dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

3 780 zł38,50 m² 98,18 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Pradze-Północ. Nowe, w pełni wyposażone i umeblowane - agd w kuchni, pralka, odkurzacz, klimatyzacja. Świetna lokalizacja, dogodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł42,50 m² 15 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2026

Cena promocyjna! cena ofertowa: 692 750 zł cena promocyjna: 665 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 000 zł42,40 m² 15 400,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2026

Cena promocyjna! cena ofertowa: 686 880 zł cena promocyjna: 653 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 000 zł57,15 m² 14 785,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:2026

Cena promocyjna! cena ofertowa: 880 110 zł cena promocyjna: 845 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł37,72 m² 20 917,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Garden Residence na krakowskim Zabłociu. - jednej z najszybciej rozwijających się i najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle komfortowe i ustawne mieszkanie o pow 40m2 usytuowane na drugim piętrze budynku przy ul. Wierzyńskiego ( Bronowice- mydlniki). W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 040 zł41 m² 10 781,46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł39,92 m² 15 005,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaoferować Państwu wspaniałe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,92m 2 z ogródkiem, zlokalizowane w Niepołomicach. To wyjątkowe mieszkanie zachwyca od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 856 zł77,12 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i balkonów. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 742 zł57,76 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 521 zł67,11 m² 7 190 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

594 900 zł46,30 m² 12 848,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mavre Nieruchomości prezentuje atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,30 m , zlokalizowane na 1. piętrze w budynku na poznańskim Piątkowie. Lokal znajduje się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budynku z windą, położone na 3 kondygnacji - ul. Perłowa, osiedle murano. Lokal umeblowany i wyposażony, po remoncie, z klimatyzacją i z balkonem. Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł51,67 m² 6 771,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie idealne pod inwestycję jak I zamieszkanie, przestronny układ, świetna lokalizacja, świeżo po remoncie! Mieszkanie o pow. 51,67 m2 położone na 1 piętrze w pięknej zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł64,37 m² 18 626,69 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nie jestem zainteresowany współpracą z pośrednikami nieruchomości. Zdjęcia mają charakter poglądowy. Meble (poza stałą zabudową) nie są przedmiotem oferty. Mam do zaoferowania do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

691 000 zł49 m² 14 102,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecamy Państwa uwadze mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem przy ul. Schroegera na warszawskich Bielanach Mieszkanie o powierzchni ok. 48,75 mkw. składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł29,34 m² 74,98 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z miejscem parkingowym Osiedle Parkowe 2. piętro Oferujemy do wynajęcia przytulną kawalerkę zlokalizowaną na Osiedlu Parkowym w Gliwicach, usytuowaną na drugim piętrze budynku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 982 zł54,38 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Łowicka 25 w Bydgoszczy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 386 zł62,74 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje się w inwestycji Łowicka 25.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 895 zł71,87 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji Łowicka 25 w Bydgoszczy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

604 500 zł38,78 m² 15 587,93 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Serdecznie zapraszam osoby zainteresowane do obejrzenia i zakupu tego przytulnego, pięknie wyremontowanego, dwu pokojowego mieszkania na Bielanach przy ulicy Marymonckiej 151. Mieszkanie Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł41,65 m² 14 405,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Andersena w Ząbkach w spokojnej okolicy na zamkniętym osiedlu. Podana w ofercie cena mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł42,76 m² 8 182,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie idealne pod inwestycję jak I zamieszkanie, przestronny układ, świetna lokalizacja, świeżo po remoncie! Mieszkanie o pow. 42,76 m2 położone na 1 piętrze w pięknej zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł78,50 m² 13 885,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż | 4 pokoje | 78,51 m | ogródek 154,58 m | Duchnice | Osiedle Walencja Na sprzedaż nowe, narożne, 4-pokojowe mieszkanie z dużym, prywatnym ogródkiem idealne dla rodziny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł82,20 m² 6 678,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowoczesny, komfortowy apartament z dwoma balkonami, położony na spokojnym osiedlu w centrum Lęborka przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł38,84 m² 23 146,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Loftowy apartament o powierzchni użytkowej 38.84m2, z miejscem postojowym w garażu podziemnym, na 3 piętrze apartamentowej kamienicy (rewitalizacja zabytkowego budynku byłego Urzędu.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł72 m² 20 125 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania bardzo jasne, funkcjonalne, wykonane w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 72 m2. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze klimatycznej kamienicy przy ulicy Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł49,43 m² 14 566,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Parametry Na powierzchnię 49,43m2 składa się: kuchnia (widna z oknem) sypialnia salonłazienka z prysznicem wc korytarz Dodatkowo: loggiakomórka lokatorska 2,55m2 Opis mieszkania Szukasz swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

