dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

639 000 zł111,71 m² 5 720,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eleganckie, wygodne, gotowe do zamieszkania Ogródek Zapraszamy do zapoznania się z ekskluzywnym, wygodnie urządzonym 3-pokojowym apartamentem,położonym w Legnicy, przy ul. Marynarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł107,55 m² 32,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 107.55 m kw, położonego na parterze w III piętrowym kameralnym bloku. Lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł40,90 m² 3 985,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Activ oferuje do sprzedaży mieszkanie w Chojnowie o powierzchni 40 m2. Mieszkanie usytuowane jest drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku. Mieszkanie wymaga remontu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65,28 m² 9 175,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc! Nowe budownictwo. 3 pokoje z garderobą na 1 piętrze! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu? To idealna propozycja dla Ciebie! Powierzchnia: 65,28m Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł72 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.:   Dostępne od Czerwca! Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkania przy ul. Nenckiego (krzyki). Mieszkanie ulokowane na 2 piętrze w bloku, na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł62 m² 10 403,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie na parterze z pięknym dużym tarasem o powierzchni 54.00 m2 na ul. Wschodniej w Luboniu. Mieszkanie jest w stanie bardzo dobrym nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł49,50 m² 7 050,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie z widokiem i ogromnym potencjałem - stwórz przestrzeń idealną dla siebie! tylko U nas Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? A może.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł50,73 m² 5 854,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Gliwice os Kopernika ul. Kopernika -50,73 m2 / 2 pokoje + kuchnia! Cena do negocjacji! we speak english Z przyjemnością pragniemy przedstawić państwu ofertę wyjątkowej nieruchomości, idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł43 m² 10 441,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na parterze w Centrum Świdnicy! zdjęcia poglądowe! Na powierzchnie mieszkania składa się salon, sypialnia, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 310 000 zł132,11 m² 25 054,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 132,11 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Inwestycja skierowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł65,01 m² 24 303,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

| szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 65,01 mkw. apartament II-poziomowy mieszczący się na III i IV piętrze salon z aneksem kuchennym, łazienka, sypialnia, komórka lokatorska balkon.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł32 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

| kawalerka o powierzchni 32 m2, znajdująca się na wysokim parterze w bloku 15 piętrowym. Osobna kuchnia. Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu bez księgi wieczystej. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł130,60 m² 3 591,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 130 m w kamienicy przy Parku Uzdrowiskowym Szczawno-Zdrój Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dużego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 191 zł60,27 m² 10 539,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w Siechnicach pod Wrocławiem, w niedalekiej odległości od stacji pkp. Kupujący nie ponosi kosztów prowizji ani podatku.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**inwestycja w trakcie realizacji ** Do sprzedania nowe mieszkanie wybudowane przez dewelopera w mieście w doskonałej lokalizacji. Dojazd do nieruchomość odbywa się drogą gminną,.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł93 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na czternastym piętrze W gdańsku - piękne widoki W pełni umeblowany | Pełny dziennego światła | Dla kochających wolną przestrzeń | Widok na Trójmiasto | Dwa balkony *****.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł56,43 m² 19 758 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem | Bronowice | Salwator Tower | ul. Sołtysa Dytmara Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie z dużym tarasem, położone na 10. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł46,50 m² 8 387,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokojowe mieszkanie 41,10 m2 plus piwniaca I balkon W pucku jedynie 600 m od zatoki puckiej, plaży, mariny, portu jachtowego, molo I parku Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

347 747 zł40,64 m² 8 245 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

"apartamenty starobrzeska" - nowa inwestycja w Brzegu mieszkania już do rezerwacji - realizacja inwestycji W trakcie. Kupujący nie płaci 2% pcc (podatek od osób fizycznych) oraz wynagrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 182 zł68,70 m² 9 929,87 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł22 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 1-pokojowe z aneksem kuchennym i własną łazienką, położone na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Kwiatkowskiego w Szczecinie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

319 999 zł69 m² 4 637,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 69m2 | 1piętro | ścisłe centrum miasta | balkon Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w oficynie i s kłada się z 3 pokoi, kuchni łazienki, wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków Bosaków Kawalerka z balkonem w nowoczesnym bloku Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie, w pełni umeblowane o powierzchni 35 m2, zlokalizowane przy ulicy Bosaków.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł76 m² 6 513,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Wyjątkowe 4 pokoje z balkonem, duży potencjał Andrychów, ul. Żwirki i Wigury 75 Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny w doskonałej lokalizacji? Ta oferta łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł53 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania dostępną tylko w naszym biurze. Lokalizacja - Trzech Wieszczów Mieszkanie o powierzchni 53m 2 usytuowane jest na II piętrze w bloku trzypietrowym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł91,10 m² 7 672,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 91 m - 5 pokoi - balkon - idealne dla rodziny Na sprzedaż niezwykle przestronne i dopracowane w każdym detalu dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 91.

Szczegóły ogłoszenia

953 353 zł30,61 m² 31 145,13 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Chcesz zainwestować w tętniącym życiem, nowoczesnym miejscu? To jest oferta właśnie dla Ciebie! Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie powierzchni 30,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

338 400 zł47 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na II piętrze nowoczesnego budynku w ramach inwestycji Wiśniowe Osiedle w Czernikowie (ul. Ogrodowa). To.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie na parterze, z dostępem do ogródka! Mieszkanie po generalnym remoncie. Wewnątrz wymienione wszystkie instalacje, na podłogach położone nowe panele i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam mieszkanie 2 pokojowe na spokojnym osiedlu ul. Jana Piwnika Ponurego Mieszkanie wyposażone, gotowe do wynajęcia Opcja korzystania ze strychu (suszenie prania, przechowywanie) zaliczki na opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

818 997 zł75,38 m² 10 864,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestrzeń jak w domu komfort mieszkania w mieście! Szukasz czegoś więcej niż standardowego mieszkania? Ta dwupoziomowa nieruchomość to idealne połączenie funkcjonalności, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

2 740 zł43,50 m² 62,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone na pierwszym piętrze budynku z 2012 roku przy ul. Siecznej na zielonej Białołęce. Kameralne, ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł46,62 m² 32 153,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 pokojowy | zachodni widok na morze Lokal o powierzchni 46,62 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój i łazienka. Okna oraz loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 580 zł39,64 m² 10 256,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Żarowa. Inwestycja oferuje lokale o zróżnicowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 856 zł48,94 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania blisko centrum? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Ta oferta jest właśnie dla ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Katowicach w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

64 000 zł51,15 m² 1 251,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 51,15 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Racławickiej 18 wraz z udziałem wynoszącym 428/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 332 zł28,78 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł26,61 m² 13 115,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe mieszkanie inwestycyjne z balkonem w nowej w kameralnej inwestycji idealne pod stabilny najem, dobrze skomunikowane: autobus, kolej ska, a4, zakopianka bez prowizji. Mieszkanie (.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł47,17 m² 22 683,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji. Mieszkanie o powierzchni 47,17 m , położone w kamienicy z 1956 roku, zlokalizowane w samym sercu Warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł88 m² 12 784,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Jasne i przestronne mieszkanie na Grzegórzeckiej [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje bardzo ciche, przestronne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł64,75 m² 8 169,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bez pcc i prowizji! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,75 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Rzeszowa.