dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

Rynek pierwotny

616 273 zł44,48 m² 13 855,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe, przytulne mieszkanie z ogródkiem Opiekun oferty: julia Andrulewicz tel.   licencja pfrn nr 28332 Otoczenie Nowoczesne, dobrze zaprojektowane osiedle w zachodnim Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł49,40 m² 9 716,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i balkonem znajdujące się na parterze niskiego ocieplonego bloku na os. Bukowym. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu , możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł80 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować 78 -metrowy apartament na wynajem w doskonałej lokalizacji przy ul. Dobrej na Powiślu. Nowoczesne mieszkanie położone wśród zieleni w sąsiedztwie Biblioteki.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł12 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne studio z widokiem na park przy ul. Oblęgorskiej 9 w Łodzi, w odnowionej kamienicy z ogrodzoną posesją i nowoczesnym ogrzewaniem podłogowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł59,11 m² 21 147,01 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

W sercu warszawy Z bohaterską historią W tle Zapraszam do zakupi wystawionego na sprzedaż mieszkania należącego do zasłużonej dla stolicy uczestniczki Powstania Warszawskiego ps. Pszczoła!.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł47,60 m² 6 512,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nieruchomość do remontu! Mieszkanie położone przy ul. Młodzieżowej 14 w Płońsku to komfortowa, cicha przestrzeń idealna dla rodziny lub osób szukających funkcjonalnego układu pokoi. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł72 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 72m2 w Cieszynie na ulicy Zofii Kossak- szatkowskiej. Nieruchomość usytuowana jest na 4 piętrze i składa się z 3 pokoi, salonu, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Park Leśny I Bronowice Wielkie I Parter z Ogródkiem | Miejsce parkingowe | Komórka Lokatorska I Bliskość rezerwatu Dostępne od 01.06. Mamy do zaoferowania nowe, 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł64,30 m² 6 671,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 64,3 m2, składające się z 3 pokoi, dużej kuchni, łazienki, osobno wc, pomieszczenia gospodarczego/garderoby, przestronnego przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Polecamy do wynajmu apartament o powierzchni 41,88 m2 położony na parterze 3-piętrowego nowo wybudowanego budynku w Siemianowicach Śląskich na Bytkowie, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł54,08 m² 9 245,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego przytulnego oraz jasnego mieszkanie położonego na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą o powierzchni 54,08 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł119,53 m² 4 099,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest: dwu-poziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 108,70 m2 i niezależną kotłownią o powierzchni 10,88m2 ogrzewany za pomocą centralnego ogrzewania na pellet,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł77 m² 7 779,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i garażem Jastrzębiec, gmina Lesznowola Lokalizacja: jastrzębiec (gm. Lesznowola, powiat piaseczyński) Powierzchnia: 77 m |.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł62 m² 13 951,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas - oferta na wyłączność wymarzone miejsce do życia miejsce postojowe W garażu podziemnym premium apartment Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 863 zł43,81 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe 3-pokojowe mieszkanie przy Parku Żernickim. Prezentuję na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2-piętrze w gotowej, kameralnej inwestycji ivyhouse przy ul. Strachowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł83 m² 42,17 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje gustowne mieszkanie na wynajem. Apartament znajduje się w samym Centrum miasta w nowym budownictwie na terenie zamkniętym. Apartament to 83m, kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 53 M2 kołobrzeg-centrum 499 000zł Rozważasz zakup tej nieruchomości? naprawdę warto powierzchnia użytkowa - 53 m2 nieruchomość jest usytuowana w bloku - 3 piętro (mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z 3 pokoi, balkonu, osobnej widnej kuchni, łazienki z wc. Dwa osobne, zamykane pokoje, z jednego jest wyjście na balkon. Salon stanowi centralne miejsce mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 835 zł61,51 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 404 zł45,37 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Odbiór wrzesień 2026r. Nowoczesna i stylowa inwestycja z 2026r. w Rumi z windą. Mieszkanie o pow.całkowitej 45,37m składa się z : salonu z aneksem kuchennym (22,77m ),.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł120 m² 24 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1947

