknym widokiem ul. Al. Rzeczypospolitej Gdańsk Przymorze Małe Albatros Towers to kompleks pięciu 17-piętrowych nowoczesnych apartamentowców wykonanych.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł36,31 m² 13 633 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie 36,31 m przy ul. Kruczej idealne dla singla, pary lub inwestora Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 36,31 m , położone przy ul. Kruczej.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł28 m² 11 607,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 27,79 m położone na ul. Palmowej w Białystoku (dziesięciny II) Nieruchomość, położona jest na 1 piętrze niskiego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł104 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w sercu Łodzi tuż przy Manufaktura Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 104 m - położone na 3 piętrze z 3 dostępnych,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł55,55 m² 8 982,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, 55,55 m - Olsztyn, ul. Dąbrowszczaków 1 Przedstawiamy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,55 m , zlokalizowane przy ul. Dąbrowszczaków 1.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł33,50 m² 7 910,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Oferta na wyłączność - zapraszam na prezentację Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,5 m , położone przy ul. Zagórskiej 13 w Kielcach, w samym centrum miasta. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł96 m² 3 114,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Częściowo wyremontowane, przestronne poddasze w odrestaurowanej kamienicy! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 49,70m2 (licząc.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Gdańsk,pomorskie

1 089 000 zł99,90 m² 10 900,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Czy marzysz o mieszkaniu, które daje poczucie przestrzeni i prywatności jak w domu, a jednocześnie znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od morza? Ta nieruchomość może być.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł64,01 m² 10 607,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe 3 pokoje | 64,01 m | 1 piętro | balkon | gotowe do zamieszkania | Zielona Góra, ul. Anny Jagiellonki Parametry nieruchomości: powierzchnia: 64,01 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 Rynek:.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53,80 m² 40,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53.80 m2 w Gdyni, położone na nowoczesnym osiedlu Komandorskie Wzgórze przy ul. Karpińskiego. Osiedle zostało wybudowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł58 m² 18 793,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Продам элитную новую 3-комнатную квартиру площадью 57,51 М , С мебелью И техникой расположенную В самом центре.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu mieszkanie po kapitalnym remoncie. Mieszkanie dla wymagającego klienta, pieczołowicie wykonany remont + gustowne wykończenia i wyposażenie nadają mieszkaniu nietuzimkowy.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł68 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zobacz wirtualny spacer: Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w Legnicy, na spokojnym i zielonym osiedlu Piekary B przy ul. Batalionu.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł55 m² 15 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Klucze w biurze I Dostępny spacer 3D I 2 miejsca postojowe w garażu jako opcja O mieszkaniu Ustawne i jasne mieszkanie 2-pokojowe z dużą, oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł52,90 m² 28,36 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie w Rybniku przy ulicy Dąbrówki do wynajęcia od zaraz - zapraszamy! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie typu M-3 o powierzchni 52,90 m2, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 000 zł72 m² 12 611,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! + opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

352 040 zł54,16 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wolne mieszkania - Zapraszamy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych mieszkań w kameralnym, 4-piętrowym bloku przy ul. Sosnowej w Blachowni. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł45,24 m² 77,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądź tu pierwszym najemcą! Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, przy ul. Batalionu ak "jeleń" Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy pośrednictwa. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł67 m² 8 641,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na parterze z niezależnym wejściem oraz zacisznym ogrodem. Mieszkanie : powierzchnia 67 m2 oraz dwie piwnice ( 9,05 m2 i 26,36 m2 ), dwie sypialnie ,pokój dzienny z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

984 000 zł61,10 m² 16 104,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Niepodległości budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 1954 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł70 m² 19 985,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż elegancki, w pełni wykończony apartament na nowoczesnym osiedlu porto w Gdańsku Letnicy, zlokalizowanym zaledwie 600 m od morza. Mieszkanie zostało urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

1 490 000 zł101 m² 14 752,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 pokojowe z ogrodem o pow. 84,68 m2, znajdujące się na parterze budynku z 2014 w dzielnicy Gumieńce. Na powierzchnię.