dowolna

Mieszkania

95 872 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 872 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

449 000 zł52,50 m² 8 552,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wgn Nieruchomości oddział w Elblągu prezentuję Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ul. Malborskiej o powierzchni 52,5m2, 3 pokoje, oddzielna kuchnia, 10 piętro, balkon, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 761 zł42,81 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, garderoby i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 884 zł64,51 m² 7 981,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 124 zł68,11 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł53,50 m² 11 757,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Nowa niższa cena! Loftowe mieszkanie w centrum Szczecina Na sprzedaż wyjątkowe, loftowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m , położone na 3. piętrze zadbanego, czteropiętrowego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł40,73 m² 11 784,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 40,73m2, kraków os. Na Stoku, nowa Huta. Cena:   za metr2) Usytuowane na 3 piętrze trzypiętrowego bloku, bez windy. Składa się z: - pokój 8,68m2, - pokój 16,69m2, - oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł42,34 m² 14 383,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od właściciela (nr kontaktowy   pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią - 42 m , balkon, garaż + komórka - cena do negocjacji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł52,48 m² 22 846,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do oferty apartamentu z widokiem na morze w prestiżowym budynku " duna resort" Lokalizacja: zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 862 zł45,19 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy przestronny, 2 -pokojowy lokal inwestycyjny z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, mieszczący się w inwestycji Onyksowa design.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 593 zł37,37 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy przestronny, 2 -pokojowy lokal inwestycyjny z aneksem kuchennym i łazienką, mieszczący się w inwestycji Onyksowa design.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 120 zł72,68 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy przestronny, 4 -pokojowy lokal inwestycyjny z aneksem kuchennym, łazienką, balkonem i loggią, mieszczący się w inwestycji Onyksowa design.

Szczegóły ogłoszenia

558 000 zł37,30 m² 14 959,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przestronna kawalerka z ustawnym salonem, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą tej 37,3m 2 nieruchomości! Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł42 m² 13 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł55 m² 14 527,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Świeżo odświeżone! 4 Pokoje na Jagodnie Gotowe do Wejścia Od Zaraz Szukasz mieszkania, w którym jedyną rzeczą do zrobienia po zakupie jest wniesienie walizek? A może celujesz.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł51,14 m² 16 601,49 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokoje Z loggią na ul. Bratysławskiej - krowodrza Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z loggią (ekspozycja pd-zach.) o pow. 51,14 m2 zlokalizowane na 6 piętrze w 16 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł109 m² 119,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania, które położone jest na wyjątkowym, kameralnym osiedlu, otoczonym piękną zielenią, tuż przy Parku Szczęśliwickim. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł41,40 m² 15 676,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w dobrej lokalizacji i świetnej cenie? To Twój najlepszy wybór! mieszkanie: na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 735 zł36,33 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 514 zł61,77 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:listopad 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i 2 tarasów. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 366 320 zł113,86 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:lipiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki, antresoli, loggii. Lokal znajduje się w II etapie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gotowe do wprowadzenia: 2 pokoje przy lesie. Mieszkanie po remoncie .Budynek z 2008 r. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł39 m² 13 820,51 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuję nowoczesne, 39-metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł46,20 m² 69,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*tylko U nas* Szukasz mieszkania nad samym morzem z łatwym dostępem do innych części miasta? To propozycja właśnie dla Ciebie! Na wynajem 2 - pokojowe mieszkanie 46 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł38 m² 3 815,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta bez prowizji! Mieszkanie dwupokojowe o pow 38m2 usytuowane na parterze dobrze utrzymanej Kamienicy w dzielnicy Będzin - Grodziec. Mieszkanie składa się z: - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł70 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy na prezentację! To jest miejsce idealne dla rodziny. Własny ogródek, a dodatkowo balkon. Duża przestrzeń z dużymi możliwościami. To mieszkanie zlokalizowane jest w Radomiu na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie (34 m2) przy ul. Myśliwskiej. Tylko u Nas! Oferta na wyłączność! lokalizacja I budynek: nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w niskim apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł46,92 m² 9 548,17 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem typu loggia, w pełni rozkładowe, usytuowane na 3 piętrze w wieżowcu (winda w budynku) znajdującego się w Łodzi przy ul. Julianowskiej 9.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł71,50 m² 11 888,11 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 1000.00 zł; Budynek: blok, z lat 90-tych wyremontowany/ocieplony; Standard mieszkania: częściowo wyremontowane; Dodatkowo: balkon, drzwi antywłamaniowe; W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

1 438 650 zł103,50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę przestronnego 4-pokojowego apartamentu (z opcją wydzielenia 5-go pokoju) tuż przy pięknym Parku Jerzmanowskich i ul. Wielickiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 259 900 zł78,90 m² 15 968,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż perełka w samym sercu Gdańska - apartament o powierzchni 78,9m2 z bajecznym widokiem na wieże kościołów. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł37 m² 18 864,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż kawalerka na Wilanowie przy ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda 10g w prestiżowej Ostoi Wilanów. Nieruchomość znajduje się w 3-piętrowym bloku z windą z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł43,90 m² 15 011,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Są mieszkania i są nieruchomości, które przyciągają uwagę od pierwszej chwili. Ta oferta bez wątpienia do nich należy. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,9 m z.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł70 m² 15 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 70 m z jasną, oddzielną kuchnią | ul. Radzikowskiego | piwnica w cenie Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł55 m² 69,09 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego, w pełni wyposażonego mieszkania, które zapewnia ciszę i komfort? To rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Bora-Komorowskiego 39 czeka właśnie na Ciebie! Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie nie umeblowane. W pobliżu duzo sklepów przedszkoli i silownia. Spokojna okolica w nowym budownictwie. Teren bloku jest ogrodzony i monitorowany.