262 528 zł26,52 m² 9 899,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Klucze gotowe do odbioru! Parametry mieszkania: powierzchnia: 26,52 m ekspozycja: zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

11 622 758 zł306,75 m² 37 890 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 306,75 m , zlokalizowany w budynku Trio Apartments. Zieleń okolicznych skwerów i parków oraz wewnętrznego patio i ogrodów.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł52 m² 12 307,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

*cześć zdjęć w jasnych, beżowych kolorach stanowi wizualizację i jest propozycją na aranżację po remoncie mieszkanie 53 m2 z potencjałem - do remontu - własna aranżacja - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł42 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

To wyjątkowe, 2pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 na zielonym osiedlu zlokalizowanym blisko komunikacji miejskiej i pełnej infrastruktury jest idealną propozycją dla Ciebie. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2pokojowe mieszkanie 38m2 w nowym apartamentowcu przy ulicy Wrocławskiej. Lokalizacja: idealne miejsce do życia - centrum Bronowic - szybki dostęp do Starego Miasta, lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 582 zł37 m² 12 637,35 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa okazja! Apartament wykończony pod klucz w cenie zakupu! zainwestuj we wrocławiu jedynie 3 km do starego miasta apartament Z 23% vat idealny na wynajem I do zamieszkania zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 844 zł35,34 m² 11 483,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Zakończenie budowy: IV kwartał 2027 r. Lokalizacja Centrum na wyciągnięcie ręki, a w.

Szczegóły ogłoszenia

572 000 zł57,38 m² 9 968,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mamy przyjemność zaprezentować gotowe do wprowadzenia mieszkanie w Radzyminie. Jeśli szukasz 3-pokojowego mieszkania w okolicy, gdzie wszystko co potrzebne do wygodnego życia jest na.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł37 m² 102,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, z 2026 roku, pierwszy najem, wysoki standard. Dostępne od zaraz. Do wynajęcia 2 pokojowe, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na styku ulic.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł145,89 m² 14 325,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

* apartament w Butikowej Kamienicy czeka na nowych właścicieli * Unikatowy, dwupoziomowy apartament na sprzedaż o powierzchni 145,89 m2, który łączy w sobie nowoczesność, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 108 zł53,14 m² 10 540,23 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowy apartament na nowej inwestycji o powierzchni 53,14 m2. Apartament znajduje się na 2/6 piętrze budynku. Apartament Z możliwością odliczenia 23% vat - bezpośrednio od sprawdzonego.

Szczegóły ogłoszenia

568 548 zł46,98 m² 12 101,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Parter z windą i ogródkiem, do wprowadzenia. Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Dolina Cisów Komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,98 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 000 zł25,70 m² 15 447,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji Apartamenty gotowe! Inwestycja jest nowoczesnym osiedlem położonym w warszawskim Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Największą ambicją było.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł68 m² 10 279,41 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament zlokalizowany na Jakubskim Przedmieściu zaledwie 2 km od toruńskiej Starówki w rewitalizowanej części miasta. - bezpośrednio od dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł151 m² 19 735,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowy, przestronny apartament położony w kameralnej inwestycji na warszawskich Zawadach, przy ul. Bruzdowej 102. Nieruchomość o powierzchni 151 m wyróżnia się komfortowym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł47,75 m² 9 528,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Klimatyczne i rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na ul Bohaterów Modlina - Nowy Dwór Mazowiecki. Dookoła tereny zielone, cisza, spokój a jednoczenie blisko całej.