dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

Rynek pierwotny

775 000 zł33,83 m² 22 908,66 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesny apartament z balkonem z możliwością wydzielenia sypialni. Zlokalizowany tuż przy Motławie na 2 piętrze w nowoczesnym budynku - układ mieszkania pozwala na łatwą aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł83,82 m² 8 351,23 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,82m2. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym z boksem/kom.lok. Opis nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł46,76 m² 37,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane przy ul. Granicznej 19 w Katowicach. Lokal znajduje się na parterze i jest w pełni umeblowany oraz wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

476 640 zł48,10 m² 9 909,35 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe Mieszkanie 3 pokojowe w centrum, w wyremontowanej kamienicy (klatka schodowa) Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją przy ulicy Narutowicza. Powierzchnia całkowita 52,96 m2.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł46,20 m² 6 601,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Studio 46,2 m z balkonem | możliwość 2 3 pokoi | ul. Koszalińska | Słupsk | 3 piętro Na sprzedaż przestronne mieszkanie 1-pokojowe typu studio z ogromnym potencjałem aranżacyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł53,73 m² 12 246,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Marzysz o własnym kącie w spokojnej okolicy? Szukasz mieszkania z dużą przestrzenią i dodatkowymi udogodnieniami? Nie czekaj i sprawdź tę ofertę! lokalizacja Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł39 m² 102,56 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m położone na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Pokornej 2 w Warszawie. Lokal znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł71,61 m² 6 968,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż bardzo ładne , 3-pokojowe mieszkanie. znajdujące się na parterze w bloku przy ul. Leśnej 14 o powierzchni 71,61m 2 W mieszkaniu znajduje się :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 360 000 zł73,60 m² 18 478,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokje na czerwonych makach - 73,6 m2 | gotowe do wprowadzenia | bez podatku pcc. Szukasz nieruchomości, która nie wymaga od Ciebie ani minuty poświęconej na planowanie remontu, nadzorowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł72 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Ofertę prowadzi Luiza Jabłońska, tel.   nowość! Oferta dla wymagającego Klienta! Polecam do kupna komfortowy 3-pokojowy apartament o pow. 72m2 wraz z przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47,60 m² 13 445,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.6m2 zlokalizowane w dzielnicy Łagiewniki - Borek Fałęcki przy ulicy Kępnej w Krakowie. Lokal po generalnym remoncie: instalacje wod-kan, elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 187 zł51,79 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł32,18 m² 9 571,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Mieszkanie na osiedlu Szydłówek, w sąsiedztwie ulicy Warszawskiej Idealna propozycja pod inwestycje na wynajem - obecni najemcy chętni.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł56,40 m² 2 393,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,4 m , położone na 2 piętrze w zadbanym budynku, miejscowość Krynki. Idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł35 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Konina. Znajduje się na 2 piętrze w niskim zadbanym bloku. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni ok 35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł55,45 m² 10 081,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Nowoczesne Osiedle w sercu dynamicznie rozwijającego się Rzeszowa! Jeśli szukasz inwestycji łączącej wysoką jakość wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 900 zł116,59 m² 6 843,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 116,59 m , zlokalizowany na I piętrze z poddaszem użytkowym, w nowej inwestycji Zacisze Portowa w Niepołomicach.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł34,40 m² 5 229,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny lub twoje pierwsze mieszkanie - wejdź I zamieszkaj! Szukasz nieruchomości, która nie wymaga ani minuty Twojego czasu na remont? Cenisz sobie spokój, a jednocześnie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł54,41 m² 19 297,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Najważniejsze atuty: - mieszkanie położone 3 min spacerem od Mariny Jachtowej - lokalizacja w spokojnej części Śródmieścia z szybkim dostępem do wszelkich atrakcji Miasta - świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

