dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

429 000 zł34,24 m² 12 529,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Cesja umowy deweloperskiej. Odbiór lipiec 2026. Kawalerka z możliwością przerobienia na dwa pokoje w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 34,24 położone w nowej Inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł26 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy Dąbrowskiego 56 (jeżyce) w Poznaniu, obok Rynku Jeżyckiego. -Nieruchomość- powierzchni 26 m2. Parter. Ogrzewanie gazowe. -Lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, przestrzeń i spektakularny widok z okna? Mamy dla Ciebie idealną propozycję na warszawskiej Ochocie! Zapraszam do wynajęcia jasnego, dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

10 406 461 zł148,77 m² 69 950 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Luksus to nie tylko miejsce. To doświadczenie, które zaczyna się tam, gdzie kończy się kompromis. Oto unikatowa oferta przejęcia praw (cesji) do 4-pokojowego apartamentu (o pow. 148,77m) , który.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł29,50 m² 17 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

a sprzedaż atrakcyjne, jednopokojowe mieszkanie z dużą loggią, położone w prestiżowym apartamentowcu hanza tower w centrum Szczecina! Mieszkanie o powierzchni 29,5 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł71 m² 11 971,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń ->zobacz->zaproponuj cenę->my zajmiemy się resztą! oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: kraków, dzielnica Nowy Bieżanów , ul. Mała Góra Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 672 zł45,44 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne I funkcjonalne dwa pokoje Z balkonem Dwupokojowe | Balkon | Garaż podziemny | Winda | Nowe budownictwo | Stan deweloperski Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł68 m² 4 632,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o pow. 67,20 m2 położone na parterze w bloku 2 pietrowym około 15 min jazdy samochodem do centrum Nowogardu. - zadzwoń już dziś.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł46,15 m² 55,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowy apartament w centrum Rzeszowa - ul. Kopisto 8c. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Kopisto 8C - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł116 m² 17 844,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Apartament tuż przy lesie kabackim Bliskość lasu | Cicha i spokojna okolica | Funkcjonalny układ | Bliskość komunikacji miejskiej ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 116 m2.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł63,40 m² 9 116,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 63,4 m , położone na 4. piętrze idealne dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja z dużym potencjałem. To.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł108 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w wysokim standardzie | 3 pokoje | 108 m | duży taras z widokiem na zieleń | miejsce w garażu | budynek z recepcją Opis budynku i mieszkania Nowoczesny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 367 750 zł54,71 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Fantastyczny apartament w kamienicy przedwojennej. Przy łazienkach. W zielonej okolicy naprzeciwko skweru. Połączenie klimatu starej kamiency- wysokie sufity, oryginalne posadzki, układy, cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł55,43 m² 7 198,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż! Przedstawiam Państwu nową, kameralną inwestycję blisko Boguchwały ( w miejscowości Mogielnica). Osiedle to zaledwie 10 segmentów w zabudowie dwulokalowej (łącznie tylko 20.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł57,50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu piękne nowoczesne mieszkanie, o powierzchni 57,50m kw, usytuowane na parterze trzypiętrowego, monitorowanego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł55 m² 17 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż wyjątkowa okazja inwestycyjna. Prezentowane mieszkanie to połowa dwupaka inwestycyjnego z długoterminowymi umowami najmu. Stały miesięczny przychód z najmu to 7000 zł. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63,74 m² 13 319,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Uwaga! pierwsze 5 zdjęć przedstawia wizualizację przykładowej aranżacji po lekkim odświeżeniu mieszkania. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł43,79 m² 8 495,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie z balkonem- golub-Dobrzyń, ul. Mazowiecka Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,79 m . Mieszkanie znajduje się na komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 300 zł62,70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pierwszy - najbardziej widokowy etap już W sprzedaży! tylko 9000 zł/m2! 2 miejsca postojowe W cenie! ogrzewanie podłogowe! 3-pokojowy apartament o pow. 62,70 m2 w widokowej części.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł19,38 m² 10 061,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Hit - W pełni wyposażona stylowa kawalerka na strzeżonym osiedlu - Piłsudskiego! Przedstawiamy rewelacyjną ofertę - gotowe do wprowadzenia 1-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 944 190 zł84,53 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowy apartament Z tarasem na dachu I prywatną zielenią - inwestycja aura orłowo Apartament 85 m | Przestronny taras 40 m | Prywatna zieleń | Balkon I Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 038 000 zł32,22 m² 32 216,01 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Unique Tower | Grzybowska 49 | Widok na panoramę Warszawy | Wysoki standard | Centrum Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł72 m² 2 847,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości Miller prezentuje na sprzedaż ciekawą nieruchomość w sercu Wałbrzycha w bocznej uliczce wychodzącej z rynku. Mieszkanie o powierzchni 72m2 na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