English version below Kraków Stare Dębniki ul. Zagrody 120 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu nieruchomość o powierzchni ok. 120 m2 położoną na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 224 zł39,52 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie | Warszawa Włochy | rynek pierwotny Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,52 m w dynamicznie rozwijającej się części warszawskich Włoch.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł88,40 m² 3 959,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Polecamy do sprzedania 3pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką z wc i przedpokojem i werandą w 4 rodzinnym budynku na I piętrze. Ogrzewanie gazowe. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł60,40 m² 14 238,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,4 m2, piętro 3/4 z windą, w budynku z 2016 r., Białołęka Nowodwory. Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł44,65 m² 4 904,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 44,65 m2, składa się: - z dużej sypialni, - pokoju dziennego połączonego z kuchnią, - kuchni, - przedpokoju, - łazienki razem z wc. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferujemy Państwu sprzedaż mieszkanie 3-pokojowego o powierzchni 64,78m położonego na III piętrze Osiedla Zawiszów w Świdnicy. Mieszkanie zlokalizowane w spokojnym zakolu na granicy tak.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł88,72 m² 7 777,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie w Chełmie Śląskim Mieszkanie znajduje się na inwestycji w trakcie realizacji. W budynku znajdują się dwa niezależne mieszkania- jedno na parterze, drugie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł40,31 m² 5 432,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w dobrej okolicy To świetna oferta dla osoby ceniącej sobie funkcjonalność - mieszkanie na stosunkowo niedużej powierzchni posiada dwa pokoje oraz osobną kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 000 zł40 m² 15 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50,90 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia przy ul. Dworcowej. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. Dworcowej obok Dworca Głównego. Dostęp do rynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł40,42 m² 33 399,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie o powierzchni 40,42m2 w Juracie. Lokal mieści się przy ulicy Ratibora, w wyremontowanym i ogrodzonym budynku z miejscami postojowymi dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł55,40 m² 50,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Do wynajęcia nowe, przestronne mieszkanie Cieszyn, ul. Bielska 8, w czynsz wliczone wszystkie opłaty, prąd wg licznika. Oferuję do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł34,92 m² 70,16 zł/m²

 

Piętro:7/24

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wynajmowane bez prowizji dla biura!biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Podwisłocze w Rzeszowie w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł33,10 m² 22 507,55 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Brylowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2015 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł53,86 m² 11 604,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,86 m2 , zlokalizowane na 5 piętrze w 5-pietrowym apartamentowcu z 2015 roku, przy ul. Starowapiennikowej, na osiedlu Barwinek.

Szczegóły ogłoszenia

902 538 zł26,39 m² 34 200 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wiślane tarasy 2.0 | BUDYNEK C | PRESTIŻOWE APARTAMENTY NAD WISŁĄ Prestiżowa inwestycja | Termin realizacji 2027 | Apartamenty 1-5 pokoi | Tarasy i ogródki | Centrum sportowe | European.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł78,60 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 78,6m2, parter/2 bez windy, w budynku z 2004r. przy ul. Bruzdowej, wilanów Zawady. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 5600 zł + 1285 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37,90 m² 6 833,77 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią) o powierzchni 37,90 m . Mieszkanie położone na dziesiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

794 000 zł63,20 m² 12 563,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

5 minut od stacji Metro Ursynów Przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta na 7 piętrze zlokalizowane przy ul.Koncertowej. W budynku 2 windy. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł45,20 m² 48,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo zadbane, komfortowe i w pełni umeblowane 2 - pokojowe mieszkanie przy ul. Barei, zaraz przy Światowida. Mieszkanie składa się z: salonu z rozkładaną sofą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 000 zł74 m² 9 418,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! Lokalizacja Inwestycja jest realizowana nieopodal.