dowolna

Mieszkania

95 875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 875 ogłoszeń

1 950 000 zł115 m² 16 956,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 115 m we Wrocławiu, położone przy Parku Grabiszyńskim jednym z największych i najbardziej lubianych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł117,28 m² 11 937,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Klimatyzowany lokal dwupoziomowy Oferujemy 6 pokojowy lokal dwupoziomowy idealny pod biuro, pracownię projektową lub działalność administaracyjną, która potrzebuje komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Dywizjonu ak Jeleń budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł48 m² 20 208,33 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Platynowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł43,63 m² 10 520,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w cenie Kleszczewo Park, ul. Mickiewicza. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł37,50 m² 19 466,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Eleganckie, w pełni wykończone dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli, przy stacji metra Ks. Janusza. Składające się z: jasnego salonu; widnej kuchni; kameralnej sypialni; łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 262 zł40,05 m² 15 337,38 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

null zakup bez prowizji, bez podatku pcc 2%. Zapraszam do kontaktu   Na sprzedaż nowe mieszkanie w inwestycji deweloperskiej przy ul. Bociana. Strategiczna lokalizacja w bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

621 857 zł61,57 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Bez prowizji - na sprzedaż mieszkanie przygotowane pod możliwość stworzenia dwóch kawalerek doskonała inwestycja w centrum Bielska-Białej. Na sprzedaż apartament o powierzchni 61,57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł54,79 m² 17 795,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

W samym sercu Gdańska, gdzie historia spotyka się z rytmem miasta, czeka mieszkanie, które zachwyca światłem, detalem i atmosferą - stworzone z myślą o tych, którzy szukają nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł57,43 m² 9 907,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja! W sprzedaży mieszkanie na parterze z ogródkiem w zabudowie szeregowej w zielonej okolicy na północy od Rzeszowa Zaczernie. Kameralna inwestycja położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł39,17 m² 10 926,73 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zainwestuj w mieszkanie z potencjałem w doskonałej lokalizacji, z pięknym widokiem i możliwością szybkiego wynajmu. To miejsce, w którym nowoczesność spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

277 000 zł34,63 m² 7 998,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania wydzielonego ze strychu, gruntownie wyremontowanego, w wysokim standardzie, do wprowadzenia. Lokal o powierzchni użytkowej 34,63m2 - salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł47 m² 17 999 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa okazja - Apartament z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie! To idealna nieruchomość zarówno do własnego użytku, jak i jako inwestycja generująca zyski poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł49 m² 5 081,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,92m2 z przynależną komórką znajdujące się na IX piętrze w bloku przy ul. Harcerskiej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł176 m² 27 272,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1833

Ciekawa oferta sprzedaży mieszkania W samym sercu krakowa. Mieszkanie 3-pokojowe O powierzchni 176 M2 położone na ul. Szewskiej. Z wielką przyjemnością oferujemy Państwu to klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł44 m² 36 136,36 zł/m²

 

Piętro:10/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Niezwykle przyjemny i komfortowy apartament w sea towers o pow.44m2 z loggią i widokiem na miasto. Apartament mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych gdyńskich.

Szczegóły ogłoszenia

2 388 900 zł97,40 m² 24 526,69 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na sezon letni ( Czerwiec, lipiec, sierpień ) - podana cena jest za miesiąc najmu w sezonie letnim. - apartament w dzielnicy zachodniej - Osiedle Nawigator - ul. Rybacka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 360 zł52 m² 45,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w sercu Krzyków jednej z najbardziej cenionych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł127,54 m² 5 880,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w zadbanej i eleganckiej kamienicy przy ulicy Jagiellońskiej 25. To doskonała propozycja dla osób ceniących przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 007 zł38,88 m² 14 223,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie blisko centrum idealne dla rodziny z dużym ok. 30 m2 ogródkiem! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł40,08 m² 11 202,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Dostępne od zaraz mieszkanie w Legionowie. Lokal na 1 piętrze w kameralnym budynku z lat 60-tych. Budynek kilka lat temu wyremontowany, ocieplony, wymienione okna na plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł69,30 m² 11 515,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dzień dobry, oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe i wygodnie zaaranżowane mieszkanie na Gumieńcach przy ul. Marynarzy Polskich w Szczecinie Uwaga: spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł54 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok 54 m , położone na parterze kameralnej, niskiej kamienicy na warszawskich Bielanach. Mieszkanie idealne dla pary lub studentów szukających komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

448 840 zł112,21 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż dwa przestronne apartamenty z dużymi tarasami - Starogard Gdański, ul. Juranda ze Spychowa. Na sprzedaż dwa apartamenty w stanie surowym, zlokalizowane w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł36,50 m² 5 123,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu o powierzchni 36,5 m . Spółdzielcze własnościowe prawo - możliwość zakupu przez osoby spoza ue. Znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł75 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż bezczynszowy apartament 3-pokojowy 75,5 m w Józefosławiu tuż pod Lasem Kabackim Na sprzedaż oferujemy komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 75,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł81 m² 86,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament otoczony zielenią na Białym Kamieniu english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje sytuowany na trzecim piętrze, otoczony zieleniom apartament idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 074 400 zł67,15 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie Agencja Partners International prezentuje ofertę nowoczesnego mieszkania w inwestycji Piasta Towers. Z dużą przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

349 500 zł30,12 m² 11 608 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze. Lokal jest efektem adaptacji poddasza z 2018 roku. Na powierzchnię 30,12 m2 składają się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł51,11 m² 19 565,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Komfortowy 2-pokojowy apartament 51,11 m2 z miejscem postojowym w hali garażowej oraz komórką.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł37,70 m² 6 763,93 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta! Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,70 m 2 , usytuowane na 8 piętrze w wieżowcu na Zazamczu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 755 zł41,37 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,37 m2 na 2 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł51,48 m² 13 209,01 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje | Bemowo | Zielona okolica | Metro Bemowo linia M2 Prezentuję na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w zadbanym 10 piętrowym budynku z 1976 r.

Szczegóły ogłoszenia

343 000 zł48,18 m² 7 119,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,18 m , usytuowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń salon z wejściem do kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł52,60 m² 10 057,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2% W ofercie również apartament na pierwszym piętrze. Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w ramach nowej kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40,19 m² 49,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Design i Komfort przy ul. Zwycięstwa - Nowoczesny Apartament z Klimatyzacją Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę najmu stylowego apartamentu, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

2 120 000 zł146,20 m² 14 500,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2001

Oryginalne, 3 poziomowe 146,20m2 mieszkanie + 2 balkony ul. Radzikowskiego - umowa na wyłączność. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 146,20m2 znajduje się w budynku z 2001 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

611 378 zł36,83 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł103,14 m² 8 328,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu pięciopokojowy dwupoziomowy apartament o metrażu 103,14m2 z tarasem na dachu (39,6m2) oraz garażem jednostanowiskowym w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł61 m² 8 852,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Sprzedam przestronne mieszkanie na 2. piętrze w kamienicy z wyremontowaną klatką schodową. Lokal o powierzchni 61m2, z dużym salonem, osobną kuchnią oraz dwoma pokojami.