642 000 zł42,62 m² 15 063,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz, zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Banacha w Krakowie. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł83 m² 11 433,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Opiekun oferty: weronika woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 83 m (ok. 103 m po podłodze), zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł73,17 m² 17 766,84 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty: * siłownia i sauna dostępna dla mieszkańców; * 15 min do plaży w Brzeźnie; * 10 min autem do Starówki; * 10 min do przystanku komunikacji miejskiej; * mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł39 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie 2-pokojowe Z balkonem, w układzie niezależnym pomieszczeń. Mieszkanie zlokalizowane jest na IV piętrze niskiego, ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł117,56 m² 8 080,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Ponad 117 m2 pięknej, stylowej przestrzeni do życia. Prestiżowa lokalizacja, duży, widny apartament, wysokiej jakości wykończenie. Brzmi ciekawie. Dowiedz się nieco więcej o tym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 zł43,34 m² 75,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z dużym tarasem i klimatyzacją - Harmony Park. Na wynajem funkcjonalne, dwustronne mieszkanie z przestronnym tarasem, położone w spokojnej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł33,56 m² 12 365,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 33,59m2, które jest usytuowane na 1 piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2011r przy ul. Piastów Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł80 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80 m2 w Szczecinie. Lokal znajduje się na 2 piętrze i jest dwustronny, co zapewnia dobre doświetlenie pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 280 zł42,19 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 42,19 m2 z wystawą okien na południe. Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 18,08 m2 z wyjściem na taras o pow. 11,65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 380 zł58,26 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,26 m2 usytuowane na I piętrze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł90 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament z prywatnym ogrodem w Mierzynie Do wynajęcia stylowy, luksusowo wykończony apartament o powierzchni 90 m2, położony na piętrze nowoczesnego budynku na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł56,57 m² 5 815,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferta na wyłączność! Tylko w vista nieruchomość. Możliwość dokupienia garażu znajdującego się w bryle budynku. Cena 70 000 zł. Garaż do kupienia tylko z nieruchomością!.

Szczegóły ogłoszenia

1 109 000 zł42,67 m² 25 990,16 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,67 m2, znajdujące się w nowej inwestycji "apartamenty Park Matecznego" w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - hol (5,34 m2), - salon.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł40,05 m² 20 599,25 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja | duża loggia | park | metro służew | W budowie | tor służewiec | 2 pokoje | inwestycja na ukończeniu. Mieszkanie o powierzchnii 40,05 m2 w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie ul. Królowej Jadwigi Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane na 1. piętrze w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł260 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Fantastyczna, historyczna lokalizacja. Mieszkanie z oknami na Rynek. 1 piętro : 2 pokoje (przejściowe,pokój za pokojem), kuchnia, łazienka korytarz , pom.gospod. 2 piętro : 2 pokoje, duża.

Szczegóły ogłoszenia

449 500 zł111,21 m² 4 041,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest zarezerwowane*. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty niepublikowane są dostępne wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38,82 m² 77,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie nowocześnie urządzone mieszkanie znajdujące się w najlepszej sochaczewskiej lokalizacji na osiedlu 7.Dzielnica-Głowackiego, zaledwie 8 minut spacerem od PKP, blisko centrum oraz.