dowolna

Mieszkania

95 876 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 876 ogłoszeń

1 999 zł52 m² 38,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja cenowa tylko do konca miesiąca! Polecam na wynajem bezczynszowe, przestronne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w centrum Poznania, przy ul. Wawrzyniaka 3, niespełna 200 metrów od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł74 m² 16 148,65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą mieszkania o powierzchni 74 m2, położonego na Grochowie przy ul. Al. Stanów Zjednoczonych. Doskonały punkt, bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł42,49 m² 4 918,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni 42,49 m w Jastrowiu - bezczynszowe, z ogrodem i wiatą garażową! Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42,49.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł53 m² 16 415,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mint Property przedstawia na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 - pokojowe o powiechrzni 53 m2 położone w Krakowie na osiedlu Szkolnym.Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem tylko w naszym biurze! Makler nieruchomości poleca przytulne mieszkanie w Fordonie o powierzchni 38m2 Mieszkanie mieści się na parterze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł94 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

94 m2 | 2 sypialnie | Nowoczesny design | Kuchnia z wyspą | 2 łazienki | Garaż | Komórka Wysokiej jakości nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie o ponadprzeciętnej powierzchni. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 528 zł42,34 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

353 220 zł33,64 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dla klienta gotówkowego! Oferuję na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną na 2 piętrze w apartamentowcu Reda City. To idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnego lokum w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

423 000 zł56,50 m² 7 486,73 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko w Studio! Bez prowizji dla Kupującego! studio Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne i jasne mieszkanie zlokalizowane na Os. Wojska Polskiego w Bielsku-Białej przy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł72 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 72m2 na ul. 9 dywizji Piechoty Ulica 9 Dywizji piechoty zapewnia błyskawiczny wyjazd z miasta dzięki bezpośredniemu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

358 955 zł39,23 m² 9 150,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania na sprzedaż! 1792M- n. Sącz os. Millenium, mieszkanie w stanie deweloperskim z ogródkiem, parter, 2 pokoje, pow. 39,23 m2. Cena: 358 955 brutto O % prowizji! Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł63 m² 22 206,35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie z dwoma ogrodami w inwestycji Nowa Motława - komfort i prestiż nad wodą! Lokalizacja: gdańsk, wyspa Spichrzów - Nowa Motława, deweloper Dekpol Metraż: 63.

Szczegóły ogłoszenia

898 324 zł57,77 m² 15 550 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,77 m2 z ogrodem w inwestycji "chancard Residence" przy ul. Głowackiego w Krakowie. Oferta na wyłączność. Nie musisz szukać dalej.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł61,88 m² 14 867 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w spokojnej dzielnicy Zakopanego. Mieszkanie dwu poziomowe zlokalizowane na drugom piętrze niedużego.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł74 m² 11 891,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, jasnego i funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na cenionym Osiedlu Chrobrego w Poznaniu jednym z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48,80 m² 16 372,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przedstawiam Państwu komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone na warszawskim Targówku (bródno) w świetnie skomunikowanej części miasta, idealnej zarówno do życia, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł43 m² 6 744,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyłącznie w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 43m2, położone w Gliwicach w dzielnicy Sośnica. Położone w budynku 10 piętrowym na 9 piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł81,04 m² 11 105,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż jasne przestronne - dwustronne mieszkanie na Biskupinie. Jest techniczna możliwość usunięcia ściany w kuchni i ścian pokoju sąsiadującego z kuchnią i zrobienia.

Szczegóły ogłoszenia

9 766 000 zł222 m² 43 990,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Przedstawiamy apartament przy Alei Róż - dwupoziomową przestrzeń o powierzchni ponad 220 m z widokiem na park. Przestrzeń, która łączy dyskretny luksus z harmonią i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61 m² 8 508,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w kamienicy w centrum historycznego Śródmieścia Gorzowa Wielkopolskiego. Wykonane wg projektu firmy dom 4u aby stworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł46,18 m² 4 439,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne od zaraz przy ulicy Lipperta Szukasz swojego wymarzonego miejsca w cichej i spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Prezentujemy mieszkanie na sprzedaż przy.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł32 m² 8 093,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni wyremontowana kawalerka o powierzchni 32 m , położona na parterze w zadbanej kamienicy w Bydgoszczy. Nieruchomość idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł43 m² 6 720,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Uwaga! kupujący nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Pragniemy zaprezentować Państwu bardzo klimatyczne mieszkanie z balkonem, które może stać się Twoim nowym domem od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

6 550 zł75,20 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:14/36

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł44 m² 13 295,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na sprzedaż w trakcie remontu, zdjęcie poglądowe z inny realizacji. Mieszkanie będzie dosępn w okolicach maja/czerwca.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł86 m² 8 023,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i ciepłe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 86 m , położone w centrum, przy ul. Krasińskiego. Opis mieszkania: trzy rozkładowe pokoje, bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

770 000 zł105 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy klimatyczne i przestronne mieszkanie usytuowane w Śródmieściu Szczecina. Nieruchomość o powierzchni ok. 105m mieszczące się na I piętrze odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł89 m² 44,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie przy Warszawskiej Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie, gdzie miejski rytm spotyka się z harmonią naturalnego designu tuż przy Starym Mieście, w stylowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł39,41 m² 13 448,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Możliwość obejrzenia na żywo mieszkania, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł58,23 m² 5 650,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Doskonała okazja dla osób szukających lokalu do własnej aranżacji. Oferuję do sprzedaży słoneczne trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł47 m² 21 255,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Chmielna Park - Gdańsk, wyspa Spichrzów Mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ul. Chmielnej 72 - w cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

514 999 zł63,58 m² 8 100,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,58 m2, położone w spokojnej, zielonej części prawobrzeżnego Szczecina - przy ul. Uczniowskiej. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł35,50 m² 15 746,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Ochota- rakowiec ulica Gorlicka - 35,5m2 / 2 pokoje + kuchnia we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskiej Ochocie- rakowiec. 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

366 000 zł46,61 m² 7 852,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Żabno | 3-go Maja 11 | 46,61 m | 2 piętro Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,61 m, położone na 2. piętrze w budynku na osiedlu 700-lecia w Żabnie. Lokal daje ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł33,08 m² 11 759,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Oferujemy do sprzedaży sporą kawalerkę na ul. Górki 17, w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 33,08 m2 usytuowane jest na 3 piętrze 5-piętrowego budynku z roku 2004. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł85 m² 7 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferuję Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 85 m.kw. na wysokim parterze. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, bardzo funkcjonalny układ wszystkie pomieszczenia niezależne. Okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł64,70 m² 5 873,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone | ogród | komórka gospodarcza w atrakcyjnej okolicy Miłkowice. Wchodzisz i mieszkasz. Dostępne od zaraz! Na sprzedaż atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł76 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu położonego w Częstochowie przy ul. Małopolskiej 87. Cechy nieruchomości: powierzchnia użytkowa: ok.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł38 m² 22 368 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Krowoderskiej w sercu Krakowa. Położony w prestiżowej okolicy, apartament oferuje doskonałe połączenie wygody miejskiego życia i spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

681 329 zł73,34 m² 9 290 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. ,65lokal mieszkalny nr 20 - loggia: 8,58 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zestawienie.