dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

1 300 zł27,70 m² 46,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia przytulna kawalerka O powierzchni ok. 28 m2 brzeszcze, os. Słowackiego Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni ok. 28 m2, usytuowanego na III.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł53,88 m² 9 632,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luksus spokoju. Wprowadzasz się I mieszkasz. Nieruchomość położona jest przy ulicy Szyszkowej 10 w otoczeniu zieleni i bezpośrednim sąsiedztwie lasu, oferuje rzadko spotykane.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł35,10 m² 8 774,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| mieszkanie tychy osiedle C! Do sprzedaży mieszkanie położone w Tychach na osiedlu C. Oferowany lokal mieszkalny o powierzchni 35,10 m 2 składa się z jednego przestronnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze przy ul. Szafrana 5a w cenie 2700 zł. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, jego metraż liczy 42 m2 na co.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł50,34 m² 20 262,22 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzy pokoje | 50.34 m2 | balkon | Moko Botanika I Najtańsze trzypokojowe mieszkanie w inwestycji [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0%.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł44,76 m² 8 467,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz swojego pierwszego mieszkania, a może okazji inwestycyjnej w Lublinie? Ta oferta jest dla Ciebie! Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł38,24 m² 26 020 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Bednarskiej. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,24 m, położone w klimatycznej kamienicy przy ul. Bednarskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 810 000 zł205 m² 8 829,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Eng version below / версия на русском ниже Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 205m , zajmujące 2 piętro w kameralnym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł51,95 m² 14 610,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Umów się na prezentacje i zaproponuj swoją cenę! mieszkanie: na sprzedaż dwustronne, świetnie położone, idealne na inwestycję, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł35,13 m² 13 521,21 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 35,13 m , położone przy ul. Mała Góra w Krakowie (bieżanów Prokocim), na 10. piętrze 10-piętrowego bloku z lat 80-tych po.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz przestronnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 540 zł57,06 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,06m2 z balkonem usytuowane przy ul. Ceramicznej w Rzeszowie. To nowoczesna i kameralna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

862 000 zł51 m² 16 901,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Szlacheckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł58 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe w miejscowości Trzebiatów. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł40 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam luksusowy w bardzo bardzo wysokim standardzie jakości i wykonania 40 m2 apartament położony na Zawadach w Wilanowie. Bardzo ciche i w piękne do życia miejsce. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Zostań pierwszym najemcą! Przestronne i dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na drugim piętrze w 10-piętrowym bloku po termomodernizacji. Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 012 zł41,06 m² 19 143,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 451 zł42,03 m² 15 071,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wykończenie "pod klucz" W cenie. Możliwość odliczenia podatku vat. Lokalizacja: nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 412 zł59,94 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Aktualnie w sprzedaży mamy 2 pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł22 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ustawna kawalerka na parterze w Centrum. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja mieszkania bardzo atrakcyjna,.