518 277 zł46,02 m² 11 261,99 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,50 m² 13 314,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, mieszczące się w Krakowie, przy ulicy Dobrego Pasterza 127. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w budynku z 1979 roku. Ekspozycja okien: południe -.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł123 m² 6 422,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Mały Domek poleca ekskluzywną ofertę skierowaną do konesera potrafiącego docenić uroki zabytkowej willi. Lokalizacja w cichej i spokojnej części Leśnej zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł39,88 m² 17 502,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny apartament z prywatnym ogródkiem i tarasem w Iwinach. Idealna propozycja dla osób szukających spokoju, prywatności i szybkiego dojazdu do Wrocławia. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa Oferta wynajmu mieszkania - Wałbrzych, podzamcze, ul. Basztowa 48 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 960 zł34,40 m² 14 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! ostatnie wolne lokale! nieruchomość: budynek apartamentowy składający się z 12 apartamentów o powierzchni od 35 do 55 m2. Każdy z nich posiada wygodny balkon lub taras.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 zł60 m² 58,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować apartament położony w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych inwestycji w Krakowie Browar Lubicz. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł62,20 m² 7 717,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie idealne na wynajem lub jako baza wypadowa. Jeśli szukasz dużego mieszkania w Karpaczu, to właśnie je znalazłeś, ten 3 pokojowy lokal położony jest w ocieplonym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł46,80 m² 5 021,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta dostępna tylko u nas! Polecam ofertę 3-pokojowego mieszkania w samym sercu Wschowy, 500 m od Rynku, przy ul. Rzemieślniczej 5b/8. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie - trzy.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł56 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Podgórze Płaszów ul. Gliniana 56m2 / 3 pokoje + balkon przy zalewie Bagry Możliwość zakupu na kredyt. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł30 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przestronna kawalerka w dzielnicy Raków Na sprzedaż funkcjonalna i zadbana kawalerka, położona na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku na Rakowie, w dogodnej lokalizacji - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł56,34 m² 8 165 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Skoczów, apartamenty jodłowa, mieszkania Z ogródkiem, zamieszkaj W spokojnym i pięknym miejscu mieszkanie z dużym balkonem, lokal 5: - na piętrze - 3 pokoje ( salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

648 600 zł47,11 m² 13 767,78 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 47,11 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Rzeszowa, w inwestycji Capital Towers Residence, tuż obok Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł69,20 m² 8 092,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3-pokojowe mieszkanie na parterze, idealne dla rodziny 2+2 Kołobrzeg, osiedle Ogrody. Funkcjonalny i komfortowy układ pomieszczeń, trzy niezależne pokoje w tym pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł51,04 m² 8 405 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą przy ul. Przybyszewskiego 116/120 na Zarzewie w Łodzi. Nieruchomość o powierzchni 51,04 m2 składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

358 600 zł40,75 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48,29 m² 14 288,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowy Apartament w strefie uzdrowiskowej w Hotelu Diva spa, kołobrzeg Oferujemy na sprzedaż elegancki apartament w renomowanym Hotelu Diva spa, położonym w sercu Kołobrzegu. To.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł71,30 m² 12 272,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowy, kameralny apartament o powierzchni użytkowej 71,3 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdyni - na granicy dzielnic Karwiny i Mały.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł39 m² 75,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Czyżyny al. Jana Pawła II 2 pokoje 39 m Nieruchomość: komfortowe, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na czwartym (ostatnim) piętrze w budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł44,90 m² 3 318,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,9 m2, położone na 2. piętrze w klimatycznej kamienicy przy ul. Katowickiej 183 w Chorzowie. Opis nieruchomości: powierzchnia: 44,9 m2 Piętro: 2/3.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł63,90 m² 8 294,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Polecam Państwu bardzo funkcjonalne, słoneczne 3 -pokojowe mieszkanie na os. Leśnym w Koziegłowach. Wszystkie pokoje są niezależne (2x13 mkw i 18 mkw), największy pokój jest z piękną.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje przy metrze Bemowo | oddzielna kuchnia | balkon z zielenią Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Funkcjonalny układ i pełne umeblowanie. Dostępne od zaraz. Dla.