dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

445 000 zł39,75 m² 11 194,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2018r., dwupokojowe, pokoje niezależne i zamykane, osobna kuchnia. Śródmieście, ul. F. D. Roosevelta. Widok na ulicę. Podwórko zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta tylko W naszym biurze! najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia nieumeblowane (za wyjątkiem kuchni), dwu pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze niskiego bloku w Kościanie, na.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł46,71 m² 5 459,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Elbląga, przy ul. Giermków. To propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z potencjałem i chcą urządzić ją dokładnie po.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł35 m² 75,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia kawalerka 35M2 Z antresolą 10M2 oraz garażem przy ul. Braterskiej. Krzyki/ Partynice. Piękne , słoneczne mieszkanie w pełni wyposażone z dużym tarasem i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł85,30 m² 7 444,31 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1989

****tylko W premium nieruchomości**** 5 pokoje Z potencjałem dla rodziny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 85,30,2 m2 na Osiedlu Sienkiewicza przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł73,76 m² 8 798,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy - ścisłe centrum miasta Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone w pięknie odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł46,27 m² 15 539,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 46,27 m2 położone na ostatnim, 3-piętrze w budynku z cegły wzniesionym w 1956 roku przy ul. Krzywy Zaułek w Krakowie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

227 217 zł25,53 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: już w sprzedaży V z VI etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie naszego biura bardzo słoneczna, przytulna kawalerka do wynajęcia, zlokalizowana w Gryfinie, na Górnym Tarasie, na IV piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,4.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł44 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Ficowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł53,37 m² 12 347,76 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Koszutka, ul. Korfantego, oferujemy Państwu nowocześnie wykończony apartament na 10 kondygnacji/ 9piętrze z widokiem na miasto o powierzchni 53,37 m2 w inwestycji sky+ wybudowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł56,06 m² 10 970,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Parametry Na powierzchnię 56,06 składa się: - sypialnia z wyposażoną garderobą - funkcjonalny przedpokój z szafą w zabudowie - łazienka z wanną, wc i pralką - salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł36,70 m² 54,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36,7 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ulicy Konarskiego na osiedlu ksm. W skład mieszkania wchodzą: - salon, - sypialna,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł112,40 m² 5 693,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania duże, przestronne mieszkanie w Kopańcu (gmina Stara Kamienica). Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, bardzo kameralnego, niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł33 m² 14 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zakup tylko za gotówkę Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32,10 m2 znajdująca się na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1970 roku. Budynek znajduje się na Warszawskim Mokotowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,24 m² 11 053,13 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

TO speak english please call:   Do sprzedania wyjątkowy trzypokojowy apartament o powierzchni użytkowej 63,24 m 2 , z balkonem oraz miejscem postojowym w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł28 m² 6 607,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Przytulna kawalerka 28m2 w atrakcyjnej cenie opis: sprzedam kawalerkę o powierzchni 28 m , zlokalizowaną w poszukiwanej, spokojnej i zielonej dzielnicy Dolinki w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe na os. Bartodzieje Lokal ma powierzchnię 53 m2. Składa się z 3 pokoi, kuchni , przedpokoju ,łazienki i wc Z dużego pokoju z wyjściem loggę - komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł44,63 m² 4 369,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

0% prowizji! Lokal mieszkalny do częściowego remontu w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Bytomiu Łagiewniki. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe o pow 51,80 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł50,95 m² 6 457,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy na Wschodniej potencjał i klimat w sercu Łodzi! Marzysz o przestrzeni, którą możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta klimatyczna kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 172 zł53,11 m² 10 151,99 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,11 m , położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji w Rumi, bezpośrednio przy Błoniach Janowskich. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł61 m² 15 721,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 61 m2, usytuowane na parterze kameralnego budynku wielolokalowego w Mierzynie przy ul. Alicji. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł41 m² 8 024,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Biuro Nieruchomości Glam House z przyjemnością prezentuje wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w sercu miasta - w rejonie Placu Poznańskiego na Starym Mieście. To.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł34 m² 5 117,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę mieszkania typu m-3, położonego na parterze w bloku przy ul.Śląskiej. W skład wchodzą dwa przejściowe pokoje. kuchnia z oknem, łazienka, przedpokój, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł117 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Emmerson prezentuje Nową Inwestycję Deweloperską: sprawdzony deweloper , kolejna inwestycja I etap - juz gotow E ! Proponujemy apartamenty: dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 117 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe na Pogodnie przy cichej ulicy Tomasza Zana. Usytuowane jest na 2 piętrze kamienicy z odnowioną i ocieploną elewacją oraz czystą klatką schodową. Składa się z: -2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 347 364 zł85,94 m² 27 313,99 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny projekt apartamentowy w Górnym Sopocie, wyróżniający się elegancką architekturą, licznymi udogodnieniami dla mieszkańców oraz lokalizacją, która łączy spokój natury.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

479 000 zł41,92 m² 11 426,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

- rezerwacja - Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu przy ul. Zachodniej 5. To świetna propozycja zarówno na własne potrzeby, jak i jako inwestycja pod wynajem! otoczenie: nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł39 m² 13 820,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta bez prowizji. Dostępne tylko U nas. Polecamy do sprzedania wygodne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Lokalizacja Mieszkanie położone w bardzo cichej lokalizacji bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o pow. 25 mkw., położona w nowej inwestycji przy ul. Wojska Polskiego w Łodzi w niewielkiej odległości od Manufaktury. Do mieszkania przynależy balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł44 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowy, kameralny, nowocześnie urządzony lokal mieszkalny o powierzchni 44 m2. Apartament znajdujące się na drugim piętrze budynku apartamentowego usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

913 398 zł57,81 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,81 m2 z balkonem o powierzchni 4,50 m2 w inwestycji "kameralna Koszykarska" na Płaszowie z terminem.

Szczegóły ogłoszenia

686 000 zł76,26 m² 8 995,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Ładne,duże mieszkanie W kamienicy, polecam do sprzedaży atrakcyjnie położone, trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 76,26m2 znajdujące się na Wildzie, w pobliżu ulicy 28.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł83,03 m² 5 166,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Tylko U nas! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położona w Chełmnie ul. Łożyńskiego. Lokal mieszkaniowy dwupoziomowy położony na III i IV piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 100 zł53,31 m² 8 799,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Komfort dla rodziny i świetna lokalizacja 0%! Są mieszkania, które wyglądają dobrze na rzucie i są takie, które od pierwszego wejścia dają poczucie przestrzeni i wygody. To właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł76,87 m² 9 756,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży niezwykle komfortowego mieszkania na osiedlu Wrzosy Przestronne 4 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, powierzchni 76,87m 2 , składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł55,60 m² 3 777 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy dwupiętrowej w Braniewie przy ul. Armii Krajowej. Budynek po remoncie, nowa elewacja i dach. Wejście zabezpieczone domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł120 m² 35 416,67 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament na osiedlu patria Budynek: nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu Apartamenty Patria przy ul. Kruczkowskiego. Przy głównym wejściu, we wspólnym holu znajduje się.